УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
ПРЕС УНІВЕРСАЛЬНИЙ+ЗАКРУТКА(ручна та со штоком під дріль) Штоки нержавійка,закрутка на 2х підшипниках.Набори матриць під зіроч
1687947726248.png
ку.Набо
1687947887462.png
р каліброки
1687947786793.png
гільзи+декапсул
1687947921618.png
ятор і капсулятор(подача знизу на пружині).Набори матриць для закрутки.
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дякую..не забувайте з першою матрицею ставити робочу калібровку тупим кінцем донизу,а з іншими перевертайте
 

myxa603

Мисливець
Олександр, отримав весь інструмент для спорядження.
Хочу відмітити, що всі деталі гарної якості, надійні, та виконують свої функції на 100%.
Ви майтер свого діла.
Дякую.
Маленький фото звіт.
Ціна закруткі як на фото ??? Дякую
 

Призрак 153

Слідопит
доброго дня...цікавить матриця для закрутки кульова..яка ціна і її фото ,та вигляд гільзи після завальцовки...можна в приват....дякую
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Матриці дюраль усі калібри дробові,кулеві для настільної закрутки 300 грн
1698131801311.png
 

agentkolya

Мисливець
Олександре Миколайовичу, доброго дня!
Скільки буде коштувати така матриця, як зліва, з глухою різьбою з латуні?
 
  • Like
Reactions: oms

Vic-tor

Новачок
Матриці дюраль усі калібри дробові,кулеві для настільної закрутки 300 грн
Доброго дня. Пару питань від початківця в темі: Чи можливо використовувати такі матриці для шуруповерта або дрилі без використання станка? Кулевою матрицею можливо закривати дробові(картечні) патрони?
 
Доброго дня. Пару питань від початківця в темі: Чи можливо використовувати такі матриці для шуруповерта або дрилі без використання станка? Кулевою матрицею можливо закривати дробові(картечні) патрони?
Без станка рівномірно не закрутите...
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня. Пару питань від початківця в темі: Чи можливо використовувати такі матриці для шуруповерта або дрилі без використання станка? Кулевою матрицею можливо закривати дробові(картечні) патрони?
Доброго...я не вітаю оці фокуси з закруткою без станка...Стійка від дрелі підійде...Кулевою можно закручивати дробові,обережно,даби не пошкодити прокладку...дробовою можно закручивати кулеві,обережно бо можно пошкодити кулю різьбовим отвором...для ПА треба кулева-глуха
 

Vic-tor

Новачок
Кулевою можно закручивати дробові,обережно,даби не пошкодити прокладку...дробовою можно закручивати кулеві,обережно бо можно пошкодити кулю різьбовим отвором...для ПА треба кулева-глуха
Дякую за відповідь. Зрозумів. Тоді мені потрібно обидві матриці 12 калібру для ПА. Будь ласка реквізити для оплати на особисті.
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Дякую за відповідь. Зрозумів. Тоді мені потрібно обидві матриці 12 калібру для ПА. Будь ласка реквізити для оплати на особисті.
Доброго...нашо Вам дві,для... ПА досить одной-глухой...вона і дробова і кулева..перехожу в лічку...
 
Зверху