Які найкращі кулі для чокового ствола 16к

хитрый лис

клон забаненого
тема перерастает в обсуждение "какой ствол лучше", дальнейшее развитие предвидеть нетрудно...так что дальше я только по теме;)
 

хитрый лис

клон забаненого

Bekas7

Мисливець
Доброго вечора друзі... хотів би трошки з вами поспорити в мене Хенель 16калібру 1947 два чока, стріляти пулями доводиться часто тому дякуючи нашому форумчанину АлексД я стріляют пулями діаболо які сам ляю... результати хороші на 45-50 метрів пуля в пулю... є свідки як я з рук на 47 м бутилку розбив... коли дуже зайнятий і не маю часу на спорядження патронів стріляю Монолітом 28 результат той самий що і з діаболо... тому на рахунок чи можна з чока зробити точний постріл пульою скажу що можна... коли купив пулю моноліт спочатку розібрав патрон і поміряв діаметр її і поміряв діаметр вихода ствола різниця велика: діаметр ствола 16 а пулі 14 тому вирішив спробувати... от тільки ціна кусається 44грн за штуку а все решту підходить...
 

хитрый лис

клон забаненого

север

ветеран форуму
надійна команда
Все-таки вопрос именно по 1.25 так и не закрыт...
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
Все-таки вопрос именно по 1.25 так и не закрыт...

он для умных и не открывался.. ну если только не - Так у процентов 60-70 двуствольщиков (да и не только) стационарные чок/получок...Им, что- на копыто не ходить?

для тех. кто ищет приключений... в ПДР нет запрета ездить зимой на летней резине.....

кто хочет рассказать, что какие сейчас зимы - пусть стреляет чем хочет... хоть гречкой. хоть пулями...

- чого бідний - бо дурний, а чого дурний - бо бідний....
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну, с чока/получока-это еще полбеды, тем более подкалиберной... Но когда у человека с 1.25 возникает вопрос по пуле - это уже серьезно...
Видел у знакомого мастера "коллекцию" бывших стволов с разорванными чоками-очень наглядное пособие однако... Штук 15, наверное. На всю жизнь запомнил. Оказывается, не такие они и толстые, в дульном сужении то
 

Bekas7

Мисливець
Все-таки вопрос именно по 1.25 так и не закрыт...
Чесно кажучи я би не рекомендував... Я перед тим як рішився з чока стріляти пулями більше місяця кожен день читав, міряв пробував і т.д... а коли рішився то самперед дав другові щоб він зі свого попробував (в него ЗМК звуження 1.3) вистрілив в болото після чого ми викопали її і я попробував пропхати в свій ствол і еврика все вийшло... а нарахунок 1.25 я щось не знаю я ще не маю такого досвіду як деякі наші форумчани але з чоків я стріляю...
 

хитрый лис

клон забаненого
вистрілив в болото після чого ми викопали її і я попробував пропхати в свій ствол і еврика все вийшло..
а почему нельзя было просто разобрать потрон и достать пулю?:eek::eek::eek:
 

хитрый лис

клон забаненого
Після болота пуля (діаболо) стиснута
это что давление пороховых газов пулю сминает?и о какой пуле мы говорим?если это дуплекс то это исключено ,да и с диаболо думаю тоже, на выходе из ствола оно такая ж как в потроне будет
 
Зверху