ТРАДИЦІЇ ПОЛЮВАННЯ З ГОНЧАКАМИ

собаколюб

Слідопит
Мені що мова російська що українська—обидві нєдєлімі)))
І яка різниця вкінці кінців.
Оцей «бумажний патріотізм» уже чесно трохи підпахує тухлою рибою.
Ідіть своєю дорогою з укг он туди>>>>>
Крім вас ніхто нікому нічого не нав‘язує , складаєть враження з вашої писанини, що всі повинні полювати з українськими породами собак, особливо з УКГ, а все інше «ОТ СВЕТЛЫХ ГОЛОВ»—це не патріотично))))
Ви навязуєте укг і прямо таки , хто її не спиймає то це ворог українського народу)))
Процентів 99 в цій темі, вже давно оприділилися з якими породами собак їм полювати.
Я щось не бачу великих черг за укг
Оці ваші обідки на мене лишіть при собі, а якою мовою мені писати і що думати про укг— це не ваше діло.
І так пані песокохання—ще одна така провокація підете на сайт фмсу , і там будете розповідати яка це чудова порода УКГ.
Ви при своєму розумі? Пост написав Хома... А мені закидаєте якусь провокацію..
Від самого початку я реагую лише на ваші випади! То вам заважають карпатці?!
Хочете блокуйте , плакати не буду...
І да.... Черга на цуциків значна
 

ura83

Слідопит
Нуууу! Это Вы слишком!!! Разве у нас в стране не демократия???? Каждый вправе отстаивать своё мнение! Лично я держу и РПГ и РГ- мне хватает с головой! Не имею ничего против УКГ,- сколько людей, сколько мнений! В наше время те кто держит хоть какую-то породу охотничьих собак-уже ГЕРОЙ!!! Потому как людям самим кушать нечего-а держать двух или трёх гончаков-это ПОДВИГ!!! Как по мене на то и тема создана чтобы общаться о гончаках- а не собачится кому что нравится! P.S. в народе говорят: " каждая жаба своё болото хвалит"!!! Какую породу держать-это сугубо личное дело каждого, и для него она будет самой лутшей!!! Всех с Праздниками!!!

Так Ви AND KOV трішки "заглибили" , я наприклад у сусідній темі з гаряча м'яко кажучи обізвав Яковлева В.А., але "ДЯДЬКО" нормально відреагував і вчинив можливо розумніше за мене! П.С. В.А. ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ!!!! - просто "накипіло" :):):)

А на рахунок " собачится кому что нравится! " - то тут ніщо страшного немає і на оборот потрібно йти на дискусію, але з розумом !!!!
 

huntumy

Зброяр
Так Ви AND KOV трішки "заглибили" , я наприклад у сусідній темі з гаряча м'яко кажучи обізвав Яковлева В.А., але "ДЯДЬКО" нормально відреагував і вчинив можливо розумніше за мене! П.С. В.А. ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ!!!! - просто "накипіло" :):):)

А на рахунок " собачится кому что нравится! " - то тут ніщо страшного немає і на оборот потрібно йти на дискусію, але з розумом !!!!
Юра нас сделали:D
По теме. Осенью планируем провести открытые областные состязания. Милости просим укг и особенно рпг.
Угодья тяжелые, зайцы ходят очень хреново. Зато если сработает диплом всем дипломам будет.
 

ura83

Слідопит
Підтримую «руками і ногами»

Треба долучати молодих перспективних!!! (Якщо потрібно то через силу:)) - Суховецького , Кропивського , Цокала….. (першого і другого напевне сильно просити не треба, (Другий до війни їздив до Росії, так що до Сум думаю приїде ) Цокало думаю зможе при підтримці перших двох організувати в себе на місці. ..) Головне щоб ніхто нікому не заважав і дав добро!

