мр 43 кн

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
МЕЧТА - для лягашатника.
важкувата - вид більше як америкосовського дробовика для поліції. але річ гарна, такий собі бульдог.
Была-бы такая в 20 калибре с 66-ыми стволами:rolleyes:
тут згоден 100%.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
тут спішити не варто - от говорили, що в сусідньому районі (Бершадський район Вінницька обл) в Дозвільній є ІЖ-18ЕМ 1986 р.в. з білою колодкою в горісі експортний, але там хазяїн вже рік ціни скласти на може
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
як на мене то і недокурківка і не безкурківка - пародія якась. а от хант маунтін...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А тут почти то-же;),но гораздо,гораздо дешевле.
ну 600 баксів якось не дуже дешево на сьогодні. от беру в руки свій ІЖ-27 - відчуття, що в руках гарна міцна зброя - сам вибрав, сам пристріляв коротше гарний робочий ослик, а от береш в руки ТОЗ-БМ - відчуття зовсім інші дотик до історії. навіть не здогадуюсь, що відчувають люди. котрі мають 100 річні Зауери, Ремігтони, Браунінги. а тут... колись в журналі "О и ОХ" була стаття "ИЖ-43КН - курковая бескурковка"
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда



Характеристики
Калибр 12 или 20
Длина ствола, мм 710 для 12кал., 680 для 20кал.
Длина патронника, мм 70 или 76
Количество стволов Двуствольное
Тип Гладкоствольное


Описание


Классическая модель с горизонтальными стволами и курковым механизмом, отборный орех, "английиский" приклад, экстрактор, два спусковых крючка, сделанная вручную гравировка с золотым бордюром и подписью мастера.

це наче трохи краще
 

bill

Мисливець
Хотів у вас - мисливців запитати, чиє різниця між мр 43, 87 р.в. і мр 43 сучасною ?
 

Грищенко

Снайпер
це наче трохи краще
Та ні,таке саме.;)
чиє різниця між мр 43, 87 р.в. і мр 43 сучасною
В 1987 выпускался иж 43,мр 43,-это современная маркировка.Так что вопрос звучит несколько некорректно.Если не ошибаюсь,выпуск модели начали в 1986 году и по первах там были модификации с разным УСМ,так что чисто конструктивно отличия будут.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
иє різниця між мр 43, 87 р.в.
кінець 80-х не найкращий час для російських зброярів і особливо якість рушниць теперішніх і тих не відрізняється, особливо рядових, тому треба дивитись на якість виконання кожної окремо взятої рушниці - у мого товариша по колективу ІЖ-27 1987 року а мій 2009 - у нього як сокирою роблена, прицільна планка відпаялась, а знова була криво припаяна, а зак якості СССР є.
а за теперішню я Вам по телефону розказував - та що у товариша - відмінна робоча рушничка стволи настільки вдало хромовані, що на сітло через них дивитись боляче
 

rasel306

Новачок
Оно-то так...Вот единственная альтернатива
http://gunshub.ru/Huglu/201_HRZ
цену можно глянуть здесь
http://bighunting.ru/archives/3436
Хотелось бы услышать мнения владельцев ружей этой турецкой фирмы.За и против,плюсы и минусы.Вообщем все,что не жалко сообщить.
 
Зверху