Угроза украинскому собаководству.

fox

Мисливець
Над нашим собаководством нависла угроза. Пришла она вместе с дерибаном УООРа на мелкие частные и другие разные. Первыми пошабашат гончие, за ними и остальные с широким поиском и дальним гоном. Выживут в небольшом количестве норные, ночные и др. "околоножные" ...

Вот такие неутешительные прогнозы, если задуматься.....
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
fox
З роздрібненням угідь все більше буде з'являтися потреба у собаках з коротким гоном. За деякий час з РГ, РРГ ітп., полювати буде неможливо. І тут власне з'являється шанс для українських гончаків. Їхня популярність буде тільки рости, що очевидно не може не тішити.
Питання риторичне: це загроза українському собаківництву чи шанс? Думаю що останнє. А "далекогони" будуть собі спокійно розвиватися на своїй "безкрайній" батьківщині. Нікуди вони не дінуться.
 

fox

Мисливець
Гон залежить не тільки від національності. А для короткого гону в мене є курцхаар та ягди. я чомусь впевнений, що Ви їздете не на "таврії".
 

fox

Мисливець
собаколюб;153012 сказав(ла):
цього варто було очікувати...йдемо в напрямку до Європи, а там так вже давно
Судячи по продажам цуценят, то ми йдем до .... , а не до Європи, але в рифму.
 
  • Like
Reactions: baz

Коллега 87

Новачок
Нельзя не согласится, что с гончими уже не поохотиться как раньше, забрали угодья ( в лесу нельзя охотится, а лугов и полей не так уж много), да еще и председатель УООР районного высказывает на совете, что будет " вешать гончих на дубах" якобы они распугивают зверя, вот такие реалии современной охоты с гончаками в нашем районе.
 

собаколюб

Слідопит
Певно ваш "председатель" ніколи не мав гончака і навіть нічого про нього не знає!
Місцева звірина повертається після гону гончака!
Давайте будемо вішати лайок, бо ж вони душать підсвинків...а норних - за лиса!
Я б такого керівника...;(
 

собаколюб

Слідопит
Ну хотели в Европу...
Ви не порівнюйте Європу і неграмотних керівників!
Я, наприклад, і далі хочу в Європу!
Я в Європі хоч і не була, але читаючи статистичні дані в журналі "полювання та рибальство " за лютий, де наведені цифри... Розумію, що нам ще дуже далеко!
Навіть читаючи звіти богуна, можна зробити певні висновки...
 

Varjag29

Мисливець
Над нашим собаководством нависла угроза. Пришла она вместе с дерибаном УООРа на мелкие частные и другие разные. Первыми пошабашат гончие, за ними и остальные с широким поиском и дальним гоном. Выживут в небольшом количестве норные, ночные и др. "околоножные" ...

Вот такие неутешительные прогнозы, если задуматься.....
Из норных - ягды часто не являются "околоножными".
Некоторые в одиночку гоняют кабанов и коз по несколько часов, а отдельные индивиды - и дней.
Лису по молодости - гонят с голосом до 2-3 часов, пока та не понорится.
Хотя есть и безнюхие, без вязкости и поиска, или очень "мастеровитые", с которыми только на облавах и охотятся, в результате чего они за линию стрелков дальше 100 м. не бегают.
 
Зверху