Шахрай Лісничий Денис “Leshi”.

shpak

Мисливець
Всіх з прийдешнім,переможним Новим роком! Рік назад перекинув гроші за манок,на гуся… Манка немає до сих пір. Було багато різних відмазок,з місяця на місяць. А спочатку вересня даний продавець,вже навіть і не обіцяє нічого). Знаю,що я не один такий на форумі,як мінімум пару чоловік він «розвів». Не ведіться на нього!
 

Вкладення

kef

Зброяр
Всіх з прийдешнім,переможним Новим роком! Рік назад перекинув гроші за манок,на гуся… Манка немає до сих пір. Було багато різних відмазок,з місяця на місяць. А спочатку вересня даний продавець,вже навіть і не обіцяє нічого). Знаю,що я не один такий на форумі,як мінімум пару чоловік він «розвів». Не ведіться на нього!
А де він проживає ?
 

kef

Зброяр
Та,то таке… Нета сума,щоб просити серйозних хлопців,трати свій час. Та і час зараз не той. Написав,щоб остальні не велись.
Питання не в сумі ! А в зовсім іншому . /......../.Ви написали а відповіді /тої / сторони немає.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Не ведіться на нього!
Мав декілька справ із зазначеним форумчанином. Все пройшло дуже порядно і вчасно.
Здивований таким ходом речей.
Можливо якийсь форс- мажор?
Крайній раз спілкувались з ним в червні 2022. Все, як завжди, було достойно: зв"язок, пересил і т.д.

[IMG alt="Leshi"]https://uoor.com.ua/forum/data/avatars/s/35/35408.jpg?1665976300[/IMG]
Книги
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Допоможи, якщо можеш, йому вийти з ситуації, сам він, напевно, не справиться.
Я не можу відповідати за будь-кого, лише додав свою думку з приводу цього форумчанина.
Жодних претензій до нього у мене немає. Все пройшло на належному рівні, як і повинно бути.
Як було у інших з ним, мені невідомо.
Можливо втрутився фактор війни?
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечора Хлопці.
Коли піднялося питання про виконання Leshi своїх зобов'язань перед покупцями в цій темі...

https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/На-річках-озерах-ставках-Чернігівщини-заборонили-пересуватися-на-плавзасобах.112555/

Йому відразу про це було написано ,після чього Leshi мене запевнив в приваті що всі проблеми з покупцями будуть вирішенні на протязі декількох днів,пояснивши що причина винекниня такої проблеми є війна та його служба. Після чього тема була почищена.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Остання активність Leshi на форумі 17 жовтня вже минулого року і спитати поки що нема з кого. Як тільки він з'явиться,йому прийдеться відповісти на всі питання і виконати всі свої зобов'язання перед покупцями.
Інакше його буде заблоковано безстроково.
 
  • Like
Reactions: DVV
Зверху