Тернопільщина! Хто винен - мисливці чи Сас?

Yura_83

Moderator
Команда форуму
У попередній темі було озвучено, як УТМР відало всі свої лісові угіддя!
Я пам'ятаю, це було відносно не давно, але точно рік зараз не скажу , ну десь напевне 16-17. Як наша область без бою!!!!!!!!!!!!! відала всі лісові угіддя! Але шановні мисливці Тернопільщини, маю до Вас, Тай до всіх мисливців України питання - хто винен у втраті лісових угідь - мисливці чи керівництво?
Я добре пам'ятаю як Сас ( тодішній голова президії Тернопільської ОО УТМР ) збирав мисливців області для протесту у зал Тернопільської обласної державної адміністрації - де на сесії вирішувалася доля лісових угідь. З мого Підволочиського району на цей протест приїхали - я і два чи три єгеря , ну і максимум ще зо два рядових мисливців!
Я тоді вперше познайомився з паном Сасом, він грамотно пояснював ситуацію і просив підтримки у районів та мисливців області!
Але чомусь ми мисливці області, показали себе з дуже байдужої та не грамотної сторони - ми не допомогли Сасові відвоювати свої лісові угіддя! Я добре пам'ятаю як у моєму районі більшість мисливців на той час байдуже ставилися до цього питання, всі кричали , "та нащо нам ті ліси , яка різниця кому платити за ліцензією, що ми так чи інакше будемо ходити туди полювати". Всі тоді м'яко кажучи забили болт на товариство і Саса у тому числі.
То питання - то хто ж в цьому винен, що Тернопільщина втратила лісові угіддя?
 

barbos6

Слідопит
У попередній темі було озвучено, як УТМР відало всі свої лісові угіддя!
Я пам'ятаю, це було відносно не давно, але точно рік зараз не скажу , ну десь напевне 16-17. Як наша область без бою!!!!!!!!!!!!! відала всі лісові угіддя! Але шановні мисливці Тернопільщини, маю до Вас, Тай до всіх мисливців України питання - хто винен у втраті лісових угідь - мисливці чи керівництво?
Я добре пам'ятаю як Сас ( тодішній голова президії Тернопільської ОО УТМР ) збирав мисливців області для протесту у зал Тернопільської обласної державної адміністрації - де на сесії вирішувалася доля лісових угідь. З мого Підволочиського району на цей протест приїхали - я і два чи три єгеря , ну і максимум ще зо два рядових мисливців!
Я тоді вперше познайомився з паном Сасом, він грамотно пояснював ситуацію і просив підтримки у районів та мисливців області!
Але чомусь ми мисливці області, показали себе з дуже байдужої та не грамотної сторони - ми не допомогли Сасові відвоювати свої лісові угіддя! Я добре пам'ятаю як у моєму районі більшість мисливців на той час байдуже ставилися до цього питання, всі кричали , "та нащо нам ті ліси , яка різниця кому платити за ліцензією, що ми так чи інакше будемо ходити туди полювати". Всі тоді м'яко кажучи забили болт на товариство і Саса у тому числі.
То питання - то хто ж в цьому винен, що Тернопільщина втратила лісові угіддя?
Одного разу теж був на сесії і тоді дійсно з Підволочиська було найменше представників серед всіх районів, сам звідти родом…
Ви правильно написали що більшість мисливців не грамотні, а ще багато роботяг і на різного роду протести не всім вдається вискочити з роботи і т.д.
Думаю що то питання так чи інакше би вирішили як було заплановано.
Так само як з Івачевом вирішили, тепер на озері заборонено рибалити по берегу де ліс.
Думаю нас ще багато цікавого чекає…
 

