Що нас чекає в майбутньому?

Статус
Закрита.

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
А в Харькове прямо сейчас пытаются снести памятник Ленину. Уже отпиливают ноги болгаркой.

Вот лайв оттуда http://www.ustream.tv/channel/triolan-live-Харьков-ка..

П.С. Відео висить не працює Харківяни підтвердіть інфу чи це правда! Якщо так то я відкриваю Шампань!!! Харків це Україна Ми Вас любим!
 

Вкладення

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Відео запрацювало всетаки вроді ріжуть ноги Як дитя мале тішусь!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шампань відкрито! За Ваше здоровя Харківяни! Слава Україні! Членін впав
 

Вкладення

Syava70

Мисливець
Десять минут назад



И вот

Арсен Аваков

22 мин. · отредактировано ·
Ленин? Пусть падает.. Лишь бы люди не пострадали. Лишь бы этот кровавый коммунистический идол, уходя, не добавил себе жертв. Лишь бы негодяи и подлецы не воспользовались бурей эмоций харьковчан, не использовали это для очередных столкновений.Дал команду милиции обеспечивать ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО безопасность людей, а не идола.. После распоряжения губернатора Балуты о сносе - памятник МВД не интересует.. Важно, что бы процесс прошел без дополнительных эксцессов.
P/S - А) Спецназ МВД и Нацгвардии готов встретить провокаторов, желающих воспользоваться ситуацией. И не пытайтесь..
Б) Дал команду, в святи с выходом распоряжения губернатора о сносе памятника – уголовное дело о повреждении памятника прекратить.

Ну все.отчитался и пошел спать.Добройночи!
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko;217901 сказав(ла):
Відео запрацювало всетаки вроді ріжуть ноги Як дитя мале тішусь!
А мені не весело.Аби ж то він упав і все стало добре.Вибачте! Але якось по варварськи -там метро ,ст.Університетська підземні переходи та інше.Чи не заподіє цей ідол лиха? Як до мене -то прибрати його мали краном, як і повинно бути в цивілізованому світі ,до якого ми йдемо.Завтра в мене робоча поїздка в Харків ,зайду подивлюся на останки)))))Проблема в головах.Розповім вам історію -потрапив я в лікарню в Донецьку ,і познайомився з цікавою людиною .Сергій (так його звали) знав чотири іноземні мови ,і якось ми домовились ,що будемо розмовляти на українській мові без всякого суржика.В міру моїх знань розмовляли і німецькою і російською та я не про це. .І ось я звернувся до малечі які ,нажаль,також потрапили в якусь халепу і лікувались ,хлопчина худий ,худий і я запитав його українською" А чому ти худий такий,ноги ті як сірники ,чи їси ти сало?" він промовчав ,а друга дитина каже -"Он вас не понимает" На що він сказав что все понимает и учится в украинской школе. Я його запитав а чи сам він українець на що він відповів НІ!!!! ЧОМУ НІ???? Він живе в Макіївці (я запитував) і не зна що він українець!Хто його вчив ? Сумно!Згадав Шевченка "Аби ж ви вчились так як треба -то й правда була б своя"Моя дитина прапор називає жовто-пшеничний ,а друга дитина не має батьківщини.І не відомо де його батько тепер Сумно! і каміння ,чи то злитки кольрових металів які падають мене зовсім не радують.З ПОВ!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Маємо на сьогодні таку неприємну ситуацію відео дивитись звичайно тяжко але як би так було в Донецьку Луганську то там зараз би не копали траншеї і не було б лнр і днр! То може краще пару проплаченим пяним виродкам проламати голови ніж потім все місто буде домбардуватись!


Відео збірка із Харкова.

Цитата:

"""Почитал комменты под видео с харьковскими ультрас - впал в состояние ошеломляющей прострации.

Эй, моралисты. Слушайте сюда.

Чего завизжали? Чего завыли? Быстро забыли, как издевались свиньи над пленными солдатами Украины? Быстро забыли, как в Донецке озверевшей стаей на колени людей ставили и ножами насмерть резали? Быстро забыли, как в Горловке людям животы вспарывали? Быстро забыли, как в том же Харькове женщины раненых ногами в голову добивали? Это еще мало этот пидор получил, хули ноете, как бабы? Он жив остался и на своих ушел. Его отпустили, а не убили, как последнюю гниду, на что этот кусок говна заслуживает. Так что закрыли ротики и освежаем память. Зло порождает зло. Не мы к ним пришли, не мы принесли войну на их землю, так что усохните с вашими фу-ты - ну-ты слюнями возмущения. Читать противно. А всем петухам с Украины можно посоветовать лишь одно - уёбывайте, пока можете. Ибо с каждым так будет. Лучше отпиздить толпой пару раз, чем потом рыть окопы или сидеть в подвале. Пока вы тут упиваетесь толерантной хуйней, эти парни на деле защищают Украину от пидорасов, которые с радостью вонзят нож вам в спину, стоит только отвернуться."""




