Яка Ваша доля?

kef

Зброяр
Це ми згадуємо усім / відомих / форумчан. Але є такі, що мало були відомими у темах спілкування . На разі їм /лишня реклама / не потрібна. Вони роблять свою 'справу' на сто відсотків. Нажаль є втрати . . .
Царство небесне нашим воїнам .що відійшли у вічність.
Впевнений у багатьох із Вас .що ми робимо спільну справу. І в котре закликаю до єдності серед однодумців. Гуртуйтеся. Спілкуйтесь між собою . На всяк випадок перед можливими бойовими діями з росіянами має бути узгоджений спільний план дій на місцях і не тільки з ЗСУ та ТРО а серед тих хто не перебуває у їхніх лавах. Я про це нагадував постійно.Не усі будуть мобілізовані в ЗСУ. Багато залишиться по місцях. А для тих хто зі зброєю в руках ' зустрічає ' ворога - саме головне надійний тил та підримка. Ми на своїй землі ! Разом до перемоги !
1654612247826.jpg
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
від Паші Гобоя нічого не чути. на початку війни знав де він та шо, але пару місяців тиша.
 

Гобой

Снайпер
від Паші Гобоя нічого не чути. на початку війни знав де він та шо, але пару місяців тиша.
Привіт, наразі в Горішніх Плавнях відпочиваю, 72 години дали! Далі в поля! Все добре хлопці!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Вітаю Вас, як справи в наших друзів?
В мене все добре, зараз біля родини, ось виділив декілька хвилинок завітатти й до Вас мої рідні.
А так планую, хочаб трохи до водойми, та глянути на тих качок))).
 

Schmied

Слідопит
А Виталий 2 з Маріуполя нікому не дзвонив та mrjura2( він ніби з Киівщини) ?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
привіт всім! в світлі останніх подій, особливо на Харківщині і Херсонщині, є хто, кого звільнили? чи хто за кого чув? тільки з розумом відповідати ;)
 

VS1975

Снайпер
Доброго дня ! З 24 лютого не з'являвся на Форумі мій земляк Dedushka. На жаль, не маю його номера телефону. ( спілкувалися тільки в особистих ). Може хтось має його контакти ?
 
Зверху