Як бути товариству у воєнний час, щоб залишитись цілими після перемоги?

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
о!!! тут звертатись не треба - самі лізуть, і єгерів утримують, і бухгалтера дають, і корми - ну чисті янголи, але проглядається 1 момент - це все до 2027 року, а далі договори на угіддя закінчуються і маємо нове ПМГ, але вже без участі УТМР.
Так, а що тут поганого? Вам мисливцям, що там живуть. воно не треба, УТМРу теж не треба, то хай люди користуються...
 

Степанович 2

Снайпер
о!!! тут звертатись не треба - самі лізуть, і єгерів утримують, і бухгалтера дають, і корми - ну чисті янголи, але проглядається 1 момент - це все до 2027 року, а далі договори на угіддя закінчуються і маємо нове ПМГ, але вже без участі УТМР.
Так приблизно буде, але не думаю, що це буде масово.
Так було і після першого "деребану", які колективи хотіли тим дали вийти, бо знали, що біля 60% залишається і так в УТМРі.
Думаю, що так, приблизно, буде і на другому етапі - біля половини відійдуть, а решта і дальше залишуться в УТМРі. Все буде залежати на місцях в кого, які лідери і організатори будуть, причому, як і зі сторони УТМРа так і низових колективів.
Треба ще добавити, що лісових угідь, в яких робити акцент на копитних, буде не достатньо для "всіх бажаючих", а польові та болотні будуть менше цікавити, тому всі будуть задоволені:)
З того, що відійшло, перед цим, з УТМРа я не бачу там великого прогресу в розвитку, просто менше ходять (ну, місцеві князьки, то святе) і краще оберігається.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Так, а що тут поганого? Вам мисливцям, що там живуть. воно не треба, УТМРу теж не треба, то хай люди користуються...
все просто бомба. просто знаю тих людей особисто - жодного порядного назвати не можу, але це моя суб'єктивна думка - вони про мене може теж так думають, хоча їх сраколизи про них теж такої думки. і особливо подобається слухати історії від їх холуїв, як вони в них на панських полюваннях м'ясо крадуть, то свинячу ногу на дах туалету закинуть, то філе позрізають і в шкуру завернуть, а потім типу несуть з кишками викидати, а пани вже до купок підходять.
Так приблизно буде, але не думаю, що це буде масово.
я описую тільки те, що бачу в своєму УТМР
 

Степанович 2

Снайпер
я описую тільки те, що бачу в своєму УТМР
Воно так приблизно в усіх, де краще, де гірше, хоча може і сутьєво відрізнятись, в окремих випадках чи колективах.
В себе я бачу, що "наш" УТМР низові колективи не давить і дає їм достатню свободу дій, що,звичайно, радує.
Якщо первинний колектив сильний він себе образити не дасть і ніхто "шастати" без їхнього дозволу у них не буде. ... а то все що пишуть, що ми члени однієї організації (УТМР) і можемо йти хоч куди і т.п., це все хирня, проходять ті часи. Хочеш щось мати йди працюй, примножуй, ОХОРОняй і тоді будеш бачити результат своєї праці і будеш щось мати.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Хочеш щось мати йди працюй, примножуй, ОХОРОняй і тоді будеш бачити результат своєї праці і будеш щось мати.
Де полювати міським мисливцям, в такому випадку? На асфальті? Чи кланятись в пояс місцевим феодалам? Далеко не у всіх є кум-сват-брат в селі, а тим більше- в мисливцях.
Та й виходячи з практики багатолітніх полювань, чужаків в місцеві колективи далеко не всі готові пустити.
Штучні бар"єри тут різні: від високого фінансового порога до банально нах.... ти нам треба, у нас і своїх достатньо.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ще раз повторюся.
Лише на державному рівні!
Ніяких громадських чи приватних організацій не повинно існувати.

Має бути встановленна чітка державна політика по мисливському господарству !
 

kef

Зброяр
Хто хоче той працює ,спілкується з місцевим пмк і проблем немає. А хто так собі то буде шукати різні відмазки по типу я заплатив і ходжу де хочу. От тільки з таким підходом до справ - дійсно буде /полювати/ на асфальті. Йдіть платіть внески а не лірику розводите ! :D
 

LEART

Мисливець
Хто хоче той працює ,спілкується з місцевим пмк і проблем немає. А хто так собі то буде шукати різні відмазки по типу я заплатив і ходжу де хочу. От тільки з таким підходом до справ - дійсно буде /полювати/ на асфальті. Йдіть платіть внески а не лірику розводите ! :D
Якось, шось. не так...
Внески платимо усі, а для того щоб полювати в угіддях УТМР я ще з місцевими повинен спілкуватись... Дозвіл питати полювати... ???!!! Чи як...
 

kef

Зброяр
А якщ
Якось, шось. не так...
Внески платимо усі, а для того щоб полювати в угіддях УТМР я ще з місцевими повинен спілкуватись... Дозвіл питати полювати... ???!!! Чи як...
А якщо в цей день в одне і теж місце приїде таких як Ви декілька сотень чоловік і почнуть чесати поля.посадки і.т.д. хрест навхрест ганяючи одні на перед одних і мігруючи по угіддях на авто ?
 

