Шахрайство? Потрібна допомога...

Статус
Закрита.

dm1273

Мисливець
В мене є рушниця Беретта вздуло ствол. Шукав через цей сайт УТМР - знайшов продавця. він продавав як окремий ствол і в 2015 році - цивну коробку втратив. Я зробив дозвіл - зеленка 2018 рік. Приїхав переоформляти в Рівно дозвільну - там замість окремого ствола вписали всю рушницю.
на питання - мені лише ствол потрібний - дома в дозвільній все оформиш.
Питання -в 2023році тепер я не можу списати приклад якого я і так не бачив і в руках у мене його не було. Продавець ніби писав заяву на втрату, і ніби заплатив адмін штраф, квитанції про сплату штрафу немає, копіі заяви немає в його ділі в Рівно в дозвільній немає ні заяви ні діла продано як повноцінну рушницю. пройшло 5 років, ствол в мене є. Тепер я не можу ніяк списати з себе цивну коробку.
Потрібна допомога. Що робити? як правильно вийти з цієї ситуації? чи повернути власнику через зелений дозвіл назад його ствол ЯК повноцінну рушницю?? Заява на шахрайство? Не дбалість дозвільної?
 

dm1273

Мисливець
в моєму місті - дозвільна відповідає - зроби витяг справи - і по ній ми спишемо цивну коробку. З слів продавця ( я не бачив на очі його справи) заяви немає, продано чисто як повна рушниця.
 

dm1273

Мисливець
Ось його пост Рашко Олександр Олександрович
 

Вкладення

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Потрібна допомога. Що робити? як правильно вийти з цієї ситуації? чи повернути власнику через зелений дозвіл назад його ствол ЯК повноцінну рушницю?? Заява на шахрайство? Не дбалість дозвільної?
Я не експерт, але суто з логічної сторони, які взагалі можуть бути претензії до продавця? Він продав вам ствол.
А там
там замість окремого ствола вписали всю рушницю.
А ви де були? Це ж ваші проблеми, а не продавця.
 

Zabar Andrij

Мисливець
якщо ствол йшов з рушницею, то взагалі неможна їх по окремо продавати.
подуло ствол, списуєш рушницю
загубив/пошкодив коробку, списуєш рушницю
є варіант якщо пошкодив ствол, засовуєш його подалі, і купуєш ствол як окрему одиницю а не від рушниці
 

dm1273

Мисливець
Я не експерт, але суто з логічної сторони, які взагалі можуть бути претензії до продавця? Він продав вам ствол.
А там

А ви де були? Це ж ваші проблеми, а не продавця.
Відповідаю
1 Якщо він продавав як ствол - має бути заява в квитанція оплати штрафу!
2 - в його документах числиться як окрема одиниця.
3 - де я був?! Уявляєте поряд - і в тупу вписали! На питання стоп - а пізно їдь в свою дозвольну там все оформиш правильно.
4. продавець і усно і письмово не скривдженим що була втрата.
5 витягу зробити не можна з його діла - заяви немає, штрафу в його дозвільній немає
 

dm1273

Мисливець
якщо ствол йшов з рушницею, то взагалі неможна їх по окремо продавати.
подуло ствол, списуєш рушницю
загубив/пошкодив коробку, списуєш рушницю
є варіант якщо пошкодив ствол, засовуєш його подалі, і купуєш ствол як окрему одиницю а не від рушниці
Тепер я це зрозумів. Ладно я ЛОХ але як вийти з ситуації?! Переоформити назад на продавця ствол як всю рушницю?
 

dm1273

Мисливець
Оформляв Ткачук - але він не мав права вписувати з Рівно в дозвільній в зеленку всю рушницю! Продавець не заперечує що при продажі/ оформленні лише ствол в наявності був
 

Вкладення

dm1273

Мисливець
заспокоїтися, та проконсультуватися у досвідченного (по різних ситуаціях) дозвільника.
Він відповідає:
Зроби витяг згідно заяви про втрату прикладу і ми спишемо її з тебе.
продавець каже що її ніби ( заяви немає) то в його ділі! Ні би то він її писав- і штраф платив
 

old hunter

Снайпер
Я нічого не можу зробити. А ні продати, ані переоформити, а ні утилізувати !!!!!
Можете.
1. Пишіть заяву, що втратили частину мисливської зброї і потім списуйте всю рушницю.
Або
2. Пишіть заяву що втратили всю рушницю, ствол лишаете собі.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я нічого не можу зробити. А ні продати, ані переоформити, а ні утилізувати !!!!!
Поверніться до моменту покупки ствола. Напишіть офіційний запит до власника та дозвільної, яка ЗМУСИЛА Вас ТАКИМ ЧИНОМ оформити покупку. Від їхніх відповідей і потрібно відштовхуватись, ІМХО. Дуже бажано залучити ВСІХ свідків даної угоди. Документально!
 
Останнє редагування:

pio

Мисливець
Можете.
1. Пишіть заяву, що втратили частину мисливської зброї і потім списуйте всю рушницю.
Або
2. Пишіть заяву що втратили всю рушницю, ствол лишаете собі.
З описаного вище dm1273 порушень не робив, чого він буде наговарювати на себе?
2. Чому дозвільник, знаючи що частини рушниці нема, сам не починає процедуру якусь?
 

dm1273

Мисливець
З описаного вище dm1273 порушень не робив, чого він буде наговарювати на себе?
2. Чому дозвільник, знаючи що частини рушниці нема, сам не починає процедуру якусь?
Чому не порушує процедуру якусь?!
бо і продавець і дозвільна в цьому зацікавлені самі щоб в Рівно не було проблем. Від продавця заяви в ділі немає ( лише на словах) в дозвільній немає підстав щось порушувати все чисто і продано.
там між продавцем і дозвільниклм у 2018 році напевно була домовленість?! Як варіант. Бо при продажі вони між собою знайомі були ( мені так здалося) а по друге якщо він знав про викрадення то витягу не зробив.
 

dm1273

Мисливець
На підставі чого він має порушувати справу ?! З моїх слів - я з іншої області. Людина з вулиці. Хоча вище продавець не скривав викрадення. Але й продавець перед продажем не привів документи в порядок. Тобто в нього й числилась вся рушниця після зникнення цив коробки.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На підставі чого він має порушувати справу ?! З моїх слів - я з іншої області. Людина з вулиці. Хоча вище продавець не скривав викрадення. Але й продавець перед продажем не привів документи в порядок. Тобто в нього й числилась вся рушниця після зникнення цив коробки.
Це все слова. Зробіть офіційні запити, як я писав вище. Чи Ви хочете, щоб ми тут в Шерлока Холмса з Агатою Крісті грались? Почніть з малого і проінформуйте нас про результати вашої переписки.
П.С. Або ж - заяву в поліцію, і нехай вона розбирається з втратою зброї. Бо раніше чи пізніше, Вас все одно візьмуть за одне місце. І спитають, чому Ви сиділи і не чухались цілих 5 років.
 

dm1273

Мисливець
Ще трошки треба дати часу Рашко Олександр Олександровича зайняти правильну позицію. Допомогти з зустрічною заявою довести до відома що на руках був лише ствол і дозвільна Рівно припустила похибку.
якщо ж ні заява від мене в органи внутрішнього розслідувань. Тоді всі будуть нести штрафи, покарання, тощо.
 
Статус
Закрита.
Зверху