термо обробка ножа

Статус
Закрита.

Михайло1992

Мисливець
в багатьох темах по продажі холодної зброї ставлять питання"чия термічка".мені цікаво чому ставлять такі питання,я думаю що при правильному виконанні Т О не важливо хто її виконав .років так з 50 тому це питання було важливе так як коваль знав на око яка температура і як загартувати метал. Зараз це набагато простіше .
 

Михайло1992

Мисливець
простіше так як є література де можна дізнатись характеристику сталі і її термо бробку і технічно більше можливостей.
 

1.11

Слідопит
Питання ставиться правильно. Термічка може бути як на заводі, де більш менш контрольовано і в домашніх умовах, де все з ризиками. 50 років тому назад все робилося з 1-го 2-х сортів однорідної сталі, а зараз все по іншому: багато складові сталі, спеціалістів-термістів (закриті всі технікуми і училища) НЕ має, література сдана на макулатуру - залишилися лише статті в жупрналоах,обладнання коштовне і т.д.
 

Михайло1992

Мисливець
Питання ставиться правильно. Термічка може бути як на заводі, де більш менш контрольовано і в домашніх умовах, де все з ризиками. 50 років тому назад все робилося з 1-го 2-х сортів однорідної сталі, а зараз все по іншому: багато складові сталі, спеціалістів-термістів (закриті всі технікуми і училища) НЕ має, література сдана на макулатуру - залишилися лише статті в жупрналоах,обладнання коштовне і т.д.
багато інформації в гуглі .для ТО потрібноприпустимок книжку і муфільну пічку.Це моя думка і не потрібно невідомо якого спеціаліста.
 

Вкладення

кей

Мисливець
Колись працював на заводі ... Була термічка. Ми теж туди носили калить ножі. Памятаю такий випадок: з одного куска сталі 65Г зробив 3 ножі. 2 калив один майстер, а потім 1 другий. Останній ніж робив собі.Там і вставки і .... Хліба нерізав! Калили, цементували вони весь час - це була їх робота.
 

1.11

Слідопит
Колись працював на заводі ... Була термічка. Ми теж туди носили калить ножі. Памятаю такий випадок: з одного куска сталі 65Г зробив 3 ножі. 2 калив один майстер, а потім 1 другий. Останній ніж робив собі.Там і вставки і .... Хліба нерізав! Калили, цементували вони весь час - це була їх робота.
Все вірно. Терміст - це професія. А "Гугл" - це на лавочці потриндіти.
 
Статус
Закрита.
Зверху