С днем ПОБЕДЫ!!!!!

Zaratustra

Мисливець
Мои уважаемые друзья, поздравляю Вас с праздником Великой Победы! Здоровья, счастья и всего самого хорошего!
 

Homa

Снайпер
Рився сьогодні на російському сайті і знайшов інормацію про рідного брата прабабці, та часто згадувала про нього, але було відомо лише, що на початку війни був призваний і де він подівся так ніхто і недовідвся. Сьогодні знайшов інфу, номер полку, дату загибелі. Мабуть недавно обновили дані бо раніше нічого не було.
 

Копатыч

Зброяр
Прошу, из уважения к людям для кого колорадский цвет не просто полоски, подбирать картинки для поздравления без Георгиевской ленты
К сожалению, мой ДЕД, не служил в дивизии сс галычина, не воевал в рядах упа, я не знаю и уже не узнаю ( похоронен в 1985), что лучше, что хуже ....
Встретил День ПОБЕДЫ, в Польше, служил в Азово-Черноморской флатилии, высаживал десант, на Малую землю .....
Могу получить "бан", но правда, всегда, остается ПРАВДОЙ .......
 

tyrist 1945

Тигр
К сожалению, мой ДЕД, не служил в дивизии сс галычина, не воевал в рядах упа, я не знаю и уже не узнаю ( похоронен в 1985), что лучше, что хуже ....
Встретил День ПОБЕДЫ, в Польше, служил в Азово-Черноморской флатилии, высаживал десант, на Малую землю .....
Могу получить "бан", но правда, всегда, остается ПРАВДОЙ .......
А ніхто не применшує заслуг і подвигів наших дідів.. Просто правда в тому що ваш дід зустрів Перемогу без колорадської стрічки... адже правда? одягнувши її в той час його б розстріляли. Це був символ РОА. А тепер це символ не нашої памяті, а агресії і чіїхось інтересів, які оплачуються кров"ю. Ось це ПРАВДА! і від цього нікуди не дінешся.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
«Посредине планеты, среди туч грозовых смотрят мёртвые в небо, веря в мудрость живых…»

Думаю цими словами все сказано і все поставлене на свої місця.Не гоже ділити мертвих на кольори,належність і віросповідння!Вони вже мертві і життя свої поклали на вівтар за Велику Перемогу!!Хвала їм і честь навіки за цей Подвиг!!Хай вони спочивають з миром і надією,що ми пам"ятаємо про їх жертву в ім"я нашого щасливого благополуччя.Герої не вмирають і знаходяться навічно в наших серцях і думках!!!Вічна їм Пам"ять і подяка поколінь.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
C днем Победы!!!Здоровья и мира живым и земля пухом павшим!!!Дед с бабкой всю войну прошли...Сегодня был у них на могилках и поклонился им.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
«Посредине планеты, среди туч грозовых смотрят мёртвые в небо, веря в мудрость живых…»

Думаю цими словами все сказано і все поставлене на свої місця.Не гоже ділити мертвих на кольори,належність і віросповідння!Вони вже мертві і життя свої поклали на вівтар за Велику Перемогу!!Хвала їм і честь навіки за цей Подвиг!!Хай вони спочивають з миром і надією,що ми пам"ятаємо про їх жертву в ім"я нашого щасливого благополуччя.Герої не вмирають і знаходяться навічно в наших серцях і думках!!!Вічна їм Пам"ять і подяка поколінь.
100 %
 

Копатыч

Зброяр
Просто правда в тому що ваш дід зустрів Перемогу без колорадської стрічки... адже правда?

Конечно, мой Дед, не удостоен ордена Славы..., на котором, на вашем сленге, есть "колорадская" ленточка ( по поводу жука "колорада", обращайтесь к Американцам), но есть медаль " За отвагу", орден "Красной звезды", орден "Отечественной войны", одно ранение в Гражданскую, два ранения в Отечественную .......
К стати, если кто то "забыл" или "не знал", то Кавалер этих 3-х Орденов, приравнивался к званию Героя Советского Союза .....
 

tyrist 1945

Тигр

Конечно, мой Дед, не удостоен ордена Славы..., на котором, на вашем сленге, есть "колорадская" ленточка ( по поводу жука "колорада", обращайтесь к Американцам), но есть медаль " За отвагу", орден "Красной звезды", орден "Отечественной войны", одно ранение в Гражданскую, два ранения в Отечественную .......
Не виявляю бажання втягуватись в цю полеміку....
 
Зверху