Форумна курілка

Статус
Закрита.

Izgovod

Мисливець
А не легше з горла???!Буде без витрат матеріалів,без витрат на розливання,а все буде для випивання!!!
Не легше, бо в такому випадку голова займає нетипове їй положення, що призводить до підвищеного напруження шийніх м"язів. Коли п"єш зі стопки цього не помічаєш, бо процес займає якісь мілісекунді, а далі голова займає свое звичне місце - лицем в салаті..
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
що призводить до підвищеного напруження шийніх м"язів. Коли п"єш зі стопки цього не помічаєш, бо процес займає якісь мілісекунді, а далі голова займає свое звичне місце - лицем в салаті..
о то ти великий біофізик-теоретик! поклади хоч аватарку якусь, а то спілкуємось з майбутнім Сеченовим чи Павловим а в лице не знаємо!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Роман ЗСЛ

Снайпер
[QUOTE="NORD_10, post: 337547, member: 1494а в лице не знаємо![/QUOTE]

А тут усі без свого фото,дивимося як не на собак так ще на якісь картинки
 

Izgovod

Мисливець
До чого тут теоретик!
"Опіт - вєлікое дело!"
От спробуй свого ягера з горла вцюськати, маленькими ковточками. А потім ще одного, а потім ще... На третій пляшці голова до в"язів примерзне...
 

Роман ЗСЛ

Снайпер
А у меня вообще с этим не сложилось:(,ну конечно когда выпью такое придумаю что страшно потом вспомнить.:eek:
Та я також коли випю,тоді також винахідник ще той,в як по телефоні люблю поговорити,а на другий день згадую чи нікому нічого поганого не сказав:eek:
 

Роман ЗСЛ

Снайпер
А тут усі без свого фото,дивимося як не на собак так ще на якісь картинки
А фотки хто скидав в курилку?)))[/QUOTE]

Та,ви вже забулися який я,а якби були фото на аві,так було б легше запам'ятати друг друга,як на мене.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Та я також коли випю,тоді також винахідник ще той,в як по телефоні люблю поговорити,а на другий день згадую чи нікому нічого поганого не сказав:eek:
И у меня тоже такое бывало ,но как то раньше.(в молодости)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
ну чим не аватарка для нормального мужика, а то з символом сперматозоїда на аватарці - якось не комільфо...
Між іншим,а чого це ми аватари не виставляємо???Думаю,що треба всім завсігдатаям "курілки"вставити аватари,щоб не бути тим,чим назвав Артур!!!
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Між іншим,а чого це ми аватари не виставляємо???Думаю,що треба всім завсігдатаям "курілки"вставити аватари,щоб не бути тим,чим назвав Артур!!!
А іще після звання Гуру має бути Курець, Досвідчений Куреці і тд))))
 
Статус
Закрита.
Зверху