якутский нож

Статус
Закрита.

вован73

Мисливець
Прохання до вован73 та адміністраторів: Наведідь лад,від гріха по далі,в темі,з резервами,чергою на інші клинкі з ШХ15,хто що придбав та що в продажу вже плутанина.Ще за ножі не вистачало сваритись.
До всіх з повагою Михайло
P.S. ПРОХАННЯ (аж ні як не вимога) до Володимира та Адмін. з Модер. ,прсто для ясності форумчанам,мені зрозуміло все в черзі і т.д.,а от хтось не длгледить і тоді почнеться.......
прошу прощения,не туда ответил.я стараюсь делать по очереди.честное слово скандала не хочется.
 

ATIS

Снайпер
А яка тут плутанина, ні ж з шх 15 я забираю він вже готовий, і цього з 95×18 теж забираю. Він же вроді незарезерований ніким.
 

tyrist 1945

Тигр
Володя, я ножа отримав. Дякую. Але мій ніж був конфіскований моїм сином..:). То ж прошу в порядку черги ще один. Мені не спішно. Ще раз дякую.
 

Producer

Мисливець
Прохання до вован73 та адміністраторів: Наведідь лад,від гріха по далі,в темі,з резервами,чергою на інші клинкі з ШХ15,хто що придбав та що в продажу вже плутанина.Ще за ножі не вистачало сваритись.
До всіх з повагою Михайло
P.S. ПРОХАННЯ (аж ні як не вимога) до Володимира та Адмін. з Модер. ,прсто для ясності форумчанам,мені зрозуміло все в черзі і т.д.,а от хтось не длгледить і тоді почнеться.......
Миша не кипишуй. Сядем усе)))
 

вован73

Мисливець
Питання було до ATIS.Тепер зрозуміло що він бере обидва,але там на ножі з 95х18 черга була.паралельно резерви на шх15 в цій же темі....
Я нічого не резервував.
я случайно не туда ответил,попросил прощения.по поводу очереди,я буду стараться делать с обеих сталей одновременно.
 

ATIS

Снайпер
Ножі отримав. Якістю виконання залишився задоволений. Все зроблено швидко і якісно. Майстра рекомендую. Величезне вам ДЯКУЮ.:):):)
 

вован73

Мисливець
нож якут.сталь 95Х18 длина лезвия 112 мм,ширина 23 мм,толщина 4 мм.общая длина ножа 240 мм.рукоять кап канадского клёна.ножны груша,кожа. 700 гр.
 

Вкладення

Vov-1

Зброяр
нож якут.сталь 95Х18 длина лезвия 112 мм,ширина 23 мм,толщина 4 мм.общая длина ножа 240 мм.рукоять кап канадского клёна.ножны груша,кожа. 700 гр.
Ніж отримав,дякую.Добротний робочий ніж.Майстра рекомендую,дуже порядний чоловік.
 

Vov-1

Зброяр

вован73

Мисливець
якут.сталь шх15 длина лезвия 126 мм,ширина 23 мм,толщина 4,5 мм.общая длина ножа 252 мм.рукоять кап канадского клёна.ножны кап клёна,кожа. 700гр.
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху