9 травня у Львові

Статус
Закрита.

Крук

Мисливець
Як відомо 9 травня цього року запам"яталося найбільшими акціями за останні роки.
Представники проросійських сил провокували представників партії "Свобода", та представників інших молодіжних націоналістичних організацій, до провадення масових акцій протесту.

Яка ваша думка шановні форумчани стосовно цих подій?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Можу сказати, що одни провокували, а інші - провокувалися.
Але якби з мого одягу зривали наживе прикраси - це вже хуліганство, якщо не назвати іншим словом
 

FoxHunter

Мисливець
Крук;21502 сказав(ла):
Представники проросійських сил провокували представників партії "Свобода",
Ну это ладно... Но только свобода вышла "подготовленной" до прокации,
А ленточки нафига срывали с людей? Не ну конечно! Аби вони несли на грудях залізного хреста, то то було би гут! Або флаг зі свастикою!

Шановний комрад Крук, Ви мабуть з богуном маєте намір ще тут зробити провокацію? Я вже писав богуну в п.м, зав'язуйте с цією хренью: Хайль гітлер... СС... Фашисти... нідочого воно... повірте пройде років 10, і буде важко знайти ветеранів другоі світовоі, начому тоді спекулювати?
 

Крук

Мисливець
Аби вони несли на грудях залізного хреста, то то було би гут! Або флаг зі свастикою![/quote]

А до чого тут це??? Носіть блакитно-жовті ленточки. Ми ж живемо на Україні, то для чого возвеличуємо сомволіку другої держави? Щож вона для нас доброго зробила?
 

Крук

Мисливець
Шановний комрад Крук, Ви мабуть з богуном маєте намір ще тут зробити провокацію?[/quote]

Ув. FoxHunter провокації тут робити ніхто немає наміру. Я поважаю і одну, і іншу сторони, просто у нас свої герої, у вас свої, це всі давно прекрасно знають. То для чого їхати, і спеціально робити між людьми колотнечу.
 

FoxHunter

Мисливець
Крук;21526 сказав(ла):
Ми ж живемо на Україні, то для чого возвеличуємо сомволіку другої держави?
Георгиевская лента это не символика другой державы! Если вы имеете ввиду россию, то это не есть ее государственная символика. Вашу позицию косаемо второй мировой войны я понял уже давно. Нехотите не отмечайте этот праздник, но не мешайте отмечать другим! мой дед не служил в СС, а брал два раза Харьков и Кенегсберг, потому мне как то в облом цеплять железного креста на день победы, а ленточка жовто-блакитного колиру, не есть символом дня победы,ее можно нацепить на день независимости.


Крук;21526 сказав(ла):
Щож вона для нас доброго зробила?
Я не отношусь к русофобам, у меня небыло в роду "репресированых"
были умершие в голодомор, но это все было очень давно!

И я еще раз Вам лично обьясняю, если вы фашист,нацианалист,мне лично побарабану! Я не коммунист! но нелезте людям в глаза с этой хренью!
Это все уже пройдено в прошлом веке!
 

Крук

Мисливець
А з чого це Ви взяли, що вони приїхали від нас. В Сумах є теж така організація.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Крук;21526 сказав(ла):
Аби вони несли на грудях залізного хреста, то то було би гут! Або флаг зі свастикою!

А до чого тут це??? Носіть блакитно-жовті ленточки. Ми ж живемо на Україні, то для чого возвеличуємо сомволіку другої держави? Щож вона для нас доброго зробила?
Я маю право носити у себе на одязі що завгодно, якщо воно не заборонено Законом.
А зривання моєї речі із мого одягу (я вже не кажу, що могли його пошкодити), це вже протиправна дія - хуліганство.
І як це личить демократичній державі?
 

FoxHunter

Мисливець
Крук;21538 сказав(ла):
А з чого це Ви взяли, що вони приїхали від нас. В Сумах є теж така організація.
Незнаю, но только ни до того нипосле я их не видел! и ни разу ни видел чтоб они тут сосвоими флагами бегали как увас. Скорее всего если бы бегали то могло закончиться плачевно..
 

Крук

Мисливець
FoxHunter;21542 сказав(ла):
Скорее всего если бы бегали то могло закончиться плачевно..
Не розумію чому таке ставлення до західної України? За те, що тут говорять українською, поважають українські традиції і т.д.? А ви що не в Україні живете?
 

Доцент

Мисливець
Крук;21526 сказав(ла):
Щож вона для нас доброго зробила?
Не знаю что сделала для вас,а лично мне дала бесплатное образование,медицыну,можно сказать наноги поставила.А теперь встречный вопрос,"Что мне дала незалэжна Украина"
 

W.Hunter

Новачок
Цитата:Не розумію чому таке ставлення до західної України?
В Сумський області до західної України нормальне ставлення,погане до східної(читай:Донецької) після губернатора Щербаня.
 

FoxHunter

Мисливець
Крук;21546 сказав(ла):
Не розумію чому таке ставлення до західної України? За те, що тут говорять українською, поважають українські традиції і т.д.? А ви що не в Україні живете?
Отношение к западной украине у меня нормальное,у меня бабушка с западной Украины,очень вкусно готовит мадьярские блюда, у меня к фашистам такое отношение, а не к Украине а Украина у нас одна и неделима,просто ряды фашистов нужно проредить немного.
 

FoxHunter

Мисливець
W.Hunter;21553 сказав(ла):
після губернатора Щербаня.
Это точно. Но правда невсе так плохо. В основном на него в обиде комерсанты среднего звена,он их щимил, меня лично никак не тронуло,и моих знакомых тоже. А из плюсов, 2 сделаных центральных улицы, Воскресенская и Соборная, стадион и дорога по Петропавловской хоть 160 едь, сколько лет прошло ниодной ямы(два раза делали, раз некачествено второй ктото пошее получил и все нормально).
 

Доцент

Мисливець
У меня жена с И.Франковска и отношение у меня к Западной Украине нормальное.А тем идиотам которые не дают нормально провести парад Победы Бог суья.Пускай сами призадумаются были-бы они на этом свете если-бы победила германия.
 

Дядя Вася

Слідопит
Я так по паспорту Украинец, родился в Казахстане, воевал за Россию, так КТО Я?. Но фашистов тоже на Украине не хочу. А ленточка Георгиевская - это такой же символ России , как я арабский шейх. Вы там совсем с глузду съехали со своей незалежностью. Деды кровь пролили , чтоб ты и такие как ты образование нормальное получили. ТЬФУ!
 

Доцент

Мисливець
Я думаю что тему закрыть надо,а то мы тут сейчас друг другу такого наговорим,что мама не горюй.
 
Статус
Закрита.
Зверху