Ягдтер'єри

Voytishin

Новачок
Шановні власники ягдів. В мене є проблема. Мій чотирилапий друг не хоче брати звіра по місцю. Хватає в основному за зад і від цього страждає. Потім в процесі схватки,поступово може перейти на голову чи шию. В штучній норі, при доборі підранка і при бійці з іншими собаками я це бачу. В природній норі лише чути гризню і вилазить з подертою мордою. Підкажіть будь-ласка він сам навчиться, чи потрібно щось робити і чи можна щось зробити. Кобелю 1,5 року,з родоводом.
 
Останнє редагування:

Кайзер

Мисливець
З часом та досвідом,повинен поміняти манеру роботи.Відполюйте сезон,а весною перевірте на ШН.
На ШН,можна попробувати садити звіра не в котел,а перед котлом мордою до собаки.
п.с Полювання гадаю розставить все по місцях,собака ще не має досвіду.
 

Balu

Новачок
Мой вначале своей жизни так же нападал на собак и хватал за ,,ОПУ, но потом на первой охоте подранили лису в поле и сразу своего завел с морды лисы и отпустил его. После этого поединка, собака начала цепляться за морду-шею животных.
 
Останнє редагування:

Voytishin

Новачок
Недавно самий знайшов нору,заліз і там конкретно хапнув від лиса.Вся морда подерта.А що з лисом зробив я не знаю.
 

igrok

Мисливець
Видно погода хорошая, что и лиса дома не сидит.
 

Вкладення

Voytishin

Новачок
Шановні ягдофанати, підкажіть з якого віку можна в,язати кобеля і суку.
 

Кайзер

Мисливець
vik/lev,песика з таким хвостом, як на вашій схемі зображено,ворогу не побажав би :D
 

vik/lev

Новачок
Ну хвост тут не основной! Главное показан возраст собаки. Вот по схеме видно что щенкам показанным выше около месяца
 

Кайзер

Мисливець
Ну хвост тут не основной! Главное показан возраст собаки. Вот по схеме видно что щенкам показанным выше около месяца
Песинята показані вище,несуть у собі досить відомі, потужні як у роботі так і в екстер"єрі крові.
А,виставленний вами, схематичний віковий розподіл (створений безграмотним у знаннях анотомії породи автором),жодним чином не красить породу НМТ.
 

vik/lev

Новачок
Песинята показані вище,несуть у собі досить відомі, потужні як у роботі так і в екстер"єрі крові.
А,виставленний вами, схематичний віковий розподіл (створений безграмотним у знаннях анотомії породи автором),жодним чином не красить породу НМТ.
Хай шястить цуценятам показанным вище, якi мiстять вiдомих. Главное чтобы все были здоровы! Спасибо за доброту душевную! Каждому по песиняте!
 
Зверху