ТОКАРЯ - МИСЛИВЦІ ВІДГУКНІТЬСЯ

SAB

Мисливець
Доброго вечора шановні мисливці!!! Прохання відгукнутися токарів або підкажіть хто може зробити таку деталь... І переслати поштою! А також оголосіть ціну!!!
 

Вкладення

Копатыч

Зброяр
  • Like
Reactions: SAB

Mykola STARyy

Снайпер
Доброго вечора шановні мисливці!!! Прохання відгукнутися токарів або підкажіть хто може зробити таку деталь... І переслати поштою! А також оголосіть ціну!!!
Гляньте тему "Самоклеп УПС". Там цього добра стільки, що аж продають.:)
п.с. Не встиг.:oops:
 

SAB

Мисливець
Копатыч і Mykola STARyy Дякую !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

SAB

Мисливець
А мій знайомий і хвальоний токарь тіки притику до трактора за бутилку точе ! Самоучки (ху....ви) .
 

Черный153

Мисливець
пообщайся с Миклованом, по сайту у него станок ЧПУ. На ето дело надо фреза
 

SAB

Мисливець
Слесарь на 20 калибр - не робе! Жаль!!!((((
 
Останнє редагування:

SAB

Мисливець
А може хтось може продать???
 

Kapitan

Снайпер
На 20 калібр зробити ще легше ніж на 12, обробки менше. В свій час я зробив їх більше 100 штук(якраз по кресленню Родіона Веселова), робив навіть на 32к, чесно кажучи не рахував точну кількість. Виготовляв їх з дюралюмінію. Але вже 2 роки як закинув цю справу. По перше матеріал подорожчав, а по друге простояти 1.5-2 години біля станка і заробити 40грн я порахував що то замало. Тому просіть "Слесаря", якщо він робить на 12 і 16 то може зробити і на 20, можете бути впевнені. Може але чомусь не хоче.
 

Копатыч

Зброяр
Слесарь на 20 калибр - не робе! Жаль!!!((((
Так в чем проблема? Сложить "шалашик" можно и 12 и 16 калибрами, на 20 гильзе. А вот задавить эту "звездочку", надобно только 20 калибр.
 

SAB

Мисливець
Я звонив йому. не хоче й крапка!
На 20 калібр зробити ще легше ніж на 12, обробки менше. В свій час я зробив їх більше 100 штук(якраз по кресленню Родіона Веселова), робив навіть на 32к, чесно кажучи не рахував точну кількість. Виготовляв їх з дюралюмінію. Але вже 2 роки як закинув цю справу. По перше матеріал подорожчав, а по друге простояти 1.5-2 години біля станка і заробити 40грн я порахував що то замало. Тому просіть "Слесаря", якщо він робить на 12 і 16 то може зробити і на 20, можете бути впевнені. Може але чомусь не хоче.
 

КСФ

Слідопит
я сделал сам,но др.методой..сделал для 12-го,а затем.когда приобрел 525-й в 20-м...просто выточил вставку...и усе..
 

Копатыч

Зброяр

Kapitan

Снайпер
пан КАПИТАН, ну Вы заелись видимо.. за 160 грн смена у нас 90-95% населения работает..
в наших краях (3000грн на руки) за счастье...
Я не заелся. Матрицы я делал после работы. А два часа возится с приблудой после рабочего дня за 30-40грн для меня не то что мало, просто не хочу. Я ценю свое время. Тоже хочется отдохнуть, закинуть ноги посмотреть ящик, пообщатся с детьми и тд.
Я не пойму, чего топикастер хочет. В интернет магазинах есть матрицы на 20к, нужно только поискать. Да они не дешевые, но они есть. Вопрос только в цене. Я не вижу ни каких проблем в преобретении, единственное это их цена.
 

SAB

Мисливець
Усім дякую! знайшов!
 

Призрак 153

Слідопит
...таке питання а матриці для настільної закрутки у нас хто робить на 12к, та 16к????.....дякую
 
Зверху