Спочатку на місцях робити випробування моно породні наприклад Тер. І Хм. Обл.., (у Хм. Є кубок Букатевича , чому у Тер., не зробити кубок Бариського? )

З цих випробувань вибирати кращих і вперед, тоді можна і започаткувати (ТЕР.+ХМ.обл проти СУМ.обл.), і навпаки.. Назву можна придумати!!!

Зважаючи на не найкращу економічну ситуацію…, та й для заохочення (виграй - поїдеш) можна створити під час випробувань на місцях для відправки делегатів (кращих з кращих) збір коштів на таку поїздку, думаю бажаючі здати за свою обл.. пару грн., найдуться.
Дипломи само собою, а своїх показати та й на других подивитись теж цікаво.

П.С.

Це все звичайно мрії , але пробувати потрібно….

Романе Суховецький та ви пані Собаколюб (вибачте не знаю як Вас звати) що скажете, Я наприклад у цих питаннях далекий, але знаю що Роман не раз організовує випробування і виставки, досвід має.
 

huntumy

Зброяр
Тут вопрос не в самих соревнований областей. А увидеть реальную картину. Может и не так все плохо у нас как кажеться. Очень важно чтобы ни кто не мешал и не искажал реальность. Как выжловка от Грома работает по зайцу?
 

AND KOV

Снайпер
Ви при своєму розумі? Пост написав Хома... А мені закидаєте якусь провокацію..
Від самого початку я реагую лише на ваші випади! То вам заважають карпатці?!
Хочете блокуйте , плакати не буду...
І да.... Черга на цуциків значна
Вибачте))))
Нэ доглядєл.
Вибачаюсь, у вас фото схожі на аккаунті.)))
З пов Андрій
 

AND KOV

Снайпер
Это следствие преследования меня УКГистами в темах, где я хоть как то проявляю интнрес к англорусам или хвалю их, они таким образом хотят привить мне любовь к УКГ.
Им кажется, что я УКГНЕНАВИСТНИК)))
Ладно проехали.
Да я люблю англорусов и охоту с ними, УКГ это совершенно другая охота и другие эмоции, и охота с теми и другими совершенно разная по типу а самое главное по эмоциям.
Всем удачи.
 

ura83

Слідопит
Тут вопрос не в самих соревнований областей. А увидеть реальную картину. Может и не так все плохо у нас как кажеться. Очень важно чтобы ни кто не мешал и не искажал реальность. Как выжловка от Грома работает по зайцу?
Вижловка ПОТІХА розкрилась пізно (багато обставин напевне не з її вини ) із слів Степана він задоволений, непогано почала показувати роботу саме по Зайцю в одинці, також вистачає злоби до Лиса - подивимось її на випробуваннях думаю Степан буде її виставляти (знаю що він хотів брати на кубок Букатевича, але саме в цей час вона "потекла") Потіха у хороших руках якщо все складеться думаю почуємо її.




Змагання гончаків на кубок знаного на Черкащині експерта першої категорії, ентузіаста, собаковода і наставника молоді Найди Олекси Митрофановича відбулися 24 – 25 березня 2018 року

1. АРГ Кара – Альма, вл. Ворона В.М.
6 - 5 – 18 – 8 – 14 – 8 – 3 – 5 - - 6 – 4 = 77 б. II ст. ЗР

3. АРГ Угроза, вл. Зінченко В.М.
5 – 3 – 16 – 6 – 12 – 6 – 2 – 3 - - 6 4 = 63 б. III ст. ЗР

Що скажете за походження цих собак?

