особливості експлуатації та ціноутворення МЦ-9К СОО ЦКІБ

Юрий_84

Мисливець
Відповім чим сподобалась ДЕВ"ЯТКА.
1 Прои своїй вазі 3650 гр воволі маневрена і прикладиста .
2 Незначна віддача патронами 24-28 гр я сказавби комфортна.
3 Має стабільний одноманітний бій (тарілки на первому номері б"ються вже в падіні з обох стволів що 24 що 28 гр №7)
4 Просто гарна рушниця :) дуже приємна в руках.

З мц 8 мені стріляти нете щоб не комфортно... але різниця в прицілюванні з нижнього ствола (б"є набагато вище) і з верхнього ствола (майже в ціль) мене напрягає. Доречі описане мц 8 має вагу під 4 кг !!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Igor.r за "крамол" нехай слідкує за темою на віддалі.Тема цікава і корисна для всіх поціновувачів мисливської зброї,а тому попрошу не засмічувати її.Тим кому не подорбається наш форум,його порядки,учасники і теми-ми силою не тримаємо,а тому попереджую востаннє!!!Плідного спілкування.
 
Останнє редагування:

Юрий_84

Мисливець
На ній (мц 8) не рідне дерево і доволі масивне воно і добавило ваги а після витонченого англійского приклада мц 9 вісімка зовсім не те... але як кажуть кожному на свій смак...
 

Траст

Новачок
... что бы тут и кто не писал, цена за такой девайс взята из фантастических снов.... состояние максимум на 1000уёв, если что то поменяется дайте знать, как 2 оружие возьму. Спасибо.
 

hliborob

Новачок
... что бы тут и кто не писал, цена за такой девайс взята из фантастических снов.... состояние максимум на 1000уёв, если что то поменяется дайте знать, как 2 оружие возьму. Спасибо.
Мені здається,що рубіж у 2кг у.є. давно подоланий,в даній рушниці саме цінне-це стволи,вони від мц-10 і напевне хазяїн девайсу про це знає,тому за 1кг у.є. стволи від мц-10 ніхто не віддасть.....мені так здається,але я можу й помилятись....
 
Цены их дайте, что бы народ понимал о чем говорим....
Я могу за пояс заткнуть Ваши ружья другими более именитыми ружьями и к примеру МЦ9, та что не курковая Вашим Перацци и Беретте покажется Девой Марией.....
 

ТАР

Снайпер
Как ощущается выстрел? Или это только ощущение с чего он производится? после оценки внешнего вида"осознавая его ексклюзивность", приятная работа всех механизмов, элегантность, приятный хват в руках.
 
У меня его нет да и вряд ли будет. Человек написал что есть ружья Беретта ДТ11 и Парацци, но не сказал что они больше 10 кусков стоят.
А Я ему сказал, что парацци и беретта не самый придел мечтаний. Есть более достойные спортивные ружья, а вот МЦ 9 даже для самых-самы это придел мечтаний
 
Я не мастер и не специалист
Это мы знаем!
доложи денег и прикупи лучше ДТ-11
Вы МЦ 8 ставите рядом с ДТ11? Если да, то сколько нужно доложить если в среднем хорошая 8-ка стоит 3000 дол. ?
Ваша МЦ это тот же паршивый БМ только в 12 калибре...
 
Зверху