натаска РЕЛ по кунице

GVINTOVO

Мисливець
имею щенка рел 6 мес.хочу натаскать на куничку,может ктото чтото подскажет
 

Веда

Новачок
Давай начнем из того много ли у тебя куницы. Если да то тебе надо нахаживать своего пса только с рабочей собакой .Есл надо лутше позвони и я тебе попытаюсь изложить все подробно 0963160966.
 

веня15

Новачок
Класний вік для нахожування. Спочатку покажи йому білку і подивись його реакцію. А потім, якщо слідкує білку, знаходить то пробуй по куниці. Попробуй ходити з ним самим (він так швидше зрозуміє). З робочою собакою йому швидше покажуть звіра, але якщо це буде постійно то він може навчитись сачкувати, і чекати поки робоча знайде от тоді я й попрацюю. Ходи десь з середини липня по середину серпня, вночі. В цей період йде гон куниці, молодь шукає собі нове житло, старі самці вигонять від самок молодих. Якщо в тебе є в лісах куниця то будеш зістрічати і вранці, і вдень. Успіхів
 

КСФ

Слідопит
У меня лайка облаивает и белку, и куницу , и даже в нору барсучью залезла(только хвост был виден,нора была по всей видимости *молодая* и там начала облаивать...еле вытащил),а вот фазана на дереве не облаивает ни в какую.Однажды обрадовался,думал пошло,подошел ближе и увы-рядом,на другом дереве был кот..его то и облаивала,на фазана ноль внимания,хотя и поднимает на крыло...
 

Suhl

Мисливець
А якщо немає білки? А куниця є, мому недавно 6 міс. виповнилося, десь в 5.5 обгавкував куницю в дикій обстановці підвечір витропив, щоправда гавкав на гілку яка тяглася до дерева по ній куниця залізла на дерево і запах залишила а куниця сиділа в 2-х метрах на другому дереві , але цікавість мав шукав активно, подавав голос і слід дуже активно тропив, а сьогодні теж тропив куницю по старих деревах оппавших щоправда не змогли знайти, але досить цікаво шукав погавкував , скавулить явно куниця бо на куницю він так само реагуЄ як на кота , тому по реакції в лісі вже помічаю по чийому сліду йде.
 
Зверху