нарезное оружие

Статус
Закрита.

nester

Новачок
Завтра Вам перезвоню - будем договариваться. Где конкретно зарегистрировано?
 

FUGAS

Мисливець
резерв не более чем на 12 часов, если я не прав попрошу меня поправить. За нарушение правил желтая карточка.
 

nester

Новачок
Прошу вибачення, якщо Ви з продавцем домовиличся раніше (я просто на форумі не бачив) тоді , зрозуміло Ви перший, я ні в якому разі Вашу домовленість не порушу. Я просто передзвонив власнику і ми домовились, що в суботу я її подивлюся і ми вирішимо долю цієї рушниці.Ще раз вибачте, але окрім телефона на форумі іншої інформації на форумі не було. тому я вирішив звернутися за тел до продавця.Шановний Fugas, Шаную Вас як ЛЮДИНУ і члена товаристава і ні в якому разі не стану чинити ні яких перепон не буду. У адміна прошу вибачення так як це зауваження слушне, я і інший раз буду біше прскіпливо ставитися до правил форума. Якщо є якісь власні претензії :Я Сергій : 0676004266. Ні кого не хотів образити. Ще раз вибачаюсь перед адміном і зацікавленими особами - можливо я її або заберу або викажу окрему думку.
 

FUGAS

Мисливець
Шановний nester я лише хотів щоб у Вас не виникло проблем з адміном. Удачноі Вам покупки. З повагою fugas.
 
Статус
Закрита.
Зверху