порох для латунных гильз

pheliks9

Новачок
В неділю ходили по сніжку зайця з лисицею виглядали, вийшли раненько, на термометрі -6. Напередодні подарували мені пів сотні латунних гільз які я відразу переробив під єврокапсуль і зарядив. Так до чого це я,... постріляв для порівняння патрони з латунною гільзою на центробої без димнячка, з димнячком і з єврокапсулем. Навіска пороха крука, дробу та спорядження максимально одинакова (для чистоти експерименту). Про єврокапсуль мови не має, центробій з димняком майже схоже (щось близько), але якось з таким довгим "ба-бах", а от центробій сам повівся "не гарно", з десяти патронів один зовсім не вистрілив, один пісдя удару курка ще "думав" 1-2 секунди до пострілу, інші вистрілили нормально хоча різницю з єврокапсулем, навіть на слух, помітить можна. Як я зрозумів, загалом латунні гільзи з центробоєм в мороз грінпіс рекомендує...;) Для годиться відстріляв заразом і пласмасовою гільзою. Що в латунних що в "піонках" постріл прекрасний, тільки чомусь, може мені здалось, на латунках звук глухіший, в іншому все практично однаково, і віддача і різкість пострілу...
 

Грищенко

Снайпер
постріляв для порівняння патрони з латунною гільзою на центробої без димнячка, з димнячком і з єврокапсулем. Навіска пороха крука, дробу та спорядження максимально одинакова (для чистоти експерименту). Про єврокапсуль мови не має, центробій з димняком майже схоже (щось близько), але якось з таким довгим "ба-бах", а от центробій сам повівся "не гарно", з десяти патронів один зовсім не вистрілив, один пісдя удару курка ще "думав" 1-2 секунди до пострілу, інші вистрілили нормально хоча різницю з єврокапсулем, навіть на слух, помітить можна
Ожидаемо.
різкість пострілу
Стреляли по дощечкам?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
С этим дымняком не стрельба, а экстримшоу какое-то:): звук, дым, огонь. А эффективность, все же, под сомнением... Птичка, правда, падает исправно на 6,2 г. На зверя принципиально не использую. Больше 6,2 г не ложу - зачем, если и так резкость в порядке. Меньше - тоже. Золотая середина. Хотя знакомые под 7 г заряжают в 12 калибр и никак не меньше.
Беда одна: часто невозможно совершить второй прицельный выстрел, т.к. все вокруг покрывается облаком дыма в котором скрывается все, в т.ч. и дичь. Ну и искры с огарками, иногда, в глаза летят...:rolleyes:.
Ну и ружье приходится носить на плече с подветренной стороны, а то задохнутся от вони можно...
Вот с такими ньюансами и избавляюсь, потихоньку, от четырех пачек "Белого медведя". Вру, уже от трех - одну подарил, чтобы быстрее от него избавиться...
Кстати. стреляю чистым качественным центроем без подсыпок, еврокапсюлей и т.д.: резкий, четкий выстрел. Главные его залоги - состояние гильзы и самих капсюлей. А так - полет нормальный.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Вот с такими ньюансами и избавляюсь, потихоньку, от четырех пачек "Белого медведя". Вру, уже от трех - одну подарил, чтобы быстрее от него избавиться...
Обменяй на что-нибудь на райберте. "Курняк" в почете у релоудырей нарезного.
 

сергей1975

Слідопит
В неділю ходили по сніжку зайця з лисицею виглядали, вийшли раненько, на термометрі -6. Напередодні подарували мені пів сотні латунних гільз які я відразу переробив під єврокапсуль
..
Про переделку можно по подробней? Чем клеили
донный пыж?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Обменяй на что-нибудь на райберте. "Курняк" в почете у релоудырей нарезного.
Да ну, нет нужды. Экономлю Сокол на пернатых. Латунь есть, центробой тоже. Ружье чищу с самозабвением, в охотку...:rolleyes:
Да и и приедается, иногда, постоянство. Душе хочется праздника ( на не очень ответственных охотах...) - фейерверка, зрелищ...:)
 

