Хранение ружья

Статус
Закрита.

hunter-ua

Новачок
Скажите пожалуйста, если мы с отцом прописаны в одном доме, могу ли я хранить свое ружье в том же сейфе, в котором хранится его ружье?
 

markiv-bogdan

Мисливець
Можна,Вставте два замки з різними ключами,Одна пара ключів у вас,друга у батька,
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Почитай внимательно:
Приказ МВД № 622,
№12.12. Зброя, бойові припаси до неї, пристрої та зазначені
патрони, що належать громадянам, мають зберігатися в металевих
ящиках, сейфах, спеціально виготовлених для зберігання зброї, за
місцем їх постійного проживання або в місцях тимчасового
перебування власників (дачних будинках тощо), про що
повідомляються органи внутрішніх справ. При цьому зброя, пристрої
мають бути в розрядженому стані.

Дозволяється за погодженням з органами внутрішніх справ, де
зареєстрована зброя, пристрої, тимчасове їх зберігання без права
використання в іншого члена сім'ї або найближчої близької особи, а
в разі їх відсутності - в інших громадян, які мають відповідні
дозволи на зберігання особистої зброї на час тривалого (понад три
місяці) відрядження, перебування на військових зборах або
проходження власником зброї строкової служби у Збройних Силах
України при дотриманні встановлених правил її зберігання. В
особових справах власників зброї робиться запис про передачу зброї
на тимчасове зберігання. "
 

hunter-ua

Новачок
Прочитал, но, извиняюсь, так и не уяснил - все же можно, или нет. А если можно, то какие документы нужно дополнительно оформлять? Просто отцовский сейф довольно вместительный, и не очень хотелось бы заморачиватся с установкой еще одного...
 

sn27704

Мисливець
Если кратко излагать, то у Вас - не должно быть доступа к оружию отца, а у отца - соответственно, к Вашему. Если хранение в одном сейфе приведет к тяжким последствиям, не приведи Господи, к обоим может быть применена ст. 264 УК Украины.
Можно хранить также и вместе, но без права пользования чужим оружием, временно, с уведомлением милиции.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Можно. Но - временно, "на час тривалого (понад три
місяці) відрядження, перебування на військових зборах або
проходження власником зброї строкової служби у Збройних Силах
України". Думаю Ваш случай под это не катит.
Причем там сказано, что Вы должны иметь уже при этом разрешение. А для его получения - свой сейф ранее.
А далее - читай, что sn27704 написал...
Так что папин сейф на свалку, а на его место - два поменьше. Вырастишь, женишься, перейдешь к жене или на свою квартиру - свое ружье со своим сейфом и перетащишь.
ПыСы. Папа, конечно, друг, но нельзя забывать, что он тоже человек со своими муравьями. Тут недавно товарищ писал, как поругался со своим отцом, теперь ружье у него забрать не может...
 

Venator

Новачок
Скажите пожалуйста, если мы с отцом прописаны в одном доме, могу ли я хранить
свое ружье в том же сейфе, в котором хранится его ружье? ------------ Доброо дня . Моя думка виходячи з витягу 622 наказу МВС : якщо Ви тільки прописані , а не проживаєте з батьком тоді тимчасово з повідомленням дозвільної з відповідним записом в особових справах вашій та вашого батька робиться запис що ваша зброя передана на тимчасове зберігання батьку без права використання . Але тоді теоретично Ваше право як законого власника своєй зброї на її використання тимчасово припиняється . Як щож Ви прописані і постійно проживаєте разом із батьком тоді однозначно необхідно придбати власний сейф , хоча тимчасово - доки Ви не придбаєте власний сейф можна,але геморно . З повагою .
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Venator;76542 сказав(ла):
Скажите пожалуйста, если мы с отцом прописаны в одном доме, могу ли я хранить
свое ружье в том же сейфе, в котором хранится его ружье? ------------ Доброо дня . Моя думка виходячи з витягу 622 наказу МВС : якщо Ви тільки прописані , а не проживаєте з батьком тоді тимчасово з повідомленням дозвільної з відповідним записом в особових справах вашій та вашого батька робиться запис що ваша зброя передана на тимчасове зберігання батьку без права використання . Але тоді теоретично Ваше право як законого власника своєй зброї на її використання тимчасово припиняється . Як щож Ви прописані і постійно проживаєте разом із батьком тоді однозначно необхідно придбати власний сейф , хоча тимчасово - доки Ви не придбаєте власний сейф можна,але геморно . З повагою .
У наказі 622 чітко прописано, у яких випадках можно тимчасово передавіати зброю. І я двічі прописав такі випадки.
Що ще не зрозуміло? У нашого запитанта відсутні, на мій погляд, підстави для тимчасового передавання зброї!
 
Статус
Закрита.
Зверху