По розцінці то перша напевне добрий "концерт по зайцю давала", друга напевне трудова роботяга?
 

huntumy

Зброяр
Полаз 6 и паратость тоже 6. Обычно с такими расценками тяжелые собачки.
Есть чутье и мастерство.
Тем не менее диплом по зайцу 2 ст это отличный результат.
 

huntumy

Зброяр
Вижловка ПОТІХА розкрилась пізно (багато обставин напевне не з її вини
А сколько ей? Двух нет если не ошибаюсь. Разве это поздно? Сейчас если после 3 начало более менее хорошо зайца гонять, это уже не плохо. Не те у нас условия.
 

ura83

Слідопит
А сколько ей? Двух нет если не ошибаюсь. Разве это поздно? Сейчас если после 3 начало более менее хорошо зайца гонять, это уже не плохо. Не те у нас условия.
Так її ще 2 немає це точно, маю на увазі що поїздила вона трохи по Україні :eek:
Від брата поїхала через форс-мажорні обставини, я лишити не міг бо трьом на той час ради би фізично не дав. Тепер думаю все "Устаканилось!!!"
 

ura83

Слідопит
З Потіхою сам декілька раз ходив на нагінку, полаз подобався її таки "Зайчатницький" не широкий, далеко не ходила, але в кожний кущик, плавно прочісувала від А до Я всю місцевість...
 

huntumy

Зброяр
То у нее детский полаз о нем пока говорить не стоит. Полаз будет когда поймет все от и до. Главное с ней охотится и стрелять зайца. Если выжловка в таком возрасте способна работать на диплом по русаку посмотришь что будет дальше.
Не пойму одного, какого черта ее держит кто то но не ты??? Ты же ее со сватал. Зачем отдавать собак которые работают? Боже упаси еще тениковскими повяжут.
 

gonhak88

Новачок
Вот вы пишете,что не дай Бог повяжуть Тениковскими.Да прям что,такие собачки у Теника и Портянко плохие?Теник у 25 лет уже ездил и свозил с всего СНГ собак.У теника Тульський тип собак,а не нравится Тула,не кто не заставляет брать.Хмельничане завезли Питерських собак,нравится питерський тип берите там.Да здесь на форуме есть люди которые держать Теника собак,если их наганивать в лесу,а не за компьютером.Сделаю может открытие для Вас,они тоже можуть гонять
 

huntumy

Зброяр
Вот вы пишете,что не дай Бог повяжуть Тениковскими.Да прям что,такие собачки у Теника и Портянко плохие?Теник у 25 лет уже ездил и свозил с всего СНГ собак.У теника Тульський тип собак,а не нравится Тула,не кто не заставляет брать.Хмельничане завезли Питерських собак,нравится питерський тип берите там.Да здесь на форуме есть люди которые держать Теника собак,если их наганивать в лесу,а не за компьютером.Сделаю может открытие для Вас,они тоже можуть гонять
Я не могу публично высказать свое мнение? Мне они не нравятся! Перевидели и передержали их не мало. Было с чем сравнить. Потому такие выводы. Свою точку зрения никому не навязываю.
По поводу завозил с снг. Давайте не будем. Много кто завозил. Не хочу всего писать а то опять херовый буду. Просто если не знаете всей правды не нужно писать.
Пс. За последние пять лет сколько рпг сработало на состязаниях и каких кровей? Знаете?
 

gonhak88

Новачок
Я не могу публично высказать свое мнение? Мне они не нравятся! Перевидели и передержали их не мало. Было с чем сравнить. Потому такие выводы. Свою точку зрения никому не навязываю.
По поводу завозил с снг. Давайте не будем. Много кто завозил. Не хочу всего писать а то опять херовый буду. Просто если не знаете всей правды не нужно писать.
Пс. За последние пять лет сколько рпг сработало на состязаниях и каких кровей? Знаете?[/QUOT
 

gonhak88

Новачок
Я не могу публично высказать свое мнение? Мне они не нравятся! Перевидели и передержали их не мало. Было с чем сравнить. Потому такие выводы. Свою точку зрения никому не навязываю.
По поводу завозил с снг. Давайте не будем. Много кто завозил. Не хочу всего писать а то опять херовый буду. Просто если не знаете всей правды не нужно писать.
Пс. За последние пять лет сколько рпг сработало на состязаниях и каких кровей? Знаете?
 
Зверху