Тема першого резерву

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
Виношу на розгляд форумчан питання, що вважається первинним у нас, згідно Правил форуму: Резерв, чи це слово навздогін, після проставленого офіційно Резерву, саме в темі? Справа не в предметі закупівлі, а у форумчанинах, які порушують Правила. Прохання вирішити спір і відслідкувати саме час внесення змін в оголошенні. За свої дії ручаюсь. Чекаю підтвердження Правил форуму по часу резерву.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Перший резерв в ТЕМІ, згідно правил форуму УТМР, був за мною.
 

Руслан77

Мисливець
На мій погляд перший резерв був в темі в 20.41 , Ваш резерв в темі в 20.44, якщо Ви в особистому повідомленні написали продавцю що резервуєте товар раніше за всіх ( наприклад в 20.40) то він за Вами навіть якщо в темі Ваш резерв другий як зараз а взагалі продавець вирішує кому продати свій товар а кому відмовити.
Це моя особиста думка.
З повагою.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Перший резерв в ТЕМІ, згідно правил форуму УТМР, був за мною.
Час резервів який зафіксований власне в темі не в вашу користь!!Про це говоре і порядок повідомлень першого резервісту і другого!!
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
перший резерв був в темі в 20.41 , Ваш резерв в темі в 20.44,
В 20.41 РЕЗЕРВУ в повідомленні не було. Було лише перше речення з того повідомлення. І РЕЗЕРВ першим поставив я, а вже потім, після того, як я поставив свій РЕЗЕРВ, з"явилось і друге речення зі словом РЕЗЕРВ в тому повідомленні, Бо опонент оговтався і поспішив виправити свою помилку, видавши свій резерв за перший. Та Бог з ним, нехай це залишиться на його совісті. З повагою
 
Останнє редагування:

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Та зараз все розберемося, в нас є така функція як "Історія повідомлення").
Перше повідомлення від Шураві було "написав в ОП" в 20:41, потім в 20:46 ним було внесено зміни "резерв до з'ясування".
Север поставив резерв в 20:44.
Отакеот.

До продавця думаю питань ніяких, не відомо коли він побачив відповіді.
 
Останнє редагування:

Шурави

Снайпер
В 20.41 РЕЗЕРВУ в повідомленні не було. Було лише перше речення з того повідомлення. І РЕЗЕРВ першим поставив я, а вже потім, після того, як я поставив свій РЕЗЕРВ, з"явилось і друге речення зі словом РЕЗЕРВ в тому повідомленні, Бо опонент оговтався і поспішив виправити свою помилку, видавши свій резерв за перший. Та Бог з ним, нехай це залишиться на його совісті. З повагою
Дякую за розуміння
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
а взагалі продавець вирішує кому продати свій товар а кому відмовити
Тут не на базарі під містком).

"5.18 В подразделе "Продам" Покупатель может ставить "резерв" на 2 часа. "Резерв" ставится только в теме, "резерв" поставленный через личку, телефон или другим способом недействительный. За отказ Продавца принять "резерв" - красная карточка (15 дней), тема удаляется. Покупатель, зарезервировавший в теме на 2 часа товар, обязан в течение 2 часов написать в теме "Покупаю" или "Резерв снял". Если Покупатель, сделавший резерв, в течение 2 часов ничего не пишет "Покупаю" или "Резерв снял" в теме , то ему выдаётся жёлтая карточка (30 дней), а Продавец в данном случае самостоятельно пишет в теме "Резерв снят" и продолжает продажу товара."
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Час виставлення повідомлення ставить програма і ні в якому разі не
той хто його написав,а тому виправлення його неможливе!!
 
Час виставлення повідомлення ставить програма і ні в якому разі не
той хто його написав,а тому виправлення його неможливе!!
А ось тут було редагування через 5 хв. 06.22 а потім 06.27.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Програма вказує час редагування,але не змінює час подачі першого повідомлення.В випадку який ми розглядаємо редагування небуло взагалі.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Час виставлення повідомлення ставить програма і ні в якому разі не
той хто його написав,а тому виправлення його неможливе!!
Саме так, але в історії там є інформація, час внесення змін та повідомлення в первинному тексті.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зайшов в налаштування форуму, а власне вотчину програмного забезпечення і там дійсно закладений проміжок часу в програмі 5 хвилин для термінових виправлень без вказування таких в повідомленні!!Маленька тонкість яка може породити велику суперечку.Раджу це взяти всім форумчанам на замітку.
 
Зайшов в налаштування форуму, а власне вотчину програмного забезпечення і там дійсно закладений проміжок часу в програмі 5 хвилин для термінових виправлень без вказування таких в повідомленні!!Маленька тонкість яка може породити велику суперечку.Раджу це взяти всім форумчанам на замітку.
Виходить Север прав.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Згідно Правил так, але топік також не знав про редагування повідомлення. Дуже стрімко все вирішувалось!
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Та нехай подарує новий власник /резерв/ і того 'лапсердака' для Вадима, раз так сталося бо диму більше як вогню .
 
Статус
Закрита.
Зверху