Шахрайство? Потрібна допомога...

Статус
Закрита.

pio

Мисливець
На підставі чого він має порушувати справу ?
Ваш дозвільник, на підставі ваших слів та наявних документів має підняти питання де частина рушниці. Спочатку може чіплятись до вас.

Документів в справі нема, як варіант, по тій причині, що все почалося (як тут прочитав) з майстерні. Ймовірно там не було документів майстерні, ймовірно нема справи про крадіжку зброї. Інакше, чому би попередній власник платив штраф?
 

dm1273

Мисливець
Це все слова. Зробіть офіційні запити, як я писав вище. Чи Ви хочете, щоб ми тут в Шерлока Холмса з Агатою Крісті грались? Почніть з малого і проінформуйте нас про результати вашої переписки.
П.С. Або жи- заяву в поліцію, і нехай вона розбирається з втратою зброї.
Я не дав відповіді! Можна офіційний запит побити / але начальники дозвільних між собою вже провели усні розмови. Результату ніякого не дало
 

dm1273

Мисливець
Ваш дозвільник, на підставі ваших слів та наявних документів має підняти питання де частина рушниці. Спочатку може чіплятись до вас.

Документів в справі нема, як варіант, по тій причині, що все почалося (як тут прочитав) з майстерні. Ймовірно там не було документів майстерні, ймовірно нема справи про крадіжку зброї. Інакше, чому би попередній власник платив штраф?
Так на ці питання - він відповів мені що заяву ВІН писав і штраф сплатив. А от чого в дозвільній цього немає ? Дурня строїть !
 

dm1273

Мисливець
Ваш дозвільник, на підставі ваших слів та наявних документів має підняти питання де частина рушниці. Спочатку може чіплятись до вас.

Документів в справі нема, як варіант, по тій причині, що все почалося (як тут прочитав) з майстерні. Ймовірно там не було документів майстерні, ймовірно нема справи про крадіжку зброї. Інакше, чому би попередній власник платив штраф?
З мене це все і почнеться!
майстерня гараж ? Це ви цю майстерню мали на увазі…. З слів продавця « на ніч дав приміряти приклад….
Знову таки в усній розмові він вже розповідає що викрадено з авто приклад…. Муть якась. Я вже 3 роки провести це все по закону ….
 

север

ветеран форуму
надійна команда
З мене це все і почнеться!
майстерня гараж ? Це ви цю майстерню мали на увазі…. З слів продавця « на ніч дав приміряти приклад….
Знову таки в усній розмові він вже розповідає що викрадено з авто приклад…. Муть якась. Я вже 3 роки провести це все по закону ….
Я от не зрозумію: Ви сторона потерпіла чи обвинувачена? Вибирайте....
 

pio

Мисливець
север вірно каже - документи. Адже у вас нема жодного документа від вашого дозвільника. Ви не порушували, якщо бажаєте офіціально, то пишіть заяву в дозвільну з вимогою зняти з вас частину рушниці, заносьте та реєструйте там, отримайте номер. Так отримаєте відповідь на папері.
 

pio

Мисливець
Єдине, запитайте в дозвільний як вони бажають це зробити. Можливо вони самі "в змозі" зробити витяг, вони ж контактували з Рівним
 

dm1273

Мисливець
Єдине, запитайте в дозвільний як вони бажають це зробити. Можливо вони самі "в змозі" зробити витяг, вони ж контактували з Рівним
Так! Вони контактували з Рівним.
відповідь їдьте в Рівне і зробіть витяг з мокрою печаткою. Так я з Київської області, Біла Церква. Ніякого відношення до Ріано не маю. Прохання продавця допоможи мені поновити заяву що ти мені не передавав приклад - відповідь розмита.
 