1.11

Слідопит
У попередній темі було озвучено, як УТМР відало всі свої лісові угіддя!
Я пам'ятаю, це було відносно не давно, але точно рік зараз не скажу , ну десь напевне 16-17. Як наша область без бою!!!!!!!!!!!!! відала всі лісові угіддя! Але шановні мисливці Тернопільщини, маю до Вас, Тай до всіх мисливців України питання - хто винен у втраті лісових угідь - мисливці чи керівництво?
Я добре пам'ятаю як Сас ( тодішній голова президії Тернопільської ОО УТМР ) збирав мисливців області для протесту у зал Тернопільської обласної державної адміністрації - де на сесії вирішувалася доля лісових угідь. З мого Підволочиського району на цей протест приїхали - я і два чи три єгеря , ну і максимум ще зо два рядових мисливців!
Я тоді вперше познайомився з паном Сасом, він грамотно пояснював ситуацію і просив підтримки у районів та мисливців області!
Але чомусь ми мисливці області, показали себе з дуже байдужої та не грамотної сторони - ми не допомогли Сасові відвоювати свої лісові угіддя! Я добре пам'ятаю як у моєму районі більшість мисливців на той час байдуже ставилися до цього питання, всі кричали , "та нащо нам ті ліси , яка різниця кому платити за ліцензією, що ми так чи інакше будемо ходити туди полювати". Всі тоді м'яко кажучи забили болт на товариство і Саса у тому числі.
То питання - то хто ж в цьому винен, що Тернопільщина втратила лісові угіддя?
Ну Ви і понаписували: "...Втратила..." чи "...Віддала..."??? Це різні речі. Угіддя не можна ні втратити, ні віддати. В любому випадку, угіддя повертаються до Агентства з причини розірвання чи закінчення Договору користування. З іншої сторони, Користувач надає звіти з використання Угідь. Якщо Агенство діяльність Користувача НЕ задовольняє і є спроможний Претендент на ці Угіддя , то Агенство зацікавлене в новому Користувачі. Такщо ображатися можна тільки на себе.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ну Ви і понаписували: "...Втратила..." чи "...Віддала..."??? Це різні речі. Угіддя не можна ні втратити, ні віддати. В любому випадку, угіддя повертаються до Агентства з причини розірвання чи закінчення Договору користування. З іншої сторони, Користувач надає звіти з використання Угідь. Якщо Агенство діяльність Користувача НЕ задовольняє і є спроможний Претендент на ці Угіддя , то Агенство зацікавлене в новому Користувачі. Такщо ображатися можна тільки на себе.

Можна багато, спробую коротко:

Все я добре понаписував!

P/S

У просторах та й тут на форумі я колись давніше кидав відповідь начальника Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства, по цьому питанню

Як маєте бажання пошукайте, почитайте, бо я на разі не маю, як з'явиться дам знати)
 

1.11

Слідопит
Можна багато, спробую коротко:

Все я добре понаписував!

P/S

У просторах та й тут на форумі я колись давніше кидав відповідь начальника Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства, по цьому питанню

Як маєте бажання пошукайте, почитайте, бо я на разі не маю, як з'явиться дам знати)
То риторика. Причина питання про долю Угіддя? Свого часу, в Чернівецькій обл., одне з угідь також змінило Користувача. Причина була банальна - недостатня увага до розвитку. Згодом передали новому Користувачу, який добре фінансово вкладався. Формально - віджали, а по факту, угіддя нормально почало розвиватися. То що краще???

З іншої сторони, згадайте долю угідь Ігоря Бакая. Да, Олігарх і що з того? Людина з полігона зробила супер угіддя, грошей вкладав бездонно, весь звір з прилеглих і дальніх районів був у нього. Полювання супер. І чим все скінчилося? Угіддя було віджато "Патріотами", а через рік угіддя занепало. Новий Користувач думав, що халява, а вийшло все навпаки.
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Причина питання про долю Угіддя?
НІ! Суть питання полягає в діях товариства (членів товариства, голів президій, та ВУ ради), щодо розсирання мисливських угідь!

