порох "Сильвер"

Корнилов

Снайпер
Це вже не тема про порох...а гниль. ...Хочете правди знайди...почнуть самі із себе. ..а якщо є питання до виробника вітчизняного пороху...є адреса...їдьте. ..доказуйте..переконуйте...Не подобається марка пороху...користуєтесь іншими...ніхто ні кого не примушує...користуватись саме цією продукцією...
Я хочу купить свежак,а не 15года!!! А не кто не ответил! А покупать баночку и вскрывать(с трудом) чтобы увидеть 15год. и ростроиться я не хочу!
 

KFoR

Зброяр
Ви хлопці мисливці...чи ..так собі....
Не до вподоби порох...пишіть на його офіційну адресу...Різниці не має між всіма порохами. ..Всі вони мисливські...
Користуєтесь контрабандою нобелів. ..користуйтесь...і на далі...
Хочете правду знайти...то почніть самі із себе...
Немає в сільвера свого сайту і адекватних менеджерів немає. Порох може бути краще чим бі-пі, але якщо його так продавати то загнеться виробник.
Зі. Питання "представнику" який фабричний патрон збирають на сільвері?
 

kef

Зброяр
Нобеля де і ким фасуються...і чи Ви всі в певнені в тому що то є саме фірмовий Нобель. ..і дата його виробництва...фасування так..але ким і де...Кіт у мішку ...
Звертайтесь до офіційного виробника нобеля...і Вам скажуть те що не існує...
 

KFoR

Зброяр
Нобеля де і ким фасуються...і чи Ви всі в певнені в тому що то є саме фірмовий Нобель. ..і дата його виробництва...фасування так..але ким і де...Кіт у мішку ...
Звертайтесь до офіційного виробника нобеля...і Вам скажуть те що не існує...
Я можу хоч частково перевірити чи той нобель який в мене відповідає даним заявленим виробником і таки так відповідає, а що я чую від "представника" нашого виробника?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Ще раз запитую...В кого було пошкоджено рушницю через рекомендовані наважки пороху Сільвер чи Крук...
Ща напишу..
По Сильверу..как минимум Trigal мерял через хрон, скорость не помню, но писал, что по баночным навескам отдача адская. Что это значит думаю в курсе..
Далее..по давлению..по баночным же данным и по начальным уверениям "представителя" что все так и есть там давление такое легкое, ну прям как гагачьий пух, такое же невесомое, можно меркой две нормы сыпать, а оно даже до 600 МПа не дойдет. Напомню, на банке 300 с чем-то.. А далее показания "представителя" начали путаться.
Вначале, на мои приставоны было довольно грубо отвечено, типа "для тупых что не ясно" и цифра называлась 650 МПа на максимальном пике на том безымянном графике.
Затем прилетел график на котором 790МПа и было уверено, что это обычный патрон по банке.
Т.е. по третьему всем ружжам 12*70 650 МПа - труля-ля! по банке.
Вопрос, кто кого пытается наипать?!
Я спрашивал это всё у Вити в теме..в ответ как штилем по волнам..
Что-то ещё не хватает?
 
Останнє редагування:

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

kef

Зброяр
Нобель фасують де....і якої свіжості...і в кого було пошкоджено рушницю через порох вітчизняного виробництва....Відповіді не було...але лише одне...всьо плохо...все пропало...нам підсовоють не той товар...хрону гаплик...лише спасіння в нобелі. ...
Дурість це все...Ви би всі краще підсказали. ..порадили б що і як краще...а не поливати брудом...
Бо бачу що контробанда до вподоби більше а ніж власний виробник...
 

KFoR

Зброяр
Ща напишу..
По Сильверу..как минимум Trigal мерял через хрон, скорость не помню, но писал, что по баночным навесками отдача адская. Что это значит думаю в курсе..
Далее..по давлению..по баночным же данным и по начальным уверениям "представителя" что все так и есть там давление такое легкое, ну прям как гагачьий пух, такое же невесомое, можно меркой две нормы сыпать, а оно даже до 600 МПа не дойдет. Напомню, на банке 300 с чем-то.. А далее показания "представителя" начали путаться.
Вначале, на мои приставоны было довольно грубо отвечено, типа "для тупых что не ясно" и цифра называлась 650 МПа на максимальном пике на том безымянном графике.
Затем прилетел график на котором 790МПа и было уверено, что это обычный патрон по банке.
Т.е. по третьему всем ружжам 12*70 650 МПп - труля-ля! по банке.
Вопрос, кто кого пытается наипать?!
Я спрашивал это всё у Вити в теме..в ответ как штилем по волнам..
Что-то ещё не хватает?
Віддача може бути через високий дульний тиск, що теж не є гут. Але щось мені червячки нашіптують що данні на вкладиші "астрологи" писали
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Нобель фасують де....і якої свіжості...і в кого було пошкоджено рушницю через порох вітчизняного виробництва....Відповіді не було...але лише одне...всьо плохо...все пропало...нам підсовоють не той товар...хрону гаплик...лише спасіння в нобелі. ...
Дурість це все...Ви би всі краще підсказали. ..порадили б що і як краще...а не поливати брудом...
Бо бачу що контробанда до вподоби більше а ніж власний виробник...
И подсказали и посоветовали..некоторые советы вон уже в ходу без всякого стеснения..
Но как только какой вопрос по сути или с критикой, все приехали.
Кто не Сильвер, тот Москаль!
 
Зверху