Ось такі пяні провокатори вчора були в Харкові більше він за 300гривень ніколи не понесе квіти членіну! і не захоче кулаками помахати!



Ще один пяничка за 300
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Залишилася тільки обувачка.Подивився -нічого в серці не йокнуло ,мабуть в мене інші цнності.
 

Вкладення

AND KOV

Снайпер
СЛОН- ВІН ЖЕ ЛЬОХА. Я РАДИЙ ,ЩО ТИ З НАМИ І РАДИЙ, ЩО ТИ ПОВЕРНУВСЯ)))
Дякую Админу ,що розблокував тебе.
З пов. АND KOV
ХЛОПЦІ, НАШ СЛОН ЦЕ СПРАВЖНІЙ УКРАЇНЕЦЬ.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
AND KOV;218399 сказав(ла):
СЛОН- ВІН ЖЕ ЛЬОХА. Я РАДИЙ ,ЩО ТИ З НАМИ І РАДИЙ, ЩО ТИ ПОВЕРНУВСЯ)))
Дякую Админу ,що розблокував тебе.
З пов. АND KOV
ХЛОПЦІ, НАШ СЛОН ЦЕ СПРАВЖНІЙ УКРАЇНЕЦЬ.
Дякую ! Ще рік назад я не знав як мені потрібен наш жовто блакитний прапор над сільрадою.Дякувати Богу ,всі мої рідні -УКРАЇНЦІ ,і не вступили в чорнокрасносинє гівно.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko;218244 сказав(ла):
Маємо на сьогодні таку неприємну ситуацію відео дивитись звичайно тяжко але як би так було в Донецьку Луганську то там зараз би не копали траншеї і не було б лнр і днр! То може краще пару проплаченим пяним виродкам проламати голови ніж потім все місто буде домбардуватись!
http://censor.net.ua/news/305018/es...pishinyh_i_ssha_s_evropoyi_otvernutsya_ot_nas
 

ABBAT

Мисливець
Шановний слон. З поверненням , нам тебе невистачало)
Шановне товариство УТМР І ВЕСЬ НАРОД УКРАЇНИ.
Якби частіше били мордяки таким шуфричам, то був би толк.
Клепати гадів треба на кожному кутку і вулиці.
Ато розходилися наче нічого не було.
Ви подивіться на цього радянського мажора, його завезли в найдорощу клініку Одеси, треба було в районну лікарню, та в палату набиту пенсіонерами хай би там у смраді молежало тєло.
Як казав один філософ( знайомий як кажуть лічно)
"Хороша піз...ліна лічить всих"
Торкати їх треба і частіше,може бистріше зрозуміють,що їхня недоторканість народу досраки. ( вибачаюсь за сраку але вже дістали)
З повагою до народу ABBAT
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Во оно как!
 

Вкладення

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Одесситы молодцы показали выродку регионалу Шуфричу как они относятся к этой партии и ее ЧЛЕНАМ.Правильно люди делают что бьют продажных чиновников и депутатов,может теперь перед там как идти во власть они будут знать что люди с них обязательно спросят и этот страх поможет им честно служить своему народу.
 

klerik777

Снайпер
Monya;218487 сказав(ла):
Одесситы молодцы показали выродку регионалу Шуфричу как они относятся к этой партии и ее ЧЛЕНАМ.Правильно люди делают что бьют продажных чиновников и депутатов,может теперь перед там как идти во власть они будут знать что люди с них обязательно спросят и этот страх поможет им честно служить своему народу.
Я думаю они все задумаются и 2-го майдана не будет.Потому что если он будет то 1-й будет отдыхать по сравнению с ним в сторонке...
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
слон;218464 сказав(ла):
А знаєте чого аваков сказав? Цитата. "Еще пару разбитых лиц "шуфричей", линчеванных "пилипишиных" - и США с Европой отвернутся от нас "

Та тому що жареним запахло повірте його теж є за що "люструвати"! Скільки часу пройшло від закінчення майдану а ще ні одну продажну шкуру не покарали. Наоборот такі виродки як Шуфрич балотуються в депутути. А хто в цьому винен як не сам пан Аваков і ген.прокурор? От і бздять вони зараз добренько за свої "личка" біленькі!

А США ніколи не відверниться від України бо як би це не звучало неприємно вони зацікавлені нами в плані територіального розположення, бази свої поставити і т.д. Он в нашому яворівському полігоні (доречі це самий більший військовий полігон в європі) так лупашуть чимось америкоси що в с.м.т. Новояворівськ шибки трусяться а це за 30-40 км ві полігону!
Щодо Європи та пішла вона я був кращої думки про них тепер не здивований чого Гітлер в свій час їх крошив бо вони боягузи сидять і нерухаються до того моменту поки їм сраку не підпалять!

З повагою
Андрій!
 
Статус
Закрита.
Зверху