Remington 870 combo

miki

Новачок
Порадьте що робити в даній ситуації Remington 870 combo при зарядженні пласмасовим самокрутом не викидає гільзу в результаті чого патрон заклинює в стволі і перезарядити цевьем не можливо
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
А скільки мм ти закручуєш самозаряд? Це впливає на викидання гільзи.
 

lukscom

Мисливець
А юбку гільзи обжимали калібровочним кільцем?
Я патрон заряджаю станком Lee 2, там є операція обжиму юбки гільзи . Проблем немає.
Стосовно довжини гільзи : в довгому стволі патронник 89мм, в короткому стволі патронник 76мм. Вікно 76 мм. Гільза в якому стволі застряє? Довгому чи кроткому? Чи у вікні застряє? Можна фото?
 

miki

Новачок
lukscom;73862 сказав(ла):
А юбку гільзи обжимали калібровочним кільцем?
Я патрон заряджаю станком Lee 2, там є операція обжиму юбки гільзи . Проблем немає.
Стосовно довжини гільзи : в довгому стволі патронник 89мм, в короткому стволі патронник 76мм. Вікно 76 мм. Гільза в якому стволі застряє? Довгому чи кроткому? Чи у вікні застряє? Можна фото?
набої нічим не калібрували, набої заряджалися звичайною радянською закруткою 12 калібру,гільза застряє в обох стволах.
 

lukscom

Мисливець
miki писал:
набої нічим не калібрували




Ну тоді Вам як мінімум потрібне ось таке обжимне кільце (фото). тільки коли купуватимете попросіть продемонструвати, а то мені попалося кільце замалого діаметру і потрібні були розточка і полірування . Але мені набридло бавитися з УПСом і я купив з товаришем в складчину станок LEE і маю чистий спокій.
 

Вкладення

12х76

ветеран форуму
надійна команда
У ружья Ременгтон -870 идёт КОНИЧЕСКИЙ патронник! Сама компания рекоминдует использовать именно их патроны. Поэтому варианта два 1.-хорошая калибровка бу гильзы именно металической головки. 2. ШЛИФОВКА самого патронника на входе, модно наждачной бумагой. Подробно это описано на ГАНЗЕ, сам я это проделывал на своём РЕМе,после этой процыдуры стрелянные гильзы экстрактировались без проблем!
 
Зверху