Тоз120 чи Іж39 та 59

Статус
Закрита.

Охотник77

Снайпер
Знаючі Форумчани порадьте будьласка яка з цих вертикалок краще підійде для полювання і чи варто якусь із них добавляти в свій арсенал (маю тоз34)
 

Охотник77

Снайпер
А точніше мучить ностальгія за видатним боєм іж 54.але до горизонталок вирішив невертаться.Тому й питаюся чи може зрівнятися якась з цих моделей рушниць по бою з іж 54 з цільнотянутими стволами
 

Охотник77

Снайпер
Дякую за відповіді. Саме і треба вдачу бо хочу на ходову на 36-38 грамові заряди
 

шульц

Мисливець
Тоз 120 это весло. Ели сдыхался в своё время.
 

шульц

Мисливець
А как 120й по бою был?
Купите полуавтомат турецкий и даже не думайте в ту сторону. Я с 120тым промучался 3 года. Оно мне не подходило. Толком я с него не попадал. Да ещё к нему набор надфилей нужно было с собой носить. Таам подпили там заполируй. Ружьё я покупал с магазина новым. На другое денег не хватило тогда. Когда купил армсан то он как игрушка в руках было. И трофеи появились.
 

Охотник77

Снайпер
Бо...), немає сенсу тягати весь день ламаку вагою 3,6 кг заради того щоб стрельнути один раз 36гр. набоєм. Для ходової треба брати щось легке.
ламаку вагою 3,6 кг заради того щоб стрельнути один раз 36гр. набоєм. Для ходової треба брати щос
 

tyrist 1945

Тигр
Купите полуавтомат турецкий и даже не думайте в ту сторону. Я с 120тым промучался 3 года. Оно мне не подходило. Толком я с него не попадал. Да ещё к нему набор надфилей нужно было с собой носить. Таам подпили там заполируй. Ружьё я покупал с магазина новым. На другое денег не хватило тогда. Когда купил армсан то он как игрушка в руках было. И трофеи появились.
Те що тоз 120 вам не ліг не являється критерієм його поганого бою. Бій в 120 того якраз дуже добрий, а от конструктивно ружик кака.
 

томка

Снайпер
Намедне держал в руках МР155 в 20к...вес 2800:eek:. Пистолетная ложе. В дереве...после МР153, очень даже ничего.
 

Охотник77

Снайпер
В мене була двадцяточка,тримав для кульової охоти.Дробом не зайшла хоч і були трофеї,хіба що під магнум брати?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

6011982вася

Новачок
В мого знакомого е 120, важкий, грубоватий і дуплети його задовбали, но по прикладості і по бою воно непогане.
 
Статус
Закрита.
Зверху