порох Крук

КУБА

Мисливець
Многие, и я в том числе, одним из укоров в сторону СТАРОГО "Крука" ставили то, что его как раз очень мало в гильзе и была (есть) определенная проблема при работе с подбором пластиковых комплектующих. Может как раз тут тот вариант, когда "много - не мало"?
Гена , я споряджаю на станку Лее , і хочу сказати що просто після пороху дати пиж контейнер замало виходить надлишок пластмаси зірочка неідеал потрібно додавати картонну прокладку , тоді получається+-... Але коли споряджаю нобель спортом то висота пороху ідеальна для закриття зіркою .... Крук хоч і має об'єм але він хоче сильного прасування
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В мене не вийшло дозувати старий "Крук" на станку Ліі. Точніше, порох настільки мілкий, що сипався зі всіх щілин, все навколо було в поросі і я раз і назавжди відмовився від зв'язки "Станок Ліі + порох Крук". А от на звичайному радянському дозаторі "Крук" дозується чудово. Отак і живу :)

ПС: нових "Круків" 1 чи 2 не мав і навіть наживо в очі на бачив, тільки на фото тут в темах на форумі.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Гена , я споряджаю на станку Лее , і хочу сказати що просто після пороху дати пиж контейнер замало виходить надлишок пластмаси зірочка неідеал потрібно додавати картонну прокладку , тоді получається+-... Але коли споряджаю нобель спортом то висота пороху ідеальна для закриття зіркою
Це я і мав на увазі, старий "Крук" не дуже зручний. Нормально з "Круком" працювала схема, коли для патронів на 28 грам шроту брався контейнер на 24 грами шроту (по пам'яті наважка порох-шріт 2х28), або для 32 шроту контейнер на 28 (відповідно 2,1х32). Якраз компенсувався недолік того, що пороху в гільзі замало і "зірка" на станку Ліі виходила пречудова.
 

КУБА

Мисливець
Можливо трошки непотемі, але відстріляні я з свої ати перші 15 патронів самокрут на поросі крук ... Висновки: засмічує механізм усм жах коробка всередині тоже вся в крихтах незгорівшого пороху .....
 

Bef

Мисливець
Я стиснутим повітрям ( з компресора ) продуваю. Порох хороший, але має свій недостаток. Тепер стріляю круком лише переломки.
 

Копатыч

Зброяр
Можливо трошки непотемі, але відстріляні я з свої ати перші 15 патронів самокрут на поросі крук ... Висновки: засмічує механізм усм жах коробка всередині тоже вся в крихтах незгорівшого пороху .....
Не уже ли :eek::eek::eek:, а вот на 59 стр. пан Попович "утверждает" следующее, дословно ..... пост 1165
Оскільки ,,Сокіл'' майже скінчився, минулий сезон як по птиці, так по пушнині відполював на ,,Крук-2''. Результатом задоволений! Різкий порох, згороє повністю. Трішки менше опередження ніж пострілом на ,,Соколі'', і буде Вам радість!.
 

StuDenT1

Мисливець
Не уже ли :eek::eek::eek:, а вот на 59 стр. пан Попович "утверждает" следующее, дословно ..... пост 1165
Оскільки ,,Сокіл'' майже скінчився, минулий сезон як по птиці, так по пушнині відполював на ,,Крук-2''. Результатом задоволений! Різкий порох, згороє повністю. Трішки менше опередження ніж пострілом на ,,Соколі'', і буде Вам радість!.
Так Крук и Крук-2 это разные пороха
 

Копатыч

Зброяр
Так Крук и Крук-2 это разные пороха
Я вам скажу больше ....
Карл Маркс и Фридрих Энгельс, это не "муж" и "жена" ...., это две разные семьи .......
А порох Крук, Крук 1 и Крук 2, по прочитанному тексту .... полностью НЕ сгорают .
А если, по тексту, все правильно, то пан Куба, стрелял именно порохом Крук 1.
 

КУБА

Мисливець
Я вам скажу больше ....
Карл Маркс и Фридрих Энгельс, это не "муж" и "жена" ...., это две разные семьи .......
А порох Крук, Крук 1 и Крук 2, по прочитанному тексту .... полностью НЕ сгорают .
А если, по тексту, все правильно, то пан Куба, стрелял именно порохом Крук 1.
Так я стеляв крук 1
 

Kapitan

Снайпер
Не уже ли :eek::eek::eek:, а вот на 59 стр. пан Попович "утверждает" следующее, дословно ..... пост 1165
Оскільки ,,Сокіл'' майже скінчився, минулий сезон як по птиці, так по пушнині відполював на ,,Крук-2''. Результатом задоволений! Різкий порох, згороє повністю. Трішки менше опередження ніж пострілом на ,,Соколі'', і буде Вам радість!.
Серега можешь мне поверить что это все треп. Крук-1 не стрелял. А вот после Крук-2 несгоревшего валом. А в п/а это вообще ужас. Но он работает. Для гурманов он конечно не пойдет.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Серега можешь мне поверить что это все треп. Крук-1 не стрелял. А вот после Крук-2 несгоревшего валом. А в п/а это вообще ужас. Но он работает. Для гурманов он конечно не пойдет.
Гурманы тут не причём.
Просто люди вкусили, так скажем немного комфорта. Когда стреляешь - стволы чистые, механизм чистый.
После этого смысл возвращаться к старому..
 

Kapitan

Снайпер
Гурманы тут не причём.
Просто люди вкусили, так скажем немного комфорта. Когда стреляешь - стволы чистые, механизм чистый.
После этого смысл возвращаться к старому..
Полностью поддерживаю.
 

Копатыч

Зброяр
Серега можешь мне поверить что это все треп
Да кто бы сомневался ......;)
Игорь, свое мнение, я высказал .... чуть ниже, пана Поповича .......
Тебе - верю, другим - не совсем ......
Для гурманов он конечно не пойдет.
Я не "гурман" ...., но Владимир, ответил за меня ....
Просто люди вкусили, так скажем немного комфорта. Когда стреляешь - стволы чистые, механизм чистый.
После этого смысл возвращаться к старому..
 

Vov-1

Зброяр

Копатыч

Зброяр
Вчера был в Запорожье .... магазин Гепард ( возле "танка" ), порох Крук ( старый ) - 210 гр.
Мне, не надо ..... может кому пригодится "инфа" ....
 
Доброго времени всем!!! Брал у этого человека порох Крук, ЦБО и он же говорил, что в Шостке начали производство толи жевело толи еврокапсюля. ЦБО и Крук заказывал через телефон, а на Viber скидывал (дозвiл), вот номер (050) 325 38 04.
 
В тiм роцi брав то по вкладинцi рекомендацiя для 12 калiбру була аж 2,3 гр. По кольору сiрий. Практикував його для латуночки по перу. Та от тiльки сипав я його 1,9 та 2,0 на 32 гр.-33гр. шроту i все було чудово.
 
А в загалi мене цей порох приэмно выразив. Просто не потрiбно робити перебор з його навicкою i все буде добре. З напiвавтомата не практикував - не знаю, а IЖ - 27, ТОЗ - 63 та подiбнi з цього екстерьэру, аж гай шумить! Менi сподобалось!
 
Зверху