стаканчик-контейнер наиборот

Dmitrriy

Мисливець
зацепились на фейсбуке по поводу подобного способа снаряжения патронов. Стаканчик контейнер для дроби ставят дном вверх и типа таким образом заряд дроби (ни хрена не могу понять каким образом) начинает выходить из стаканчика на 70и метрах. И подранков зайца добирали на 90 метров...
Мне просто интересно, кто нить вообще пробовал стаканчик наиборот ставить? Потому как я попробую отстрелять пару штук, ну интересно мне.
пи.ся. Про зайца на 90 молчу и даже говорить не хочу)))
 

Dmitrriy

Мисливець
вот конкретное фото которое выставили. Разговор шёл именно за стаканчик наоборот - дном вверх
 

Вкладення

ldkukr

Снайпер
На ганзе.ху была подобная тема можно поискать, только смысл, Дробь толкает перед собой контейнер, и што?
Фото наверное наоборот надо смотреть, маленькая это как раз крышка контейнера. Полное ХЗ.
 

Dmitrriy

Мисливець
На ганзе.ху была подобная тема можно поискать, только смысл, Дробь толкает перед собой контейнер, и што?
Фото наверное наоборот надо смотреть, маленькая это как раз крышка контейнера. Полное ХЗ.
ну рассуждать можно долго, я думал может кто пробовал...
 

huntumy

Зброяр
Есть патроны СКМ 70-100м. Патроны не стабильные по осыпи. Часто осыпь в стороне. Пробовал ради интереса пару лет назад. Получилось так как на тех видосах. Т.е. ни хрена толкового.
 

Dmitrriy

Мисливець
Есть патроны СКМ 70-100м. Патроны не стабильные по осыпи. Часто осыпь в стороне. Пробовал ради интереса пару лет назад. Получилось так как на тех видосах. Т.е. ни хрена толкового.
ну всё равно ради интереса сделаю парочку патронов и посмотрю, чтобы наверняка уже знать)
 

Dmitrriy

Мисливець
Восемь лет назад читал в журнале Охотник про патроны Cheddite. Обратите внимание на контейнер патрона. Переглянути вкладення 357605 и Переглянути вкладення 357607
до спора даже не задавался целью искать или пробовать, а оно вона чего получается.
все уже давно едят это дефлопе, а я один про него даже не слышал)))
 

Patso

Снайпер
Є така тема, багато хто з моїх знайомих пробував, чогось стабільного ні в кого не вийшло. Он вже і мої контейнери Рись під це приспособили)))
 

Призрак 153

Слідопит
контейнер =рись=(економ) самий простий із всих представлених паном Остапом,по щільності заходу в гільзу поки що немає рівних серед вітчизняних виробників і складає гарну конкуренцію виробнику з Одеси(теж відмінні вироби)....при спорядженні в нову гільзу, на мою думку набої можна зберігати не менше 5 років,,,гарно підходить що під зірочку що під закрутку,,,,я регулюю цей процес вмістом коркової тирси та двох прокладок 16к або 20к,також можливо зрізати (вкорочувати)пелюстки самого контейнеру,дуже добре працюють на середні та дальні відстані,на короткі ні бо виходить фарш(((...зверху в попередніх коментарях контейнери представлені(різнокольорові) в ролику на =ютубі=спостерігав таку картину стріляв по голубу, в контейнер на низ кладу прокдадку меншого калібру,коркова тирса,знову прокладка і шріт голуб був 30-32м десь на відстані 25м після пострілу пішла пильця з коркової стружки,потім пір'я з голуба по всій траєкторії падіння дичини,в результаті голуб добутий,помічниця знайшла...другий випадок добирав підранка чирка теж в набої,контейнер =рись=чимала відстань,кучність дало гарну,навіть не смикнувся)))...і ще один варіант використання цього контейнеру,це підкаліберна куля так само з корком,гарно споряджається в цей контейнер і картеч...ну і немалу роль при використанні всіх контейнерів грає те що не має,або зводиться до мінімуму =освинцовка= ствола(стволів)...на мою думку в одеситів дуже вдалі вийшли пиж-обтюратори ,або як їх називають напівконтейнери...викоритовую їх як для шроту(теж до речі з корковою тирсою) так і для куль(як хвостовики)...якось так...а експеременти з дальнобійними патронами)))декілька разів пробував ще на іших контейнерах чи із=заімки=чи з козаків вже не памятаю де брав,не сподобалися,то перевертаються,на далекій відстані,то летять кулею,,,,з таким самим замислом колись споряджав шріт у фольгу з натуральної меленої кави,теж летить кулею метрів 40потім розкривається але не постійно....отож на даний час використовую контейнери =рись= та =сільвер...буває що тягне на класику,,)))класичні повстяні пижі(або двп),картонні прокладки,...якось так, невеличкий огляд пластикових прибамбасів які я використовую.......
 

ldkukr

Снайпер
вот именно что такого способа я не встретил на видео
Немного не понятно, ;), буде интересно, не столько видео, а мишени на 100 м. :):).
Конвейерная сборка патрона, подразумевает засыпку дроби сверху, следовательно "стакан- контейнер", устанавливается на пыж, засыпается дробь, а потом затыкается заглушкой и завальцовывается ролом. На видео четко видно как плотно прилегает стакан и дробь к пыжу. Это я к тому, что не простой это "стаканчик".;)
 

Dmitrriy

Мисливець
Немного не понятно, ;), буде интересно, не столько видео, а мишени на 100 м. :):).
Конвейерная сборка патрона, подразумевает засыпку дроби сверху, следовательно "стакан- контейнер", устанавливается на пыж, засыпается дробь, а потом затыкается заглушкой и завальцовывается ролом. На видео четко видно как плотно прилегает стакан и дробь к пыжу. Это я к тому, что не простой это "стаканчик".;)
ну я попробую обычным и на 50-60 метров сравню. А там буду видеть, стоит продолжать или нет)
 
Зверху