LEART

Мисливець
А якщ

А якщо в цей день в одне і теж місце приїде таких як Ви декілька сотень чоловік і почнуть чесати поля.посадки і.т.д. хрест навхрест ганяючи одні на перед одних і мігруючи по угіддях на авто ?
"Таких як Ви"... Таке враження що мисливці з міста якась орда...
Якщо Ви таких тільки і бачили, моє співчуття.
Тільки питання я поставив інше. Ми платимо внески в УТМР. Те що ПМО без питань.
Але чому мені потрібно питати місцевих щоб пройти по полю на вуханя, або голуба на соняшнику вполювати ???!!! Бо я з міста...
Якось некоректно виходе...
 

kef

Зброяр
"Таких як Ви"... Таке враження що мисливці з міста якась орда...
Якщо Ви таких тільки і бачили, моє співчуття.
Тільки питання я поставив інше. Ми платимо внески в УТМР. Те що ПМО без питань.
Але чому мені потрібно питати місцевих щоб пройти по полю на вуханя, або голуба на соняшнику вполювати ???!!! Бо я з міста...
Якось некоректно виходе...
Якщо пропускна можливість мисливців за наявної кількості дичини дозволяє проводити полювання без негативних наслідків для популяції то чому б ні. Тим більше що в кожному рай.товаристві є контактні номера телефонів місцевих пмк.
Небачу жодної проблеми в цьому якщо буде співпраця та спілкування міських жителівз місцевими пмк. Я сам є жителем обл.центру. І ніколи немав жодних конфліктів з місцевими мисливцями .
 

Степанович 2

Снайпер
Живу в місті весь час, але ще з початку 80-х років (тоді всі були закріплені за низовими колективами) був приписаний до місцевого колективу, в якому знаходжусь по сьогоднішній день. І все нормально, і полюємо, і працюємо, і розуміємось.
 

old hunter

Снайпер
Але чому мені потрібно питати місцевих щоб пройти по полю на вуханя, або голуба на соняшнику вполювати ???!!! Бо я з міста...
Якось некоректно виходе...
Це питання не відрегулевано зовсім (пишу як в нашому районі).
Живу в великому місті. Колектив теж міський був. Відстрілку брав на район де зазвичай полювали. А на пернатих обласну.
Їздили по всьому району, були часи покраще ніж зараз. Місцеві мисливці ставились по різному до нас, хто вітався розмовляли та йшли далі, хто йшов собі і не звертав на нас уваги. А були і випадки агресивного ставлення "Чого ви тут ходите, це наше і так далі". До драки не доходило правда.
Потім з товарищами перейшли в місцевий (в тому районі) ПМК і полюемо на його угіддях, там питань нема.
Але....... відстрілочну продають на район і ніхто нікого не питае, їдуть куди захочуть.
Так що так, іноді в угіддях купа машин та мисливців ( ну так співпало в цей день) і полювання підпорчене.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ніяких громадських чи приватних організацій не повинно існувати.
будуть, бо кожне хуйло на якому патронтаж не сходиться і сраку з крузака не виймає захоче, шоб його в дупу цілували за його гроші та ранги і буде: "щавликом, щавликом закусьівайте-с, прошльій барин всенепременно щавликом закусьівали-с..." і угідь йому наділять, і холуїв будуть утримувати - все буде в кращих традиціях.
Тарас Григорович певне щось знав за нас, нащадків, за Україну

У всякого своя доля

І свій шлях широкий,

Той мурує, той руйнує,

Той неситим оком

За край світа зазирає,

Чи нема країни,

Щоб загарбать і з собою

Взять у домовину.

Той тузами обирає

Свата в його хаті,

А той нишком у куточку

Гострить ніж на брата.

А той, тихий та тверезий,

Богобоязливий,

Як кішечка підкрадеться,

Вижде нещасливий

У тебе час та й запустить

Пазурі в печінки, —

І не благай: не вимолять

Ні діти, ні жінка.

А той, щедрий та розкошний,

Все храми мурує;

Та отечество так любить,

Так за ним бідкує,

Так із його, сердешного,

Кров, як воду, точить!..

А братія мовчить собі,

Витріщивши очі!

Як ягнята. «Нехай, — каже, —

Може, так і треба».

Так і треба! бо немає

Господа на небі! /266/

А ви в ярмі падаєте

Та якогось Раю

На тім світі благаєте?

Немає! немає!

Шкода й праці, схаменіться.

Усі на сім світі —

І царята, і старчата —

Адамові діти.

І той... і той... А що ж то я?

Ось що, добрі люди:

Я гуляю, бенкетую

В неділю і в будень.

А вам нудно! жалкуєте!

Єй-богу, не чую.

І не кричіть! Я свою п’ю,

А не кров людськую!
 

bejsik

Мисливець
Ще раз повторюся.
Лише на державному рівні!
Ніяких громадських чи приватних організацій не повинно існувати.

Має бути встановленна чітка державна політика по мисливському господарству !
Ага..... Назвіть мені будь ласка будь-яку галузь де держава встановила "чітку політику"?
Все шукаємо дурня, все хочемо щобь хтось за нас все робів, та ще й за 3 копійки....
Це раніше було легще до КПСС вступити ніж до УООР... а потім настали часи коли за 100 у.е. тобі додому принесуть і посвідчення мисливця, і членьський квиток УООР.
Самі пі*арасів впустили в товариство, а тепер дивуємося - чого так.
УООР - труп.
 

1.11

Слідопит
В порядку інформації для усіх колег! З 1 січня 2023 року усі лісогосподарські підприємства перестануть існувати, як юридичні особи.
Це стосується лише Лісгоспів і це їх проблема. Договори з Користувачами лісових угідь дійсні.
 
Це стосується лише Лісгоспів і це їх проблема. Договори з Користувачами лісових угідь дійсні.
Постійні лісокористувачі (лісгоспи) припинили (няють) своє існування, як юридичні особи. Тобто ці договора не є дійсні.
 
Зверху