мц 6 тоз

Юрий_84

Мисливець
Хто що може сказати за мц 6 тоз, можливо хтось має досвід на полюванні, мені цікава ця модель тим що вона випускалась саме в мисливскому варіанті і ціна грає не останє значення, є можливість взяти за 1000ує але вона потребує реставрації і має сип у стволах хоча видно що вона не багато стріляла і не покручена збирається туго..... -просто за нею не дивились. Ще питання скільки мц 6 тоз по цінах взагалі, може 1000ує це багато а може мало...?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Хто що може сказати за мц 6 тоз, можливо хтось має досвід на полюванні, мені цікава ця модель тим що вона випускалась саме в мисливскому варіанті і ціна грає не останє значення, є можливість взяти за 1000ує але вона потребує реставрації і має сип у стволах хоча видно що вона не багато стріляла і не покручена збирається туго..... -просто за нею не дивились. Ще питання скільки мц 6 тоз по цінах взагалі, може 1000ує це багато а може мало...?
Цена как на 200 Меркель, в <огнях> 3килло баксов потянет, а сыпью килобакс нормальная цена
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Надо больше настараживаться если ружьё старое, дерево потёртое,воронение седое
а в стволах ЧИСТОТА! Все МЦ-6 и 8 шли с нехрамированными стволами,поэтому
их умельцы запросто могли ШУСТАНУТЬ! От таких стволов надо БОЯТСЯ!Самаже
мелкая сыпь,не запущенные раковины,на бой обсолютно не влияет!
Но само ружьё чертовски завораживает своей подгонкой и красивой гравировкой
арабесками по коробке. Берёшь в руки и понимаешь ВЕЩЬ!
Если Вам предлогают 6-ку за 1000 у.е. берите и бегите,пока владелец не передумал!
IMG_1278.JPG
 

Юрий_84

Мисливець
мц 6 яке мені пропонують виробництва ТОЗ а по ним інформації зовсім мало.
Опишу стан: вороніня на стволах відсутнє.... але без іржі та раковин, колодка в нормі, дерево на три з мінусом -видно довго лежало в сирому місці -приклад відновити можна цівку ні, лоб колодки з слідами експлуатації над верхнім бойком видно було трохи іржі без прогарів, всі вінти цілі!, зазору між колодкою і стволами нема зовсім збирається туго, сип в стволах не окремі цятки як у рушниць з хромованими стволами а щось схоже на павутиння по всій довжині стволів -вона більше десяти років лежала без діла і скоріше за все не чищена......:mad::mad::mad:.
 

ТАР

Снайпер
Надо посчитать сколько будет стоить привести его в порядок, и понимать что сыпь все равно останется.
 

Юрий_84

Мисливець
Да сип залишеться..... дерево і вороніння зробиться -це обійдеться 150-200 ує в результаті буду мати тозівске мц 6 за 1200 ує з сипом у стволах! -неможу зорінтуватись це дорого чи дешево. Я ще звернув увагу на те що попит на рушниці мц падає і не розумію чому, власне я ніколи не мав мц тому це насторожує -можливо конструкція всетаки має вади.... для прикладу іж-54 досі "в тренді".Цікаво наскільки зручна на полюванні саме мц 6 ?
Сам собі задавав питаня чи воно мені подобається -подобається! але ця сип в стволах.... Можливо в такому стані воно всеодно варте тих грошей та нехочеться придбати "чемодан без ручки....."
 

tyrist 1945

Тигр
звернув увагу на те що попит на рушниці мц падає і не розумію чому
Раніше їх продавали в кацапстан. Там є попит. Кацапи своє люблять. Тепер це скінчилось, тому і ціна падає.
-можливо конструкція всетаки має вади
Ні, вади там відсутні. Добра і міцна зброя.
 

serj11

Мисливець
Купивши его в голове будет постоянно крутиться слово СЫПЬ,СЫПЬ,СЫПЬ!!!!!! И вот тогда !!!!! А за такой бюджет я думаю можно поискать ну может немного подсобирая)))))))) приобрести нормальное ружье со стволами как у кота)))).
 

Вкладення

Вова!!!

Снайпер
От здалась вам та сыпь ! До проблем с раковинами , при нормальном уходе не хромированных стволов , лет так 50- 100 !!!
МЦ 6 , оно и в Африке ...;):)
Юра я скажу так если НРАВИТСЯ бери не думай!
МЦ что ранее ( ТОЗ) что позднее ( ЦКИБ) это всегда МЦ!
Прислушайтесь к Олегу , он дело говорит ! Человек владеет им и ему есть с чем сравнивать !
Я уверен , купив его Вы не разачаруетесь ! Даже с сыпью .;):)
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
. для прикладу іж-54 досі "в тренді".Цікаво наскільки зручна на полюванні саме мц 6 ?
"
Ну Юра у меня в разное время было 4-ре ружья ИЖ-54 одно Штучное.......
И где они? Сейчас бы я его с роду не купил.....
Сезон от охотился с МЦ-6 РАСТРУБЫ..... падало всё от бекаса до зайца.
Патроны больше любит на ПЫЖАХ ( любых) с контейнером охотился но
нету тех ощущений выстрела.... Постоянно ловишь на себе взгляды со стороны,
один дедушка не выдержал,говорит это МЦ-6 ....отвечаю да,можно в руках
подержать охочусь больше 40 лет,первый раз на охоте увидел......
Вобщим ружьё с ДУШОЙ и ЛЕГЕНДАРНЫМ прошлым!

IMG_1208.JPG
IMG_1271.JPG
IMG_1352.JPG
IMG_1380.JPG
IMG_1418.JPG
IMG_1502.JPG
IMG_1495.JPG
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Ох уж этот Ваш зайцюра !..:) Частенько просматриваю ... ;):) Скоро уже и спать перестану , скорей бы уже открытие !!!:confused::)
Это зайцюра был бит в угон 3-кой далеко за 30 м, даже не дёрнулся!
Я тоже его часто вспоминаю! Красивый ВЫСТРЕЛ был....и с РАСТРУБА!
 

Юрий_84

Мисливець
Я навідь незнаю що написати:D:D:D сам був за на 95% мучили остальні 5-ть.
Короче кажучи потрібно брати і реставрувати -отримувати задоволення....
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Я навідь незнаю що написати:D:D:D сам був за на 95% мучили остальні 5-ть.
Короче кажучи потрібно брати і реставрувати -отримувати задоволення....
Надо ПРОБОВАТЬ! Жизнь это ДВИЖЕНИЕ! Надо всё УСПЕТЬ!
 

huntmaster

Слідопит
Маю в користуванні 2 рушниці МЦ-6. Раструб і мисливський варіант на легкосплавній колодці. До цього полював з тозівською мц-6. Зараз цією рушницею користується мій друг. Купував я її з сипом в стволах - за весь цей час внутрішня поверхня стволів не змінилась. Правда, рушниця завжди ретельно чиститься після кожного полювання. Зараз навіть думки не маю міняти таку зброю на якусь іншу.
 
Зверху