Чи можна зберігати рушницю в камері зберігання на вокзалі?

Статус
Закрита.

limbo

Новачок
Я їду на тиждень в Росію. Хочу дорогою туди придбати зброю в Харкові, бо дорогою назад не буде можливості займатись покупкою. Чи можна на період перебування за кордоном залишити рушницю на вокзалі, в камері зберігання? Чи це не найкраща ідея?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
По-перше, автоматичні камери схову перевіряються дуже часто, там більше двох діб зберігання, якщо не помиляюся, не допускається.
В звичайних камерах, у яких приймає та видає багаж людина, думаю, нормально запаковану зброю (не у вигляді зброї у чохлі) здати можна. Але "можливі варіанти".

Взагалі ж Правила встановлюють: "Забороняється здавати i приймати до зберiгання тварин i птахiв, вогнепальну зброю, вибухові, вогненебезпечнi, легкозаймистi, їдкi i отруйнi речовини, а також речi, що можуть зіпсувати або забруднити речі iнших пасажирiв.

Окрім того, славнозвісний наказ МВС № 622 встановивив: "12.12. Зброя, боєприпаси до неї, що належать громадянам,
мають зберігатися за місцем їх постійного проживання або в місцях
тимчасового перебування власників (у дачних будинках тощо) у
період проживання, в металевих ящиках, сейфах, спеціально
виготовлених для зберігання зброї. При цьому зброя має бути в
розрядженому стані. ( Абзац перший пункту 12.12 в редакції Наказу
МВС N 615 ( z0575-02 ) від 26.06.2002 )
У виняткових випадках допускається з дозволу органів
внутрішніх справ тимчасове зберігання зброї без права її
використання в іншого дорослого члена сім'ї або найближчого
родича, а в разі їх відсутності - в інших громадян на час
тривалого (понад три місяці) відрядження, перебування на
військових зборах або проходження власником зброї строкової служби
у Збройних Силах України при дотриманні встановлених правил її
зберігання. На період тимчасового зберігання зброї особі, яка
прийняла її на зберігання, органи внутрішніх справ видають дозвіл
з позначкою "на тимчасове зберігання без права користування"."

Далі. Наприклад, 1 серпня здаєшь до звичайної камери схову, 02.08 - 07.08 - у Москві, 08.08 - у Києві, 09.08 - у Львові, так що практично не залишається часу на своєчасну реєстрацію придбанної зброї.

Краще таки придбати після повернення із Москви.

Успіхів!
 

limbo

Новачок
Всім дякую за відповідь. А як щодо такого варіанту: дорогою туди я залишаю людині завдаток і свій дозвіл на придбання зброї. А дорогою назад я віддаю решту грошей і забираю оформлену на мене рушницю? Має право продавець зброї переоформити рушницю на мене за моєї відсутності і зберігати її кілька днів в себе до мого приїзду?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
limbo;28183 сказав(ла):
Всім дякую за відповідь. А як щодо такого варіанту: дорогою туди я залишаю людині завдаток і свій дозвіл на придбання зброї. А дорогою назад я віддаю решту грошей і забираю оформлену на мене рушницю? Має право продавець зброї переоформити рушницю на мене за моєї відсутності і зберігати її кілька днів в себе до мого приїзду?
Ой, нарвешься ты на головную боль!..
Продавец врядли продаст.
А что за проблемы самому купить?
 

сєрьога

ветеран форуму
надійна команда
limbo;28183 сказав(ла):
Всім дякую за відповідь. А як щодо такого варіанту: дорогою туди я залишаю людині завдаток і свій дозвіл на придбання зброї. А дорогою назад я віддаю решту грошей і забираю оформлену на мене рушницю? Має право продавець зброї переоформити рушницю на мене за моєї відсутності і зберігати її кілька днів в себе до мого приїзду?
Я свою рушницю купляв по оголошенню сайту утмр,відправив поїздом в Запоріжжя гроші,дозвіл на купівлю і копію паспорту,продавець зняв з обліку сам і на наступний день відправив рушницю тим же поїздом до львова, правда провіднику сказав що це запчастини до "запорожця".
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ти хоть нікому цього не говори!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
сєрьога;28214 сказав(ла):
limbo писал:
Всім дякую за відповідь. А як щодо такого варіанту: дорогою туди я залишаю людині завдаток і свій дозвіл на придбання зброї. А дорогою назад я віддаю решту грошей і забираю оформлену на мене рушницю? Має право продавець зброї переоформити рушницю на мене за моєї відсутності і зберігати її кілька днів в себе до мого приїзду?

Я свою рушницю купляв по оголошенню сайту утмр,відправив поїздом в Запоріжжя гроші,дозвіл на купівлю і копію паспорту,продавець зняв з обліку сам і на наступний день відправив рушницю тим же поїздом до львова, правда провіднику сказав що це запчастини до "запорожця".
Не, ну можно и банк грабонуть и жить спокойно, долго и счастливо.
Мы же говорим о законности определенного деяния.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Яковлев В.А.;28246 сказав(ла):
Вот именно!!С оружием все должно быть в рамках закона,ведь это не авторучка или кисточка,оно стреляет,а безконтрольность за его использованием-это уже статья в УКУ!!
 

Димон

Мисливець
limbo не занимайся ерундой Арго верно сказал оружие должно быть только в руках хозяина, (за исключением если ты на охоте и кум имеющий разрешение попросил стрельнуть) НЕ ВСЕГДА ВСЕ ПРОХОДИТ ГЛАДКО С ПЕРЕДАЧЕЙ. С. ув.
 

limbo

Новачок
Ще раз всім дякую. Буду намагатись діяти в рамках чинного законодавства, хоч воно мене і не тішить.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
limbo;28366 сказав(ла):
хоч воно мене і не тішить
Багато кого воно не тішить,але воно чинне і обов"язкове до виконання!!
 

veter

Мисливець
димон;28290 сказав(ла):
limbo не занимайся ерундой Арго верно сказал оружие должно быть только в руках хозяина, (за исключением если ты на охоте и кум имеющий разрешение попросил стрельнуть)
и то под наблюдением хозяина.
 

Димон

Мисливець
при хозяене ето естественно
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Наверное никто никогда не арендовал ячейки в банках.
Если банк лояльно на это посмотрит и (самое главное ) у них будут свободны нужные по размеру ячейки - то возможен и такой вариант.
 

Димон

Мисливець
уважаемый Admin про банк речь не идет а про вокзальные хранилище, а ето другой вопрос. С ув.
 

vityastas

Мисливець
Admin;28439 сказав(ла):
Наверное никто никогда не арендовал ячейки в банках.
Если банк лояльно на это посмотрит и (самое главное ) у них будут свободны нужные по размеру ячейки - то возможен и такой вариант.
не думаю. в банківських інструкціях є також свої обмеження, і щось мені підказує, що зберігання в банках зброї. вибухівки та боєприпасів також заборонено, більше того, заходити в банк з такими речами не можна (точніше не всім можна, а мисливці в цей список не попадають).
 

djon

Мисливець
сєрьога;28214 сказав(ла):
правда провіднику сказав що це запчастини до "запорожця".
Мда а ведь проводник мог и постатье пойти и неодной да и продовец тоже.
Неужели покупка займет столько времени, что надо приходить к таким крайностям
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
djon;28910 сказав(ла):
Мда а ведь проводник мог и постатье пойти и неодной
А это все из-за жадности и статья у него была железобетонная!!
 
Статус
Закрита.
Зверху