продам Bernardelli

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Я думаю в нас в Україні не тяжко найти хто говоре по італійські. Можете зателефонувати і спитати де роблять полуавтомати і яка ціна. Там адреса з телефоном є. Думаю в Турцію не дозвонитесь)
ХХL дол ссылку на компанию ВЕРНАНДЕЛЛИ! Там всё указано.....
Почитай внимательно! Не кто не говорит что ружьё ПЛОХОЕ!
Многие с ним охотятся и довольны.
https://ohotnik.com/multimedia/articles-in-the-media/about-the-weapon/38267/
 
  • Like
Reactions: XXL

tyrist 1945

Тигр
Я думаю в нас в Україні не тяжко найти хто говоре по італійські. Можете зателефонувати і спитати де роблять полуавтомати і яка ціна. Там адреса з телефоном є. Думаю в Турцію не дозвонитесь)
Турки ж не забрали завод до себе... Зброя дальше виготовляється в Італії, і італійським персоналом. Добра рушниця. Удачі!
 
  • Like
Reactions: XXL

Wasyl

Мисливець
Доброго дня. Скажіть, а що з затвором в цій частині сталося? Чи це на фото так видно?
A4164ABD-31FE-4110-905C-60E616F8712B.jpeg
 

aligatorvova77

Новачок
0168FDB8-8507-4806-A30D-423B7292F581.jpeg
Wasyl- то так сфотографував, дійсно на старій фотографії ніби корозія))) Щас перефотографував і видно що все там добре.
 

aligatorvova77

Новачок
В нас в Вінниці зараз ціна на такий полуавтомат 43000 гр. Я думаю , що нормальну ціну виставив за свій автомат, і не дешево і не дорого як для нього.
 

aligatorvova77

Новачок
3000•12=36000 гр це круто тратити на патрони. це треба бути дійсно стендовиком. якшо хтось думає шо в мене настрєл сумашедший хай буде так, і доказувати шо в мене ружжо чи турецьке чи китайське я вже не буду!)))) хочте хароше нове купіть Голанд Голанд і не ї......ть мозги собі і людям!
 

Wasyl

Мисливець
Василю шось не нравиться моє ружжо і всьо))))
Не правда! ))) Я ні одного слова поганого не сказав. Я Вам скажу так, на кожен товар є свій купець. Так що і Ваша рушниця знайде нового власника, я в цьому впевнений. Вдалих торгів.
 

aligatorvova77

Новачок
Не ображайтесь, просто накипіло))) Просто коли продають този іжі яким 500 років з кривою сверловкою ствола з раковинами чи сипью шей за 12000 тис то там можна пообсуждати чи велика ціна чи там буква Ш стоїть тіпа штучне, а тут обичний свіжий автомат за пів ціни від магазіна))
 
Зверху