продам МЦ 21-12

Vitaliy-7

Новачок
Продам МЦ 21-12, 1983 года выпуска, настрел не большой, дульное сужение чок, зеркало
viber image ы.jpg
viber image р.jpg
viber imageср.jpg
viber image е.jpg
viber image в.jpg
viber image ылд.jpg
. Зарегистрировано в городе Нежин Черниговской области. На охоте ни разу не подвела. Причина продажи 3 года стоит без дела. Цена 12000 грн. Только под разрешение.
0676465241 Виталий
 
Останнє редагування:

Arsenfresh

Мисливець
Фото колодки куди вдаряється затвор при відкаті назад! Чому не можливо?
 

H.Oleh

Новачок
При откате ствола, если плохо работает тормоз, ствол ударяется в заднюю стенку коробки. Снемите крышку и сфоткайте.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Володимир0504

Слідопит
Це при спуску,а при відкаті????
Давно цю рушницю, тримав у руках добавлю фото того полювання-рибалки, вже не дуже пам"ятаю розбирання збирання. але таке враження, що бойова пружина знаходиться в прикладі, і тому саме при відкаті затвор вдарюється в пружину (бойову). Не думаю щоб Джон Мозес проектував а хлопці з ЦКИБА копіювали так щоб дві деталі металеві гатили одна в одну при віддачі 12-го калібру. Але то все техніка і справа збройових експертів. А таку ностальгію ви підняли, що хоч бери і резервуй МЦ-шку.
мц-шка.jpg
 

Arsenfresh

Мисливець
Ось цю фото я хотів! Номер 1 сюди впираються штовхачі затвору, за ним пружина повернення затвору, яка розміщена в прикладі. А номер 2 це місце куди вдаряється затвор при відкаті назад. Дякую за фото, Удачі в продажу.
 

Володимир0504

Слідопит
Ось цю фото я хотів! Номер 1 сюди впираються штовхачі затвору, за ним пружина повернення затвору, яка розміщена в прикладі. А номер 2 це місце куди вдаряється затвор при відкаті назад. Дякую за фото, Удачі в продажу.
Та світла пляма, це місце удару затвора?
 
Зверху