тоз - 66 володарі данного аппарату відгукніться

Sahno_Bogdan

Слідопит
Шось дуже мало інформації в неті за ТОЗ-66 ? Може хтось шось нарив якусь цікаву інфу скіньте ссилочку . буду вдячний !
 

ATIS

Снайпер
Підкажіть, щоб зняти приклад для реставрації, бокові дошки також потрібно відкручувати ?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
щоб зняти приклад для реставрації, бокові дошки також потрібно відкручувати ?
обов"язково - там стяжний гвинт іде через отвір у прикладі. під час збірки його ні в якому разі не можна затягувати до відказу, а лише так, щоб головка та торцева частина стали "запідлице" з замковими дошками, якщо його зажати, то матимете деформацію дошок і затирання ладиг об дерев"яні частини
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

12х76

ветеран форуму
надійна команда
звуження чок получок !
Ну я бы так категорично не заявлял! А взял бы штангель и перемерял!
Плясать надо от канала 18.5 мм. После промера скажешь результат.
Оччччень редко в ТОЗах попадаются стволы 0.5-0.6 мм -правый!
В основном 0.8-1.1 мм! ТОЛЬКО МЕРЕТЬ!
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Діаметер правого чока 18.1 тобто якщо канал ствола 18.5 то фактично маєм получок 0.4 .Діаматер лівого 17.5 якщо канал 18.5 то маємо 1.0 . Якось так !
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Діаметер патронніків 20.5 обох однакова ! Замірав так на всяк випадок .
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Діаметер правого чока 18.1 тобто якщо канал ствола 18.5 то фактично маєм получок 0.4 .Діаматер лівого 17.5 якщо канал 18.5 то маємо 1.0 . Якось так !
Если ЭТИ замеры соответствуют.Вам очень сильно повезло!
У меня был ТОЗ-80 и два ТОЗ-54 меньше чем 0.9 в правом и 1.0 в левом не было!
Правда доставал с них....ого го! Причём мелкими номерами дроби.
 

ATIS

Снайпер
Щойно переміряв звуження в свого Тоза, правий 17.8; лівий 17.5. Для осіньої перельоту і пізнього зайця буде саме те що потрібно;)
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Щойно переміряв звуження в свого Тоза, правий 17.8; лівий 17.5. Для осіньої перельоту і пізнього зайця буде саме те що потрібно;)
У мене ТОЗ 66 поки що єдина рушниця,скажу так,перекриває всі види полювань і доволі вдало!;)
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Шкода... я так шукаю.
Была в Днепропетровске на продаже у бывшего ГАИшника,просил 10 000гр, по моему не продал.....
Есть одно в городе,мужик после нас покупал в магазине( всего на Область привезли тогда 3-и ружья),
я к нему уже ДВА раза ездил,давал 10 тыс....не в какую....говорит ИЖ-58 продал,слабый он для поля
а это не продам! У меня в ТОЗ-80 были 0.8 и 1.1 мм.
 
Зверху