Цветная калка или бакелитовый лак?

kef

Зброяр
На старі іномарки у яких на колодках збереглось мет. антикорозійне покриття або були виготовлені з добавками нерж.мет.не кожна /хімія/ збройова /пристає/.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

kef

Зброяр
Хто мав можливість бачити та користуватися старими іномарками то напевно бачив що основні металеві деталі рушниць /колодка , інколи ствол / були покриті наче як під /старе срібло по типу так званої цементизації поверхні металу/.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

север

ветеран форуму
надійна команда
Саме головне, як покриття буде триматись і чи протидіє воно механічним пошкодженням, чи залишаються подряпини на ньому і т.д. Про тест напилком я вже промовчу. Але виглядає достойно.
 

lektor

Мисливець
Саме головне, як покриття буде триматись і чи протидіє воно механічним пошкодженням, чи залишаються подряпини на ньому і т.д. Про тест напилком я вже промовчу.
Так і іж54 і 26 жодного з тих тестів не проходить.
 

tyrist 1945

Тигр
Саме головне, як покриття буде триматись і чи протидіє воно механічним пошкодженням, чи залишаються подряпини на ньому і т.д. Про тест напилком я вже промовчу. Але виглядає достойно.
Буде триматись. Подряпин металом не витримає, як і напилком.
 

lektor

Мисливець
Так , мене було і одне і друге, злітає той
Було в мене 54 і 26 , злітало те покриття кусками після кожного полювання не кажучи вже про напилок, довше всіх трималось на іж49.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Так , мене було і одне і друге, злітає той
Було в мене 54 і 26 , злітало те покриття кусками після кожного полювання не кажучи вже про напилок, довше всіх трималось на іж49.
Знайома історія. Допоки рушниця стоїть в сейфі все ОК. До першого полювання. А далі подряпин і т.д. не уникнути. Однак наявність подібного покриття є непрямою, але важливою, ознакою загального стану рушниці.
Тому деякі мої рушниці живуть в сейфі. А полювати є з чим.
Нехай стоять і іноді радують душу, коли береш їх в руки. Бо це вже історія.
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Біглеман таке ще 10 років тому не напружуючись робив... Коров'ячими рогами тіко тре розжитися, та де ті корови наразі?
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
є! спеціально для того й тримаємо!!! можемо з вівців... - з крученої ярки підойде?
Дякую, пас... Дід то все лишив у предпубертантному віці. Тепер лише композит і церакотова фарба. Старий став, ледачий...
 
Зверху