Доля угідь мені відома! У цих угідь на сьогодні немає долі! Управління в шоці, вони, ще до цього часу не знають, що з ними робити і як бути. (хотіли як краще, а вийшло як завжди)

P/S

Мені не цікаво різного роду олігархи) ПМГ ітд., не цікаво що в інших областях, що було і як...
У зв'язку з глибоким та довготривалим аналізом ситуації, що склалася біля мисливського господарства, я прихильник Товариства, та Державної власності! - це мої переконання і вони тут не обговорюються! Мова ведеться про те, що я описав вище!

Тема створена, щоб мисливці, члени товариства, прихильники товариства, мали можливість задуматися у своїх діях, щоб "не повторить"
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
А і забув ( відійду від теми)
Ігоря Бакая. Да, Олігарх і що з того? Людина з полігона зробила супер угіддя, грошей вкладав бездонно
Знаючи політичну і фінансову діяльність цього діяча, можу запевнити Вас, що ці "бездонні гроші" це не його гроші, а мої, Ваші та гроші решти членів товариства. Мені такі розклади не підходять)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
І хто полював в угіддях Бакая крім Бакая і йому подібним?
Та в будь-яке більш-менш нормальне ПМГ без зв"язків і дзвінків ніколи в житті на полювання не потрапиш. Бо саме для обслуговування "ізбранних" і "своїх" вони і створюються.
 

Степанович 2

Снайпер
P/S

"Мені не цікаво різного роду олігархи) ПМГ ітд., не цікаво що в інших областях, що було і як...
У зв'язку з глибоким та довготривалим аналізом ситуації, що склалася біля мисливського господарства, я прихильник Товариства, та Державної власності! - це мої переконання і вони тут не обговорюються! Мова ведеться про те, що я описав вище!
Тема створена, щоб мисливці, члени товариства, прихильники товариства, мали можливість задуматися у своїх діях, щоб "не повторить" -писав Yura 83

Багато членів товариства про це не думають, немає полювання - немає грошей, ось лозунг їх.
А раз немає грошей в Товаристві, то і Товариства скоро нестане зовсім, а не те, щоб хтось думав про його збереження і розвиток.
Такі в нас реалії, весь час плачемось і киваємо на другого, а ще чекаємо, що прийде дядя і все зробить та піднесе на тарілці.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Знаючи політичну і фінансову діяльність цього діяча, можу запевнити Вас, що ці "бездонні гроші" це не його гроші, а мої, Ваші та гроші решти членів товариства. Мені такі розклади не підходять)
Як би менше лізли в ті політичні і фінансові діяльності! Другі більше накрали, але нічого не вклали в країну, тим паче в мисливство! Бакай дуже багато вкладав в мисливські господарства, а не ховав їх всі по офшорах. Там де повибивали все під чисту, при його господарюванні звіра розвелося стільки, що і до сих пір, ще не можуть вибити.

Та в будь-яке більш-менш нормальне ПМГ без зв"язків і дзвінків ніколи в житті на полювання не потрапиш. Бо саме для обслуговування "ізбранних" і "своїх" вони і створюються.
Якщо полювання на халяву, до якої ви так звикли, то треба зв'язки, звонки, сраку вилизати, а якщо за кошти, то любе ПМГ буде вам раде.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Як би менше лізли в ті політичні і фінансові діяльності! Другі більше накрали, але нічого не вклали в країну, тим паче в мисливство! Бакай дуже багато вкладав в мисливські господарства, а не ховав їх всі по офшорах. Там де повибивали все під чисту, при його господарюванні звіра розвелося стільки, що і до сих пір, ще не можуть вибити.
Типу - хай крадуть, але діляться).
(Ви розумієте в кого вони крадуть? та які б ті мисливські господарства були як би вони не крали? )
а якщо за кошти, то любе ПМГ буде вам раде.
Зі своєї практики полювання у ПМГ - це не правда. Правда в тому, що більшість ПМГ не зацікавленні у класичному полюванні! Тому що це не вигідно. Більш прибуткове є штучно-вольєрне полювання .
P/S
Я не проти ПМГ. Але я за УТМР та Державну політику і не тільки політику , а Державну роботу у мисливській галузі!
УТМР, Колгоспи і тд., - якщо підійти до цього питання з філософської сторони та спробувати розібратися грамотно - це не погана тема! Але її потрібно розвивати!


