Стікери для набоїв

Статус
Закрита.

HOMICH

Мисливець
№7-2шт
№5-5шт
№2-2шт
№0-3шт
№00-3шт
№000-1шт
Все 9мм.
Далі Л.С.
З повагою....
 

web2r

Мисливець
Отже, ситуація з профілями припутня складається наступним чином - можливий друк на матовій самоклеючій плівці і на папері на якому друкують борди. Перший варіант дорожчий, другий дешевший. На квадратному метрі поміщається 20 зображень, тобто 10 профілів, розмір приблизно 400 на 130 мм. Ціна друку на плівці 300 грн, на папері - 200 грн.
Вирізати зображення потрібно буде самому, ну і відповідно наклеювати самому на картон, пластик, чи просто склеювати праве-ліве зображення між собою.
Хотіли би почути думку шановного товариства який варіант кращий?
65164560_2308405935911656_3018400005133172736_n.jpg
 

VovaTern79

Новачок
Доброго вечора, однозначно на плівці, папір буде розмокати, і основа має бути пластик, маю такі самі профілі роздруковані на принтері на папері формату А4 і наклеєні на гафрокартон працюють на всі 100% одного разу навіть яструб спробував їх поцупити, один мінус бояться вологи
 
Вітаю, шановні.
Пробачте, що вмішуюсь.
Розмір потрібно робити не менше ніж на чверть більшими, ніж жива птаха!
Так їх краще і здаля видно!

І ще про той папір, який для зовнішнього друку.
Я так розумію - вологи він не боїться? Якщо його використовують назовні? Так чого боятися на ньому друкувати?
 

VovaTern79

Новачок
я розмір брав максимальний враховуючи можливості друку свого принтера
 
Ясно.
Але у ТС є можливість друку майже любого розміру!
Послухайте - розмір має значення!
Це вам кожна жінка засвідчить! )))
 

VovaTern79

Новачок
якщо попробувати їх ще трохи уплотнити на аркуші думаю ще мінімум на один профіль поміститься
 

web2r

Мисливець
Вітаю, шановні.
Пробачте, що вмішуюсь.
Розмір потрібно робити не менше ніж на чверть більшими, ніж жива птаха!
Так їх краще і здаля видно!

І ще про той папір, який для зовнішнього друку.
Я так розумію - вологи він не боїться? Якщо його використовують назовні? Так чого боятися на ньому друкувати?
В мене є чучела припутня, вони теж приблизно 330 мм в довжину, згідно вікіпедії довжина припутня 40 см +-, якщо його зробити на чверть більшим, то розмір буде приблизно пів метра, Ви уявляєте собі цього мутанта?
Папір використовується для друку бігбордів, він дійсно не боїться впливу вологи, сонця і т.д.
 
Ще раз роздивився фото.
Автор пише - розмір 400 х 130
Це від кінчика хвоста до маківки? Та від черевця до спинки?
Справа в тому, що жива птаха має ті ж 410 мм довжини - дані орнітологів.
Я пропоную робити профіль більшим!
Десь під 500 мм довжини - і в фоторедакторі пропорційно збільшити ширину.
 

web2r

Мисливець
За уточненою інформацією від виробника при друці на папері профіля будуть фактично одноразовими.
Днями постараємося представити готовий виріб.
 
Статус
Закрита.
Зверху