Cамозаряд патронів для нарізної зброї

fox

Мисливець
Хочу почути думку спеціаліста по цій темі. Обладнання купити знаю де, а де придбати капсуль, кулі, який потрібно порох?
Друге питання - які результати стрільби цими самозарядами?
Третє - чи варта шкурка вичинки?
 

ToxaRat

Мисливець
Раньше это было статьёй, сейчас когда всё "стало" как бы и смысла нету.
Касательно стоит ли - стоит, потому как свой патрон под свой ствол.
Кустарщина, которая получается лучше и дешевле чем заводское - ну такая у нас страна
Достать можно там же где и оборудование ;)
 

LAB

Новачок
Ганза и Райберт Вам в помощь. При правильном подходе к самозаряду Вы будете удивлены результатом. Только это все не совсем законно.
 

fox

Мисливець
Купити в магазині можна - самому зробити ніззя... Ширина дибілізма вражає...
 

ToxaRat

Мисливець
А что именно незаконно?
собственно говоря, основное низзя строится на том, что снаряжать боеприпасы никакие нельзя.
следователь может насобирать на вас дело и по гладкостволу и по нарезному
отличие в том, что гладкоствол в судебной практике имеет пояснение - что по нему суда нет
а нарезное - что по нему дело есть

что такое судебная практика ведь никому рассказывать не надо?

естественно все с нетерпением ждут закона о самообороне и боеприпасах, тогда думаю каждый получит свой фетишь ;)
 

Грищенко

Снайпер
де придбати капсуль, кулі, який потрібно порох?
Пойди туда,-не знаю куда.Принеси то,-не знаю что.
Это из старой сказки.А если говорить прямо,-калибр какой?
Третє - чи варта шкурка вичинки?
Если нужно снарядить 100 шт патронов в год,-наверное нет.Просто не отобъется стоимость оснастки.Если больше,-тут нужно будет считать.
следователь может насобирать на вас дело и по гладкостволу и по нарезному
отличие в том, что гладкоствол в судебной практике имеет пояснение - что по нему суда нет
а нарезное - что по нему дело есть
Есть такой момент.
 

fox

Мисливець
Если говорить прямо то калибр 223Rem.
Какой порох используется для нарезн. патронов?
 

ToxaRat

Мисливець
Если говорить прямо то калибр 223Rem.
Какой порох используется для нарезн. патронов?
это вам на форум райборта - там для вас всё есть, вплоть до каталогов пороха, кстати кто-то там как раз недавно их безплатно раздавал
 

Грищенко

Снайпер
Какой порох используется для нарезн. патронов?
В основном Вихта.Где-то у меня должен быть на диске каталог ихних порохов,там четко расписано какой на какой калибр.А,-вот
http://reload.com.ua/pdf/vihta.pdf
при желании можете скачать.
Вам прямая дорога на Реберт.
кто-то там как раз недавно их безплатно раздавал
Уже все,кто не успел,-тот опоздал.
 

LAB

Новачок
Если говорить прямо то калибр 223Rem.
Какой порох используется для нарезн. патронов?
Необходимо еще учесть твист Вашего ствола. Методика проста: под свой твист подбираете рекомендуемый вес пули, под этот вес подбираете марку пороха.
 

fox

Мисливець
Ох і начитався, голова тріщить... У люкса - 12, у варминта - 9. Для люкса макс. вага кулі - 3,6 г, для варминта можна важчі. Може що не так, підправте.
Для мене мета самозаряда - зменшити швидкість кулі за рахунок ваги пороха. Можливо не рватиме дичину? А? Як хто думає?
 

Patso

Снайпер
Ох і начитався, голова тріщить... У люкса - 12, у варминта - 9. Для люкса макс. вага кулі - 3,6 г, для варминта можна важчі. Може що не так, підправте.
Для мене мета самозаряда - зменшити швидкість кулі за рахунок ваги пороха. Можливо не рватиме дичину? А? Як хто думає?
Самозаряд тим і добрий, що можна підбирати під себи вагу, тип кулі і її швидкість. Тільки коли зменшите швидкість, треба буде на кучність відстріляти ну і пристріляти оптику під ці патрони.
 

saeco

Мисливець
Самозаряд рентабельно тільки у 3-х випадках:
1. Багато стріляеш: Вармінт, Бенчрест.
2. Спорядження патронів крупних калібірів для збільшення енергії: 375НН; 450Marlin; 460Rigby; Нітроекспреси.
3. Спорядження рідкісних патронів.
У всіх інших випадках - витрати не відбиваються.
З власного досвіду, мій друг споряджає сам 450Марлін: кулі виточуються, енергії більше.
 

LAB

Новачок
Самозаряд рентабельно тільки у 3-х випадках:
1. Багато стріляеш: Вармінт, Бенчрест.
2. Спорядження патронів крупних калібірів для збільшення енергії: 375НН; 450Marlin; 460Rigby; Нітроекспреси.
3. Спорядження рідкісних патронів.
У всіх інших випадках - витрати не відбиваються.
З власного досвіду, мій друг споряджає сам 450Марлін: кулі виточуються, енергії більше.
Сейчас себестоимость самозарядного патрона .223 от 5 грн. до 14 грн., в зависимости от используемых комплектующих. В ибисе меско .223 стоит 21 грн.
Никакой заводской патрон не может сравнится по кучности с правильным самозарядом.
 

Patso

Снайпер
Сейчас себестоимость самозарядного патрона .223 от 5 грн. до 14 грн., в зависимости от используемых комплектующих. В ибисе меско .223 стоит 21 грн.
Никакой заводской патрон не может сравнится по кучности с правильным самозарядом.
Згоден, я теж рахував під 7Х57R навіть при використанні дорогої кулі (Lapua Naturalis) ціна виходить процентів на 30 нижче бюджетного патрона від S&B. Крім того можна робити патрони на різні калібри для друзів, таким чином можна розбити ціну станка на кількох чоловік, а станок - найдорожче обладнання.
Крім того в мому випадку, вибір патронів в магазинах невеликий, та й не всюди вони є.
 

оскар

Мисливець
Пойди туда,-не знаю куда.Принеси то,-не знаю что.
Это из старой сказки.А если говорить прямо,-калибр какой?

Если нужно снарядить 100 шт патронов в год,-наверное нет.Просто не отобъется стоимость оснастки.Если больше,-тут нужно будет считать.

Есть такой момент.
трохи незгоден! якщо щоловік токар фрезерувальник та працюе на підприемстві де є всі необхідні станки для виготовлення всього необхідного то все набагато дешевше ,але купити всі пристрої то дорого але і тут є одне "НО" якщо власник буде користуватися постійно даним калібром(незмінюючи до кінця життя ) та дуже часто ходити на полювання або навіть в тир стріляти то є смисл купляти дані пристрої так як ненакупишся цих патронів в середньому 50грн за один в рік 5000 грн велекувата сума виходить, а внаш час кожна копійка нарахунку!
 
Зверху