6.5×55mm

crp

Мисливець
Чи є на форумі люди хто володіє гвинтівкою в калібрі 6.5×55mm? Прошу відгукнутись, написати враження, плюси та мінуси цього набою. Чи насправді калібр вартий уваги чи все таки 308win(беззаперечна перевага в великому виборі та наявності набою) без конкуренції?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Чи є на форумі люди хто володіє гвинтівкою в калібрі 6.5×55mm? Прошу відгукнутись, написати враження, плюси та мінуси цього набою. Чи насправді калібр вартий уваги чи все таки 308win(беззаперечна перевага в великому виборі та наявності набою) без конкуренції?
Якщо і є то дуже мало, такий калібр по своїм характеристикам чудовий, знаю що на американському ринку вояки беруть на вооруженіє і мисливці теж ним зацікавились
 

alli balli

Новачок
Имею мнение.
6.5 будь то на 55 или 284 или 47 очень точный и прекрасно работающий по всей разновидности фауны калибр.
И к нему нужно ДОРАСТИ.
а 308 и 3006 как говорится (бо такый в кума)
 
  • Like
Reactions: crp

crp

Мисливець
Так, в нас не дуже популярний поки що. Та й в США не так сильно мені здається. Більше Європа...
На скільки розумію в ньому великий потенціал для релоаду.
 

crp

Мисливець
6.5-284 то просто спалювач стволів))
6.5х47 лапуа новий і тому ще менш популярний.
 

alli balli

Новачок
Мы на каком форуме находимся?
на охотничьем или вармит?
Меньше читайте - А больше вникайте,покупайте,пробуйте.
 

crp

Мисливець
З 6.5х55 і на полювання і по бумажкам цікаво постріляти. А скільки мені читати то не ваша справа шановний ;)
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Имею мнение.
6.5 будь то на 55 или 284 или 47 очень точный и прекрасно работающий по всей разновидности фауны калибр.
И к нему нужно ДОРАСТИ.
а 308 и 3006 как говорится (бо такый в кума)
308 і 30-06 більш доступні і вибір більший і вони в нас раніше появились ніж 6,5 на рахунок всієї фауни це трохи голосно сказано універсального на всі випадки полювання немає- власне моя позиція
 
  • Like
Reactions: crp

crp

Мисливець
308 і 30-06 більш доступні і вибір більший і вони в нас раніше появились ніж 6,5 на рахунок всієї фауни це трохи голосно сказано універсального на всі випадки полювання немає- власне моя позиція
та фактично на все... крім кабана, оленя, лося. та й наголошу що просто цікаво на більші відстані з такого калібру постріляти. однак реально власників обмаль. хоча не дивно бо й гвинтівок в цьому калібрі майже нема...
 
Зверху