"40м - все навиліт"

ATIS

Снайпер
Пане vasiliy_sk, я вам задавав два питання, на які виви не відповіли. Скільки ви добули кабанів за своє життя, і як ви будете цілитись по кабану на махах, дистанція 40 метрів?
Розкажіть нам диванним....
 

vasiliy_sk

Мисливець
Пане vasiliy_sk, я вам задавав два питання, на які виви не відповіли. Скільки ви добули кабанів за своє життя, і як ви будете цілитись по кабану на махах, дистанція 40 метрів?
Розкажіть нам диванним....
На первое я отвечать не хочу и не буду а на второе отвечу, упреждение какое именно не скажу, так как будет зависеть от его скорости и угла. Но сантиметров 20-30 на глаз, перед ним, если угол 90* , а по факту как получится. Да и расстояние в 40 метров всегда разным оказывается, когда его перемеряешь. На 40-50метрах пуля придет где то на 30-50 см за точкой прицеливания. А там бывает по разному, почему то летит далеко не всегда как ожидаешь. Это ж у вас за ухо всегда , а у меня по разному. Но если монолитом попал в область лопатки, то на том месте где прилетело , там и остаётся.
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Но если монолитом попал в область лопатки, то на том месте где прилетело , там и остаётся.
От чому я і задав питання. То як потрібно цілитись в кабана щоб куля попала в область лопатки?
Я вам скажу, диванний ви наш, якщо кабан на махах, не залежно від швидкості цільтеся завжди в пятак. Якщо швидкість в нього не велика то якраз попадете в шию, чи голову,якщо звісно ви вмієте гарно стріляти і тримати лінію, якщо швидкість більша то якраз прийде в область лопатки. Йде кабан пішки, стріляйте по місцю. А головне що мандраж і тремор в руках мають зявлятися після пострілу а не перед ним, але це все приходить з досвідом.
Ви тут всіх поназивали диванними, а походу як кажуть хто саме більше кричить, той.......
 

Вік71

Снайпер
Но если монолитом попал в область лопатки, то на том месте где прилетело , там и остаётся.
Ну, чисто по енерції ще метри 2 може протягнути! А так,згоден на всі 100 % . Моноліт-гарні кулі,і мають прекрасну зупиняючу дію!
 

Вік71

Снайпер
якщо кабан на махах, не залежно від швидкості цільтеся завжди в пятак. Якщо швидкість в нього не велика то якраз попадете в шию, чи голову,якщо звісно ви вмієте гарно стріляти і тримати лінію, якщо швидкість більша то якраз прийде в область лопатки.
Так само роблю завжди !
 

huntumy

Зброяр
не залежно від швидкості цільтеся завжди в пятак.
Більшість мисливців так стріляють, але особисто у мене два стада пішло навіть без крові. До того кабана ще не стріляв. Стріляю перед пятаком, по пятаку (трохи вище) всі побігли.
 

ATIS

Снайпер
Більшість мисливців так стріляють, але особисто у мене два стада пішло навіть без крові. До того кабана ще не стріляв. Стріляю перед пятаком, по пятаку (трохи вище) всі побігли.
В мене теж не раз таке було, одного разу промазав такого кабанюру що ще й досі памятаю. була похибка прицілювання, десь планкою схибив, збив кулею тільки карка, сало по корчах висіло. Це ж полювання, часом десь планку забагато привідкрив, часом спуск дьоргнув....
 

vasiliy_sk

Мисливець
От чому я і задав питання. То як потрібно цілитись в кабана щоб куля попала в область лопатки?
Я вам скажу, диванний ви наш, якщо кабан на махах, не залежно від швидкості цільтеся завжди в пятак. Якщо швидкість в нього не велика то якраз попадете в шию, чи голову,якщо звісно ви вмієте гарно стріляти і тримати лінію, якщо швидкість більша то якраз прийде в область лопатки. Йде кабан пішки, стріляйте по місцю. А головне що мандраж і тремор в руках мають зявлятися після пострілу а не перед ним, але це все приходить з досвідом.
Ви тут всіх поназивали диванними, а походу як кажуть хто саме більше кричить, той.......
Пятак у кабана выше лопатки. Мой монолит и так летит выше точки прицеливания и скорость у него в 2 раза больше чем у бреннеке. Потому я целюсь в одну линию с лопаткой, перед грудиной. А если я буду стлерять в пятак то монолит ему в ухе пирсинг сделает, и все
 

Охотник77

Снайпер
А часом з форумчан хтось відстрілював через хрон напої ротваль бренеке.чи відповідає заявленій швидкості?
 

vasiliy_sk

Мисливець
В мене теж не раз таке було, одного разу промазав такого кабанюру що ще й досі памятаю. була похибка прицілювання, десь планкою схибив, збив кулею тільки карка, сало по корчах висіло. Це ж полювання, часом десь планку забагато привідкрив, часом спуск дьоргнув....
Спуск все дёргают когда по дичи стреляют. Никто плавно не жмёт
 

huntumy

Зброяр
Пятак у кабана выше лопатки.
То верблюд а не кабан. ;)
В мене теж не раз таке було, одного разу промазав такого кабанюру що ще й досі памятаю. була похибка прицілювання, десь планкою схибив, збив кулею тільки карка, сало по корчах висіло. Це ж полювання, часом десь планку забагато привідкрив, часом спуск дьоргнув....
Коли почав в залежності від відстані і швидкості чіплятись мушкою за лопатку або по передньому краю лопатки почало прилітали туди куди треба. Напевно все залежить від манери стрільби.
 

ATIS

Снайпер
Ладно відійшли від теми. На вихідних закриття по зайцю, маю, на залишках, десять патронів з шротом нуль на поросі А0. Цікаво пройде шріт на виліт зайця на 40 метрів?;):D:D:D
 

vasiliy_sk

Мисливець
Купите монолитов, что я на фотке выложил, и стрельниье по пятаку бегущему на махах и посмотрите куда прилетит при правильном прицеливании. Он выше бьёт на 40 метров чем бреннеке и быстрее гораздо. А потом рассказывайте. А пятак он выше может быть тоже
 
Зверху