"Собачі посиденьки - про все"

VS1975

Снайпер
Якщо в гончатника чи лягашатника не має результату, то до вершини їм теж далеко.
Я так розумію, що результат малося на увазі кількість добутої дичини, а не рівень підготовки собаки. Рівень підготовки має бути найвищим.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму

Ще знаєте? Про борзятників чи хортятників (до речі як вірно?)
Це мабуть, я не знаю, якщо чесно куди їх поставити! Це якщо подумати вершина з вершин - коли скачка хортої і звіра.
Ця скачка - це щось НЕЙМОВІРНЕ!

P/S
Хто з форумчан мав щастя бачити в живу скачку хортої (борзої) собаки? Є тут такі щасливчики на форумі?
 

HOWA

Слідопит
Хто з форумчан мав щастя бачити в живу скачку хортої (борзої) собаки? Є тут такі щасливчики на форумі?
1-е. Бачив, ну і що? Ви тоді ще на горщик ходили, а собаки тієї породи були заборонені до полювання в СРСР , (і в УТМР також...). Зелен-Рик Ір про щось вам може сказати? 2-е. А ось ображати мисливців без собак, називати їх "плінтусом" це вже вияв неповаги до коллег по хоббі. Вам так не здається шановний?
 

Visioner

Слідопит
1-е. Бачив, ну і що? Ви тоді ще на горщик ходили, а собаки тієї породи були заборонені до полювання в СРСР , (і в УТМР також...). Зелен-Рик Ір про щось вам може сказати? 2-е. А ось ображати мисливців без собак, називати їх "плінтусом" це вже вияв неповаги до коллег по хоббі. Вам так не здається шановний?
Полювання з собакою звичайно набагато ліпше та приносить велике задоволення.
Але не забувайте про постать самого мисливця, якщо він телепень, то хоч стаю собак з дипломами йому дай, толку не буде.
І навпаки, досвідчений, розумний мисливець і без собаки знайде фазана і куропатку, зайця та качку.
Впевнений ви всі таких знаете. Бо він за роки та кілометри в угіддях зрозумів - де, коли, в яку погоду та пору року.
Це я до чого, не всі мають можливість тримати та натаскувати собачку, але вони мають бажання та можливості до полювання.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Полювання з собакою звичайно набагато ліпше та приносить велике задоволення.
Але не забувайте про постать самого мисливця, якщо він телепень, то хоч стаю собак з дипломами йому дай, толку не буде.
І навпаки, досвідчений, розумний мисливець і без собаки знайде фазана і куропатку, зайця та качку.
Впевнений ви всі таких знаете. Бо він за роки та кілометри в угіддях зрозумів - де, коли, в яку погоду та пору року.
Це я до чого, не всі мають можливість тримати та натаскувати собачку, але вони мають бажання та можливості до полювання.
Те, що Ви написали - безперечно!
Але Ви не з тієї сторони дивитись на мій графік) "градацію мисливця"

Колись буде більше часу, я обов'язково розпишу...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
З моїх спостережень, з власних емоцій! я зробив висновок, що ВЕРШИНИ можна досягти лише з такими собаками:
1) З гончаків - руський рябий гончак, руський гончак.
2) З лягавих - сеттер, пойнтер .
3) І з усіма хортими
З рештою, можна лише відірватись трохи вище плінтуса, але ніколи не досягти вершини!

А Ви як вважаєте колеги?
 

Корнилов

Снайпер
З моїх спостережень, з власних емоцій! я зробив висновок, що ВЕРШИНИ можна досягти лише з такими собаками:
1) З гончаків - руський рябий гончак, руський гончак.
2) З лягавих - сеттер, пойнтер .
3) І з усіма хортими
З рештою, можна лише відірватись трохи вище плінтуса, але ніколи не досягти вершини!

А Ви як вважаєте колеги?
А хто, з цієї Вершини))) У нору полізе? І на качку з ними, якось не дуже,але можно)))
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Зразу зазначу, що до вершини її ще далекувато, але задоволення на полюванні приносить.
Дякую за відповідь! і позитив)

А от скажіть, що саме, під час полювання з круцхааршою , що повинна робити, чи як робити собака (не знаю як вірно висловитись) щоб отримати масу емоцій! і задоволення.

Суто із Вашої практики і спостереження - що найбільше хвилює і є емоційне та незабутнє те на що хочеться дивитися вічно - у роботі круцхаара? Можливо це добутий трофей - як результат роботи, злагодженої роботи мисливця та мисливської собаки, чи все ж таки це щось інше
Як на Вашу думку?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
А хто, з цієї Вершини))) У нору полізе? І на качку з ними, якось не дуже,але можно)))
Корнілов!!! я Вас не перший день знаю і був про Вас геть іншої думки:D, але Ви як всі решта не вірно розумієте слово "Вершина".
Тому прошу Вас - думайте ШИРШЕ включіть трішки вищих матерій і увімкніть - філософію :p
 

Panters

Снайпер
Навіщо мірятися, для кожного мисливця його собака це в першу чергу вірний друг, який має свою специфіку роботи, і кожен вихід на полювання з ним це вже незабутнє задоволення незалежно від результату. За роки свого полювання я втратив з різних причин 7 вірних чотирилапих друзів різних порід, хтось пішов трагічно, та від поважного віку, але й досі я з теплотою та сльозами на очах пам'ятаю про них та не забуду до кінця своїх днів, без їх вірної праці полювання неповноцінне, як наше життя без нашого захоплення!
 

HOWA

Слідопит
В мене четверо пішло в краї вічного полювання ... З тих пір, понад 20 років не маю собак... То я що "плінтус" на думку Yura_83 .? В УТМР я з 1979 року...
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
В мене четверо пішло в краї вічного полювання ... З тих пір, понад 20 років не маю собак... То я що "плінтус" на думку Yura_83 .? В УТМР я з 1979 року...
Якщо Вас так дуже сильно цікавить моя думка, то з вище написаного Вами, можу зробити висновок, що Ви Не собачник, а мисливець що полює без собаки).
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
А ось колеги, щось те, що наближається до ВЕРШИНИ, щось, на що хочеться дивитися вічно, щось, що дуже близько!
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
А чи є на форумі сеттерісти чи пойнтерісти? - люди які ходять по верху)
 
Зверху