pio

Мисливець
відповідь їдьте в Рівне і зробіть витяг з мокрою печаткою
Вони знають що просити. Насправді, в дозвільний давно електронна база, мали дивитись. Поїдете - скажуть що все добре, витягу нема. Вирішувати питання можна по місцю події або по місцю проживання (реєстрації). Спорити - складний шлях, потрібна допомога писати заяви та читати відповіді, подавати далі. Я от зі своїми питаннями борюсь (не зброя). Разом з тим, буде у вас папка документів, відмов - ви не порушник.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Шахрайство,це коли б вас обманули чи заволоділи вашим майном користуючись довірою. Ви раніше,коли купляли ствол все знали,тобто бачили очі що купляють. Потрібно було тоді реєструвати свою рушницю як КОМБО після купівлі додаткового ствола. А що тепер писати в поліцію заяву? Для чого? Кілька років вас нічого не турбувало. А тепер ви продавця будете обливати брудом, бо вам продали ствол ,який ви і хотіли. Читаю це все і дивуюсь які є люди. Куплять,що їм потрібно, а потім через роки претензії ставлять. Так не робиться. Вирішуйте свою проблему в дозвільній самі, і ні на кого не наговорюйте, тим більше писати заяву! За що? З повагою!
 

dm1273

Мисливець
Все правильно через офіційний запит.
я звертався в2019 році - реформувалася / змінювали начальників дозвільної 2-чі. Заяви від мене не приймали. Я не мовчав про свою проблему.
буває ви граєте - буває вами грають .
а давайте я вам безкоштовно переоформлю ствол а в доки всю рушницю?!
 

dm1273

Мисливець
Вони знають що просити. Насправді, в дозвільний давно електронна база, мали дивитись. Поїдете - скажуть що все добре, витягу нема. Вирішувати питання можна по місцю події або по місцю проживання (реєстрації). Спорити - складний шлях, потрібна допомога писати заяви та читати відповіді, подавати далі. Я от зі своїми питаннями борюсь (не зброя). Разом з тим, буде у вас папка документів, відмов - ви не порушник.
Не так обіднотбуло б якби мені в дозвільній не переконували що : - там по місцю проживання все правильно оформите.
по електронній базі все добре. Вся рушниця. А по факту ні.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тоді пишіть заяву, що по своїй необачності Ви загубили частину рушниці. І користуйтесь далі стволом на законних підставах.
 

dm1273

Мисливець
Ми вже а дозвільній ( благо в Білій Церкві ) вони входять в моє положення - розглядали цей момент.
сміються усно Наді мною Лох Я! Але я просто не розбираюся в цих зелених дозволах - от і вказали в 2018 році.
ще раз повторюся (усно) продавець не заперечує нестачу при оформлені прикладу. А по факту в Рівно підстав піднімати справу немає
 

dm1273

Мисливець
Мабуть це найкращий варіант.
Так і буде. Мені потрібно подати заяву в дозвольну. Вони її реєструють, на підставі неї дають мені якусь довідку будь що, те що змусить відкрити і передивитись / внести зміни в Рівному в дозвільній. Чи я це зроблю чи слідчі органи не відомо. Але і в продавця спитають/ зафіксують те що вище сказане.
і я надіюся що приклад/втрата буде мусить бути висіти на Рашкові О.О. Рівне дозвільна.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
і я надіюся що приклад/втрата буде мусить бути висіти на Рашкові О.О. Рівне дозвільна.
Не буде воно на йому висіти! Відкриваючи тему про продавця-шахрая - ви ж нічим не кращі за нього! Ви бачили, що купляли і як! Мало того, а як ви поставили зброю на облік??? Куди дивилася ваша дозвільна? Навіть, якщо не ставили її на облік, а на це дається 10 робочих днів, то що ви робили цілих п'ять років??? Навіть на війну не спишите! Пройшло п'ять років! Якби навіть тоді посадили - то уже б і випустили))))))
Який вихід? Найкраще написати заяву, про втрату вами ствольної коробки, сплатити штраф, оформити сам ствол, вписавши його і жити далі!
А можете писати заяви, відкрити кримінальну справу, але ви являєтеся прямим учасником в цьому ділі і ваші казочки який ви ЛОХ, там вже не пройдуть! Незнання законів - не звільняють від їх відповідальності!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху