тоз-87-03м

Вітаю.
Продаю тоз 87-03 модернізований, п'ятизарядний напівавтомат, 12 калібру, 1999 року випуску.
Використовується принцип газовідвідної автоматики з коротким ходом штока газового поршня.
Патронник 70 мм, патронів 4+1.
В комплекті чок 0.0 і два чоки 0,5 та 1,0. Є ключ для закручування чоків та калібратор.
Довжина ствола 65 см.
Вага 3,2 кг, один з найлегших в своєму класі. Хороший баланс рушниці. Бій не поступається іноземним напівавтоматам.
Ствол хромований. Висока кучність стрільби.
Приклад і цівйо з горіха.
Настріл близько 150 вистрилів.
Доглягутий і в хорошому стані.
Реєстрація в м.Червоноград.
Ціна 9200 грн.
 

Вкладення

Останнє редагування:

blek

Новачок
Що ви мали на увазі коли написали "найлегший у своєму класі " ??? В якому класі ???
 
Ствольна коробка з алюмінієвого сплаву, що робить його відносно легшим серед інших напівавтоматів.
 
в опизі зазначено.
наприклад, в порівнянні з вагою мр 151-154, яких вага становить 3,4кг;
мц 21-12, 22-12, вага 3,4-3,7 кг
benelli m1 - 3,4 кг
 

Bef

Мисливець
Якщо порівнювать мц то ніби да. Заявлена вага нео12- 3.050кг. протиречить вище сказаному.
 
можна наводити приклади, але тоз-87-03м як і кожна рушниця не є ідеальний, хоча заслуговує на увагу не лише по одному параметру!
 

blek

Новачок
Перед тим як порівнювати тоз 87 з іншими рушницямі спочатку почитайте відгуки , купа негативних...!
 
я прочитав багато відгуків,можете не сумніватися.
У мене з нею за 150 вистрилів проблем не було.
Я не заперечую, що є негативні, повторюю, вона не ідеальна рцшниця.
Але є і позитивні. Тульський завод славився своїми стволами. Як говорив один з інженерів, вона випередила свій час, механізм перезарядки налаштований на максимальне використання сили порохових газів за рахунок короткого ходу штока газового поршня,і т.д.

Вона, в першу чергу, саме длятих, хто розуміє прогресивну ідею конструкторів і бажає кучної прицільної стрільби, хорошого бою.
 

blek

Новачок
Ну на рахунок того що бій не поступається найкращім іноземним маркам це ви явно "погарячкували ". Бій у ціх рушниць був не поганий в перших її випусках де ствол не мав вінтильованої планки. А з дулними змінними насадками треба девитися чи є відхілення від центру прицілювання осипу дробі .
 
Якщо уважно почитати мій контент, слово " найкращим" не застосовував.
Ви мали досвід стрільби з тоз-87-03?
Дефекти можна шукати і знайти в конкретному випадку. Теоретично та й за законами фізики кріплення прицільноі планки до стовбура може вплинути на прямолінійність ствола, якщо порушити технологічний процес виробництва.
В моєму варіанті претензій не було, як з чоками, так і без, досить хороша кучність.
З Прицільною планкою мені зручно.
 
Зверху