Давайте краще по темі , чому так трапилося, що моя область залишилася без лісових угідь? Та який урок взяти прихильникам товариства з цієї прикрої ситуації? ( чи вже немає прихильників)
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Типу - хай крадуть, але діляться).
(Ви розумієте в кого вони крадуть? та які б ті мисливські господарства були як би вони не крали? )
Я розумію це навіть краще за вас! Але на відміну від вас, мене цікавить саме мисливське господарство і його діяльність, а не кінечний бенефіціар і чим він там заробляє, чи як живе))
Зі своєї практики полювання у ПМГ - це не правда. Правда в тому, що більшість ПМГ не зацікавленні у класичному полюванні! Тому що це не вигідно. Більш прибуткове є штучно-вольєрне полювання .
Ви часто згадуєте в своїх темах про класичне полювання, але так і пояснили яке воно з вашої точки зору?
Я не проти ПМГ. Але я за УТМР та Державну політику і не тільки політику , а Державну роботу у мисливській галузі!
УТМР, Колгоспи і тд., - якщо підійти до цього питання з філософської сторони та спробувати розібратися грамотно - це не погана тема! Але її потрібно розвивати!
Так ми вже це проходили? Коммунизм! Кожному по потребі , а працювати по можливості! Нажаль в житті вийшло по другому! В кожного свої потреби і можливості.
У нас багато державних мисливських господарств закріплених за Держлісгоспами, але чомусь там не наблюдається бурної мисливської діяльності, за звичай ситуація така, як і більшості УТМР! То хто заважає Державі там працювати?
 
Та в будь-яке більш-менш нормальне ПМГ без зв"язків і дзвінків ніколи в житті на полювання не потрапиш. Бо саме для обслуговування "ізбранних" і "своїх" вони і створюються.
Глибоко помиляєтесь...це стосується лише господарств "закритого, клубного" типу.
Після перемоги, надапм Вам контакти не одного десятка приватників, що залюбки приймуть гостей. Ціна і умови то питання інше)))
 
Типу - хай крадуть, але діляться).
(Ви розумієте в кого вони крадуть? та які б ті мисливські господарства були як би вони не крали? )


Зі своєї практики полювання у ПМГ - це не правда. Правда в тому, що більшість ПМГ не зацікавленні у класичному полюванні! Тому що це не вигідно. Більш прибуткове є штучно-вольєрне полювання .
P/S
Я не проти ПМГ. Але я за УТМР та Державну політику і не тільки політику , а Державну роботу у мисливській галузі!
УТМР, Колгоспи і тд., - якщо підійти до цього питання з філософської сторони та спробувати розібратися грамотно - це не погана тема! Але її потрібно розвивати!


Давайте краще по темі , чому так трапилося, що моя область залишилася без лісових угідь? Та який урок взяти прихильникам товариства з цієї прикрої ситуації? ( чи вже немає прихильників)
У Вас не великий, або просто відсутній досвід полювання в приватних мисливських господарствах півдя та сходу України.
Ви побачите класичне полювання на фазана і куріпку з лягавими, на лиса з гончаками або колективне на русака...
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
відсутній досвід полювання в приватних мисливськихгосподарствах півдя та сходу України.
Чесно кажучи так. Взагалі відсутній


P/S
Відійду від теми.
класичне полювання з гончаками
Не побачу) бо його нема! Від сили в Україні класичним полюванням з гончаками займаються максимум 10 людей!
Це без жартів - цілком серйозно.
 
Чесно кажучи так. Взагалі відсутній


P/S
Відійду від теми.

Не побачу) бо його нема! Від сили в Україні класичним полюванням з гончаками займаються максимум 10 людей!
Це без жартів - цілком серйозно.
Тоді Вам до пана Тибана в гості))) І ніколи не кажіть ніколи....
 
Зверху