Станок для зборки набоїв MEC Sizemaster 20к

Статус
Закрита.

Печенег

Мисливець
Сам станок у гарному стані, хоча є маленькі нюанси.
Не рідна матриця під зірку - є декілька різних, всі копії оригіналу. Також отвір для встановленя матриці зірки розсверленно.
Відсутня пружинка у лотку з подавачем капсулю. Її роль відіграє стяжка, коли залишається меньше 20 капсулів на лотку - працює гірше, але капсуль подає.
Комплект більше ніж стандартний.
Встановлені - універсальна мірка і компенсатори тиску на шріт та порох.
Також є ще один стакан фінальної операції у зборі і на вибір декілька матриць нарізання зірки.
Працює прекрасно, робить гарні набої, на фото докручені матрицею Gaep №2.
В мене порядка двух років, зробив ним близько 700 - 900 шт.

Операції що виконує станок:
* Декапсуляція гільзи
* Обжим юбки гільзи
* Капсуляція гільзи
* Обжим капсульного гнізда
* Подача пороху і шроту
* Подача ПК у гільзу
* Створення необхідного тиску на ПК динамометричним навойником
* Нарізання гільзи зіркою
* Обжимка набою і створеня конусу на його кінці
* Автоматична подача капсулюна лоток для капсулювання
Працювати можна з гільзою довжиною як 70мм, так і 76мм.

Ціна 11000 грн.
Торги і запитання краще по телефону.
097 966 29 06 - Денис
 

Вкладення

_Leonid_

Новачок
Вітаю . Вибачаюсь, але трохи критики
Таке враження наче ви не користуйтесь підрубочной матрицей. Зірки провалюються, борти замяті.
А стосовно дороботки Гаєпом то її взагалі не видно) . Ви напевне крутите шуруповертом и ваш Гаеп єлє працює. У мене щось таке с патронами було теж. Як поставив матрицу на сверл. станок то запрацювала як треба и любу криву зірку, провали чи недожими матриця проробляе . Пробуйте дрелью хочаб, но шуруповерт не використовуйте. И підрубочна матриця творить чудеса. Удачі
 

Печенег

Мисливець
На справді такі проблеми були тільки з новою гільзою. Не було правильної зірки, а ті що були погано нарізали, з б\у гільзою закриває гарно.
Так, докручую шуруповертом, в цілому мене влаштовує, але прислухатись не можу тому, що в дрельку не входе шток матриці гаепа.
Про підрубочну раніше думав, але коли взяв б\у гільзу, то необхідність пропала.
До того, є ще друга фінальна матриця, вона закриває трішки гарніше, але гірше робить конус.
Набої на фото зроблені для стенду, не сильно старався.
 

_Leonid_

Новачок
На справді такі проблеми були тільки з новою гільзою. Не було правильної зірки, а ті що були погано нарізали, з б\у гільзою закриває гарно.
Так, докручую шуруповертом, в цілому мене влаштовує, але прислухатись не можу тому, що в дрельку не входе шток матриці гаепа.
Про підрубочну раніше думав, але коли взяв б\у гільзу, то необхідність пропала.
До того, є ще друга фінальна матриця, вона закриває трішки гарніше, але гірше робить конус.
Набої на фото зроблені для стенду, не сильно старався.
Якщо спрацює Гаєп так як повинен то и зірка прекрасна и конус шикарний. Не хватає обертів вашому шурику). І підрубочной не брезгуйте,придбайте. Це небо и земля.
 

Печенег

Мисливець
Якщо спрацює Гаєп так як повинен то и зірка прекрасна и конус шикарний. Не хватає обертів вашому шурику). І підрубочной не брезгуйте,придбайте. Це небо и земля.
В мене ще є понсесс воррен, то цей станок стоїть.
При чому закривають майже однаково...

У Вас станок в якому калібрі? Який номер матриці гаеп користуєте?
Багато чого, залежить саме від гільзи.
Гаепа матриця в мене - BN3.
 

_Leonid_

Новачок
В мене ще є понсесс воррен, то цей станок стоїть.
При чому закривають майже однаково...

У Вас станок в якому калібрі? Який номер матриці гаеп користуєте?
Багато чого, залежить саме від гільзи.
Гаепа матриця в мене - BN3.
20к.
В мене копія Гаеп bn2 в латуні( роблять майстри) та омв 2 оригінал. Так гаеповська копія робить хороший конус и тонкий буртик . А Омв 2 робить меньший конус и товстий буртик,наче це не 2, а 3 чи 4 . Омв 2 хорошо катае під кулі та прокладку,тобто універсальна. Гаеповськой тонкий буртик для кулі та прокладок,хрустика, але зірка гарніша.
 
Статус
Закрита.
Зверху