Mauser m18

Вітаю друзі! Днями купив собі м18. Іграшка дуже симпатична. Хочу почути про досвід користування даної моделі власників. Які набої застосуовуєте, яка оптика, ще які цікаві лайфхаки чи досвід по використанню карабіну?
 

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Я, звісно, не претендую на істину, та такі запитання, зазвичай, ставлять до факту купівлі. Втім... Доречі, він існує в єдиному калібрі за умовчанням?
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
То сарказм... Бо щасливий (сподіваюсь) власник навіть не озвучив, а запитань накидав немало...
Ну кожен може розказати про саме свій комплекс (модифікація, калібр, оптика, набої). Для мене, як для "демілітаризованого" початківця цікаво буде почути кожну, хоч і суб'єктивну, точку зору.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Ну кожен може розказати про саме свій комплекс (модифікація, калібр, оптика, набої). Для мене, як для "демілітаризованого" початківця цікаво буде почути кожну, хоч і суб'єктивну, точку зору.
А, так Вам "побалакать"?! Що ж, готуйтеся...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ну так а для чого ще форум?))
хоч калібр свого скажи та чому саме такий вибір, тому що потенційні учасники обговорення захочуть знати з чого почати.

за час перебування на форумі я особисто не побачив обговорення цієї моделі (може пропустив) та й у продажах не бачив. з чого і висновок - мало власників, тому маєш нагоду розпочати. імхо
 
хоч калібр свого скажи та чому саме такий вибір, тому що потенційні учасники обговорення захочуть знати з чого почати.

за час перебування на форумі я особисто не побачив обговорення цієї моделі (може пропустив) та й у продажах не бачив. з чого і висновок - мало власників, тому маєш нагоду розпочати. імхо
Взяв в 308. Досить популярний та поширений калібр.
 

GATLING

Новачок
Вітаю друзі! Днями купив собі м18. Іграшка дуже симпатична. Хочу почути про досвід користування даної моделі власників. Які набої застосуовуєте, яка оптика, ще які цікаві лайфхаки чи досвід по використанню карабіну?
То як карабінчик, вже є якийсь досвід, що скажете ?????
 

RoSO-maxa

Мисливець
Сни вже сняться, як без промахів валиш кабанів? )))
 
Останнє редагування:
Зверху