Чи допустимо стріляти патронами збільшим тиском з іж43е з клеймом 65MPa= 650Bar?

Vov-1

Зброяр

LEART

Мисливець
Зачем спрашивать ??? Попробуйте.... А там и видно будет... Поделитесь впечатлениями...
 

old hunter

Снайпер
За ІЖ-43 нічого не скажу а от за інші було:

" Главный конструктор Ижевского механического завода Н. Л. Изметинский сообщал об испытаниях ружей ИЖ-54 12 калибра и ИЖ- 58 16 калибра. Стреляли патронами, в которых постепенно увеличивали вес заряда пороха Сокол до 6г. Вес снаряда дроби при этом оставался неизменным 35 г в 12 калибре и 30 г в шестнадцатом. После чего никаких повреждений и изменений в ружьях обнаружено не было. Только при увеличении навески пороха Сокол до 7 г при весе дроби 35 г в обоих стволах ИЖ-54 были зафиксированы раздутия. Давление при этом было выше 2000 бар, т.е. более чем в три раза превышало давление нормального патрона."
 

ldkukr

Снайпер
Главный конструктор Ижевского механического завода Н. Л. Изметинский сообщал об испытаниях ружей ИЖ-54 12 калибра
03DA740B-BD5F-4738-883A-33FCFAE38359.jpeg
Це об’єм 6г, соколу. гільза 70 мм. стесняюсь запитати, звісно не в Вас, а так до всіх хто звик не довіряти »аналово нету» а куди тут 35г шрот вкласти, потім ще закрити патрон. це означає або як завжди «пі…лі» або стволи були з іншимі за довжиною патронниками, переходами та іншим а це вже інші стволи :) бо випробовували не стволи а рушниці вцілому.
Чи допустимо стріляти патронами збільшим тиском з іж43е з клеймом 65MPa= 650
По перше на форумі це не один раз вже розкладали. так як пошук дуже погано працює то дуже коротко:
- існує декілька способів вимірювання тиску крешерний, п’єзо, тензометричний, індуктивний та іншій
- ці вимірювання мають різні показники тиску
- є конвенція ПМК яка затвердила Стандарти і клейма https://docs.dtkt.ua/download/pdf/1014.2991.1
- ваша рушниця промаркована крешерним способом, а сучасні патрони п’єзо або тензомітричним
- 65пма крешерним - 75 мпа тензо
- ваша рушниця не розрахована на постріли магнум патронами з повишенним тиском 1050 бар або 90мпа
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
е об’єм 6г, соколу. гільза 70 мм. стесняюсь запитати, звісно не в Вас, а так до всіх хто звик не довіряти »аналово нету» а куди тут 35г шрот вкласти, потім ще закрити патрон. це означає або як завжди «пі…лі»
Звісно що пілі вілі але б дуже хотів би почути спростування пана севера та інших ярих поклонніків совка
 

RoSO-maxa

Мисливець
1.Чи допустимо стріляти патронами збільшим тиском з іж43е з клеймом 65MPa= 650Bar

Переглянути вкладення 809372
Явно что книг вы не читали! Иначе не задавали столь не уместного вопроса!
Иж 43 это то к чему скатилось производство ружей на Урале! И, к термину "ружьё" Иж 43 отношения не имеет- это устройство для метания дроби!
 

old hunter

Снайпер
Це об’єм 6г, соколу. гільза 70 мм.
Та і 10 грамів Соколу зуміли запихати кляті москалі.
А навіску шроту легко зімітувати наприклад вставивши за патроник патрон 20 калібру.
Наші американські колеги так робили в себе в лабораторії коли іспитували радянські рушниці.
 

Вкладення

ldkukr

Снайпер
Та і 10 грамів Соколу зуміли запихати кляті москалі.
Це заряд до скалолома, там тільки порох! , в пластику в мене десь парочка є таких, но там не сокол а щось типу вінтовочного.
тут питання як в одну гільзу вперти 6г. порох, прокладку, пиж, та 35г. Шроту.
 

old hunter

Снайпер
Москалі пишуть що нормально, а там хто зна.

"Прочность, надежность отечественного оружия была подтверждена в лаборатории H. P. White (США), где испытывали наши отечественные ружья ИЖ-58М, ИЖ-27Е, ИЖ-18, ТОЗ-66. Сначала стреляли из каждого ствола одним патроном, который обеспечивал давление пороховых газов в патроннике примерно 1195 кгс/см2; затем - одним патроном с давлением примерно 1757 кгс/см2. После этого в канал ствола 12-го калибра (сразу же за патронником) вставляли патрон 20-го калибра, а в патронник - патрон 12-го калибра и производили выстрел. "Стволы всех названных выше наших ружей даже при таких жестких испытаниях не имели ни увеличения размеров, ни раздутия, ни разрыва"
 

Охотник77

Снайпер
[/QUOTE[/QUOTE]

Москалі пишуть що нормально, а там хто зна
[/QUOTE]
Та всрались мені ті моsкалі,невірю я жодному їхньому слову!американські колегі ваші як живі :)
 

old hunter

Снайпер
Та всрались мені ті моsкалі,невірю я жодному їхньому слову!

Це безсумнівно.
А хто з наших вітчизняних авторитетів може нам допомогти розібратись в якості рушниці ІЖ-43, як питав ТС на початку теми?
Думкам якого автора ми можемо довіряти?
 

Охотник77

Снайпер
А хто з наших вітчизняних авторитетів може нам допомогти розібратись в якості рушниці ІЖ-43
Думаю що по поводу іжів тозів та іншої радянської а згодом російської ( вже нетої якості) можна сміло довіряти нашим майстрам. На мою думку західних спеціалістів ці технології ( здебільшого вкрадені у них) недуже цікавили
 

old hunter

Снайпер
Думаю що по поводу іжів тозів та іншої радянської а згодом російської ( вже нетої якості) можна сміло довіряти нашим майстрам
Я вважав, що майстри ремонтують рушниці.
А от науковці та вчені в лабораторіях та на виробництвах вивчають на сотнях та тисячах прикладів, проводячі вселяки опити, та іспити.
Потім цю науку за роки та десятиліття сумують та пишуть наукові статті, книги та інше.
Ото цінна річ як на мене.
А до майстрів я ходжу стволи поворонити та приклад підрізати.

Я можу помилятись, так що вибачайте.
 

Охотник77

Снайпер
можу помилятись, так що вибачайте
В кожного своя думка,вибачатись нема за що. Літературу російську взагалі нецікавлюсь вже років 20 а от бесіди з майстрами своєї справи ( знаю кількох знаменитих ну якщо не на всю країну то в декількох суміжних областях) про зброю різних виробників цікавлять бо теорія з практикою часто незходяться
 

old hunter

Снайпер
В кожного своя думка,вибачатись нема за що. Літературу російську взагалі нецікавлюсь вже років 20 а от бесіди з майстрами своєї справи про зброю різних виробників цікавлять бо теорія з практикою часто незходяться
Можливо.
Але подивіться наприклад теми що оцінки чи обговорення тій чи іншої рушниці (тут на форумі).
Всі авторитетні дописувачі для підтвердження своеї думки дають ссилку на літературу та статті відомих авторів.
Бо щоб давати авторитетний висновок, треба своїми руками розібрати не одну сотню рушниць та прочитати дуже багато наукової літератури.
 
Зверху