pheliks9

Новачок
Про переделку можно по подробней? Чем клеили
донный пыж?
Замість донного пижа поставив пороховий обтюратор, плотненько його туди посадив і обжав гільзу. Після пострілу пиж сидить на днові гільзи як влитий. Край капсуля виглядає над пижом максимум на 2-3 мм. Цю неділю, якщо не буде ніякого форс-мажору, піду ще на омріяну зустріч з зайкою та лисичкою, а заодно відстріляю ще пару-тройку патронів на пробу. (Вичитав про пижі із трьох сантиметрового полістеролу, так оце нарізав пижів та зарядив патронів, попробую як вони себе покажуть...)
 

pheliks9

Новачок
Стреляли по дощечкам?
Так, по мішені, так як "пластик" у мене споряджений кулями то я і латунки кулями зарядив. Легально зброя у мене з весни, але, добродію, повірте мені я розумію про що тут пишу, гучний "бабах" і "різкість пострілу" це різні речі:)...
 

Bekas7

Мисливець
Я теж колись заражав латунки 16 калібру... проблем не було ні коли єдиний мінус це не получалось не знаю як правельно написати не міг підібрати нічого щоб закрити патрон... а так все було добре були і з євро капсулем гніздо вибирав свердлом 6 мм а на дно ставив пласмасове дно від пластикових гільз ставив на ебоксидку.... кому цікаво який результат я відповім...
 

Грищенко

Снайпер
єдиний мінус це не получалось не знаю як правельно написати не міг підібрати нічого щоб закрити патрон

повірте мені я розумію про що тут пишу, гучний "бабах" і "різкість пострілу" це різні речі
Мужики говорят, громче стреляет,-дальше летит
.Шутка:)
 

Грищенко

Снайпер
В "Вутке" гляньте.Раньше у них были и для пластиковых гильз,и для латунных.Как сейчас,-не в курсе.
 

Agrowest

Мисливець
На днях дісталося у спадок 40 шт. латунок. Прочитавши всю тему так і не дійшов висновку що робити з ними: поміняти, продати чи купити димний порох, капсуля і робити патрони?
Гуру, "просвітіть" в даній ситуації.
 

Patso

Снайпер
залежно на що вам ті патрони потрібні і з яким капсулем гільзи.
 

Patso

Снайпер
Капсуль ЦБ не надто надійний, тому заряджати з ним патрони на відповідальне полювання не варто. А от на пернатих можна. Особливо тамде потрібні патрони без контейнера - на куріпку наприклад, Можна в латунній гільзі зібрати з вітчизняних комплектуючих недорогий патрон.
Якщо калібр у Вас 12 то можете спробувати 2,2-2,3 г крука, картонну прокладку, войлочний, чи корковий пиж (їх можна самому зробити), ще одна картонка і 34-35 г дробу без контейнера. Закривати гільзу найкраще спеціальною пластиковою затичкою - як на фото кількома постами вище. А можна і на ній зекономити і закрити куском корка (корок від вина ріжете на кружечки товщиною 3-4 мм і в гільзу поверх дробу.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Можно сэкономить и на пыжах:) Вместо войлочных или каких других пыжей использовать мелкие древесные опилки. Прессуются в гильзе опилки отлично. Получается супер-эконом патрон на перепела :) Одно "но" - когда стреляешь против ветра, может припорошить опилками глаза :D
 

Patso

Снайпер
Можно сэкономить и на пыжах:) Вместо войлочных или каких других пыжей использовать мелкие древесные опилки. Прессуются в гильзе опилки отлично. Получается супер-эконом патрон на перепела :) Одно "но" - когда стреляешь против ветра, может припорошить опилками глаза :D
Так, є таке. Колись пробував так заряджати на качку, а там стріляється в основному вверх - то в очі майже завжди летять опилки. Тому відмовився від цього методу.
 
Зверху