прицільні планки під замовлення

У вас запитали про виготовлення прицільної планки на ІЖ - 18, там її з роду не було. Як її на гвинти ???
Далі ви вказали, що кріплення на двосторонній скотч. Отже так: приклеїли, людина пристріляла рушницю, а через два - три полювання планка від сонечка або від юзання в чохол чи з чохла вона поплила в сторону.
МАЯЧНЯ ПОВНА !!!
Може я скажу щось нове але - прицільна планка начебто кріпиться за допомогою пайки і це не ЗОВСІМ ПРОСТО АЛЕ ТЕХНОЛОГІЧНО !
Успіхів вам друже !
 

Ланвін

Новачок
У вас запитали про виготовлення прицільної планки на ІЖ - 18, там її з роду не було. Як її на гвинти ???
Далі ви вказали, що кріплення на двосторонній скотч. Отже так: приклеїли, людина пристріляла рушницю, а через два - три полювання планка від сонечка або від юзання в чохол чи з чохла вона поплила в сторону.
МАЯЧНЯ ПОВНА !!!
Може я скажу щось нове але - прицільна планка начебто кріпиться за допомогою пайки і це не ЗОВСІМ ПРОСТО АЛЕ ТЕХНОЛОГІЧНО !
Успіхів вам друже !
Так планки не має..на вашій рушниці.. і ви б мали розуміти що ніхто паяти на ваших стволах нічого не буде...варіан який себе виправдав це скотч..Метод перевірений...На сонці витриманий...те що до йорзання(так це питання ...вашої акуратності) .і це нажаль найбільш ефективний спосіб. Ми робили і кріплення але вони постійно відкручувались..
 

Тратата

Мисливець
Це зовсім не серйозно і не технологічно !
По моему мы являемся свидетелями появления очередного подпольного "Одесского цеха" по изготовлению деталей к охотничьим ружьям(их родоначальниками были "джинсовики" в свое время...).И размах предложений у них шикарный (это видно по их новым темам).Что то на подобии :Детали одноразки(на один выстрел)...
 
Прикро те, що на таку пропозицію клюне людина без поняття про такі речі. Згодом можуть бути не гарні , а може і плачевні наслідки.
Думаю, що то все повна маячня !
Мабуть час шановним модераторам зважити дану пропозицію і зробити справедливий вердикт.
З Повагою до форумчан !
 

shpak

Мисливець
Я так розумію,що планки акцентовані більш на спортивну стрільбу,яка останнім часом динамічно,в Україні розвивається. Думаю,що тема зацікавить людей,хто періодично відвідує стенд.
 
Зверху