охота с гончими

Сыч.

Слідопит
Охота с ними неплохая, только по следу идут они далеко... Часто встречаются гончие с №-ми телефонов на ошейниках, при чём в других обл. Лучше, всё таки с ягдами.ИМХО.Фото неплохое. Респект.
 

Сыч.

Слідопит
Джон, если есть интересные фото, выкладывайте пока в раздел "Отчёты по охоте". С ув.
 

Джон

Новачок
Уважаемый сыч охота с гончими колектиная где может поохотитса весь колектив не только один сидя возле норы ожидая когда выскочит лиса да и намго интереснее когда гончие приследуя зверя с голосом душа радуетса и ты стараешся перехвати зверя на переходах
 

Сыч.

Слідопит
Ягд это не только норная собака. Лучше всего они работают по кабану, даже в одиночку. Личный опыт.
 

Джон

Новачок
А как поиск у ягда на большой теретории леса когда кабан подымаетса за 100 метров ато и больше пытаясь уйти вправо лево не замечиным
 

Сыч.

Слідопит
Смотря у кого и как собака воспитана, по охоте. У меня были ягды, так в болото выпускал, при чём одного и ждал лая, затем с 10м-в кабана...и домой с добычей, без поиска собаки.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Сыч.;4804 сказав(ла):
Ягд это не только норная собака. Лучше всего они работают по кабану, даже в одиночку. Личный опыт.
Згідний з Cыч ягди хороші собаки у самого 2. Гонча дає багато голосу і звір йде дуже швидко на номера, а ягда звір не так боїться йде не спіша і прислухається тому виходить дуже добре на номер. Наш колектив має і два гончака це також дуже хороші собаки особливо на косулю. Буває роблять 2-3 круги поки не виженуть на номер. Так що на полюванні потрібні різні собаки в залежності на кого йти. Гончакам респект...
 

Джон

Новачок
хочу купитъ щенка естонской гончей в Волынской обл. у владельца Калинович Сергей Васильевич.Волынчане!Кто его знает,дайте его координаты,пожалуйста.Мой тел.096-579-34-53. 095-896-60-54
 

Иж-27м

Мисливець
Когда работает гончак уже получаеш море удовольствия от охоты. Я не говорю о положительном результате.
 

Рома2323

Мисливець
TOZ-34ER;4908 сказав(ла):
Наш колектив має і два гончака це також дуже хороші собаки особливо на косулю. Буває роблять 2-3 круги поки не виженуть на номер. Т
Непонимаю зачем гончие на косулю?!И в какие охотхозяйства пускают с гончаками охотитса на копыто?!
Зайчик и лиса их профиль...
 

Рома2323

Мисливець
Сначала скажите в каком хозяйстве Вам позволяют охотится с гончими на копыто...
Я не могу сказать что я часто охочусь на капытных,когда приходитса так это загонные охоты и там кроме лаек я других собак и не представляю.ИМХО
 

Kapitan

Снайпер
Имея опыт охоты с гончими,могу сказать одно. Если гончие (разумеется вязкие) погнали косулю то это прощай охотный день.Приходится потом не охотится а по районам области гончаков искать.А про охоту на косулю с гончими можносказать впервые слышу.Никак новый вид охоты появился.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Рома2323;8873 сказав(ла):
Я не могу сказать что я часто охочусь на капытных,когда приходитса так это загонные охоты и там кроме лаек я других собак и не представляю
У нашому колективі гончі далеко не йдуть, максимум на годину
 

Джон

Новачок
Рома2323;8873 сказав(ла):
охотится с гончими на копыто...
охочусь на капытных,когдаСначала скажите в каком хозяйстве Вам позволяют приходитса тЯ не могу сказать что я часто ак это загонные охоты и там кроме лаек я других собак и не представляю.ИМХО
Перезвоните МНЕ Рома2323 по номеру 0965793453 ато я не хочу получить красную карточку на щот откуда взялись первые охотничьи собаки и с кем охотились на кпытных я обясню и для чего были выведены лайки и какая ихняя основная работа по какой дичи
 

Kapitan

Снайпер
TOZ-34ER писал. У нашому колективі гончі далеко не йдуть, максимум на годину. Трудно поверить что гончие так быстро бросают след косули.Обычно они держат след намного лучше лисьего.Многое зависит от самих собак и их натаски.У меня было что русский гончак гонял лису которая нехотела понорится четыре часа, а косулю бросал через полчаса гона.
 

Иж-27м

Мисливець
У моего товарища англо-руская гончая ей 11 лет . Так его с ней впервую очередь зовут на все охоты . И особенно на копыто. Самое интересное далеко не идет. В поиск за ней никогда не бегали.Всегда возвращается сама.Просто красавица.
 

AND KOV

Снайпер
Шановні колеги мисливці. На скільки я зрозумів з ваших висловлювань,для більшості полювання з гончаками на копитних є пріорітетом. А основа полювання з гончаками,класика цього полювання полягає в полюванні на зайця та лисицю. Я нікого не збираюсь переконувати,(у нас зараз всі стали веееликими мисливцями) яким не хочеться прислуховуватись до порад кінологів,мисливствознавців,заводчиків-справжніх заводчиків і знавців цієї прекрасної породи собак. Я люблю всих справжніх мисливських собак. Але такого задоволення як полювання з гончаками на зайця я не отримував ні на якому іншому полюванні. Сьогодні полювання з гончаками на копитних призводить до знищення цієї породи. Всим хочеться мяска та побільше. Один почав полювати на кіз,адругий думає -я що гірший. полювання на свиней ставить гончу взагалі під загрозу, якщо попадеться хороший сікач то від неї залишеться одне дрантя.В генах цієї породи немає імунітету страху.Вона пре на звіра,бо все її генетичне життя звір від неї біжить.Ось і отримуєм зкалічених і порізаних кабанами вижлеців і вижловок. А черговий любитель полювання на копитних з гончою не сильно переймається,бо цих гончих без документів і з документами продають скрізь. Перевели ми товариші цю породу до ручки. Ні чутья нема ні паратості і так далі. Слава Богу ще залишились в Україні справжні гончатники,але їх дуже мало тай з тих сміються: " Шо ти там за тими зайцями,ось ми шкварки їмо кожне полювання". От і виходить як появляється нормальна вижла або вижлець обов'язково зпортять. Особливо коли з під гончака беруть кіз ,то хіба він захоче гонити зайця та тим паче виправляти сколи... Болить душа за гончих,яких ще переводять дипломами по лисиці. Цей поставило цю породу і її робочі якості під загрозу. Тому ми не маємо сьщгодні ні дичини в угіддях ні хороших справжніх гончаків. А деж узятись дичині,коли сьогодні 95% гончих без документів у мисливців та браконьєрів ганяють без дозволу по угіддям,їх стриляють єгері,а господарі сильно не хвилюються,бо за вуглом тиких гончих хватає. Нікого не хотів образити. Ми просто перестали відчувати естетику полювання. З пов.
 

Виталий23

Мисливець
Полювання з гончими дуже цікаве. Коли гончак ідучи посліду "співає" душа радується. Але в то й же час полювання з гончими та й не тільки з гончими на кабана є дуже небезпечним. В минулому сезоні мисливці полювали на кабана, ранили сікача (як виявилося пізнішу 180кг) той втік в очерет. Гончачок і дві лайки пішли за ним. Сікач одну лаєчку одним махом насмерть даже голосу не подала. В гончака роздертий живіт, пробита легень, а в іншої лайки пошкоджений живі і шия. У висновку сікача взяли але загинуло 3 собачки.
 
Зверху