дульные сужения тоз-34

nimash1

Мисливець
недавно вычитал в инете что на тоз-34 сужения не соответствуют указанным,ради любопытства взял свой тоз,замерял, и о чудо вместо чок-получок у меня верхний 17.1,нижний17.5.Вопрос.хорошо это или плохо,и можно ли стрелять с нижнего калиберной пулей.
 

Вкладення

fabarm803

Мисливець
Канал ствола сколько??? С нижнего можна , не желательно но можна, но вот с верхнего нивкоем случяе.
nimash1;100069 сказав(ла):
недавно вычитал в инете что на тоз-34 сужения не соответствуют указанным,ради любопытства взял свой тоз,замерял, и о чудо вместо чок-получок у меня верхний 17.1,нижний17.5.Вопрос.хорошо это или плохо,и можно ли стрелять с нижнего калиберной пулей.
 

СССС

Мисливець
този переважно шли зі звуженням 1.25 і 0,75, це був їхній секрет так званого хорошого бою, я так підозрюю що все набагато простіше, тобто сверла якими робили сверловку, зношувалися перезаточувалися відповідно діаметр зменшувався, а роботнічки їх не міняли
думаю в вашому випадку вони через чур перестаралися
 

МРВ

Мисливець
В мене також тоз 34р 1986 р переміряв чок,пол.чок верхній 17,1 нижній 17.5 підкажіть це звуження , кучность аж черезчур,(по сидячому зайцю 65 метрів чок контейнером з одного пострілу мені здається , що можна булоб і дальше бо його славно побило, контейнером ближче 40 метрів не стріляю з метрів 25 контейнером 0 по лису стрельнув один хвіст приніс ,купив контейнер з депресантом але не заряжав може пікажете на яку дистанцію ним можна стріляти з яким звуженням.
 
Зверху