Форумна курілка

Статус
Закрита.

vanhant1

Мисливець
хочу сам, хочу з колективом, а у вас міських як уже виходить...
Где то Артур ты и прав а где то и нет . Смотри на зайку можно и самому :) да и на фазана если имеется отстрелка тоже можно но потом после Нового Года начинаются качели ....:p а почему нас не берут на лису???? Отвечу как есть :)а на х..й Вы одиночки нужны ??? Вы вспомнили что на лису охота только коллективная:p:p:p
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а почему нас не берут на лису?
тут Ваня трохи не такий підхід треба - треба не нас брати, а брати єгеря, домовлятись наперед, і йти полювати, хоч колективом хоч сам (ну ясно що самому тут не вийде).
а на лиса багато видів індивідуальних полювань - норника під пахву та й вперед.
я ж кажу - хто як любить. лисів я добуваю набагато більше сам або з батьком та собакою - тихіше, практичніше, і ні від кого не залежиш.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
так, я додому. буду десь опісля 20.00. поводьтесь чемно, про піськи ні слова, бо то ругання!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Monya

S-Moderator
Команда форуму
По предворительным результатам. 1.Удобный. 2.Ноготок. Железный Зуб. 3.Умка. 4.Укроп. 5. Жало. 6. Чуб. 7. Козацкий. 8. Малыш. 9.Калибри. 10. Штрик. 11.Оса. 12. Туллих. 13. Викинг. 14. Зуб. 15. Монфор. 16. Москит.17.Колун. 18. Ангел. 19. Бульдог. 20. Ловелас. 21. Захват. 22. Ястреб. 23. Могильщик. 24. Сапсан. Все Братья имя ножу выбрано!!!!!!! " ЗУБ" Парни кто придумал это имя отзовитесь .И адрес для отправки подарка.
 

Роман ЗСЛ

Снайпер
По предворительным результатам. 1.Удобный. 2.Ноготок. Железный Зуб. 3.Умка. 4.Укроп. 5. Жало. 6. Чуб. 7. Козацкий. 8. Малыш. 9.Калибри. 10. Штрик. 11.Оса. 12. Туллих. 13. Викинг. 14. Зуб. 15. Монфор. 16. Москит.17.Колун. 18. Ангел. 19. Бульдог. 20. Ловелас. 21. Захват. 22. Ястреб. 23. Могильщик. 24. Сапсан. Все Братья имя ножу выбрано!!!!!!! " ЗУБ" Парни кто придумал это имя отзовитесь .И адрес для отправки подарка.

нормальне iм'я, а подарки усi хочуть;)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Там было два схожих имени," Железный Зуб" и просто "Зуб". Парни кто сказал "Зуб" ?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Сегодня выставлю нож с полным описанием в теме "Ножи".
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Нож поехал на пошив новых ножен,ножны которые были не фен шуй.Нивые ножны будет делать Uliss
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху