"Собачі посиденьки - про все"

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Юра, Panters вище написав)
Тепер от хто б пояснив менi з власникiв навiщо стiйка... це от якщо не вмiю влучати, то зручно пiдiйти впритул i тодi влучатимеш? Чи ще щось?
Фігню він написав...
Особисто в мене , моє серце) завмирає у трьох випадках:
1) МУЗИКА ГОЛОСУ Гончака
2) Скачка хортої
3) Стійка лягавої
Все решта, лише заставляє моє серце трішки скоріше битися))
Що у спанієлістів таке , аби їх серця завмирали)?
 
Чим саме бере спанієль,?, як Ви взагалі на лабрадорів дивитися.?))
Ооооо, у нас его называют " лабрик" , лабрадор это собака с исключительной подачей с воды и суши. Эта собака способна запомнить и подать до пяти одновременно упавших уток или гусей , лабрику так же , что холодная , что теплая вода ему все едино , видел охоты по перу где работает пойнтер а подает лабродор ну это конечно зрелище. Вообщем рассказывать можно долго . Лабрадор со спаном в плане подачи и в сравнение не годен.
 

Genry

Снайпер
Юра, навiть не знаю як пояснити, щоб зрозумiло було)
Якщо маешь дружину i коханку, то перше це спанieлi, а те що перерахував - коханка)
 

Genry

Снайпер
Юра, спробуй знайти можливiсть ii пополюй зi спанiелем. До речi, це можна зробити в любий з безвiтренних днiв, коли вiд лягавих користi не багато)
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Я з далека бачив роботу спанієля по перепілці, у цій роботі є щось своє специфічне, напор у пошуку, манера пошуку і тп., Але особисто для мене більше імпонує лягава і стійка.
PS
Як піду на пенсію), то можливо заведу собі якусь з лягавих)))
А так то дійсно вічна тема... що кому до вподоби.
 

Ярош

Мисливець
Серце починає калатати від бешеного руху обрубка хвоста і активного втягування запаху рудим носом, від стрибка у бік птиці за секунди до підйому, коли помітивши це - рука інстинктивно стискає шийку ложі. Це драйв і адреналін у роботі спаніеля.
 

Genry

Снайпер
Якось так, Ярош)
Я полишив надiю пояснити Юрi, бо зрозумiв, що це як про секс людинi що не спробувала сама...
Ну от як можна робити висновки про останне, якщо лише спостерiгав з далеку?..
 
Такую работу которую делает спаниель по перепелке запросто сделает не натасканый и даже не дрессированный драт и эта работа называется " коп в набродах" нижним чутьем.
И в чем красота в неполноценности?
 

Genry

Снайпер
Владимирович78, давайте пари? Я готов подъехать с собакой по Украине и провести «соревнование» сумму можем оговорить в личной переписке, но она не должна быть меньше затрат с моей стороны)
 

Ярош

Мисливець
Так цього ж ніхто і не заперечує, проте описана Вами робота для драта буде вважатися не повноцінною, а спанік так повинен працювати(для нього це норма-яка закріплено генетично). У кожного свої вподобання, порівнювати два кардинально протилежні типи роботи - безглуздо. Думаю якби у кожного з нас була можливість і необмежений ліміт часу всі б ми тримали по декілька порід мисливських собак і полювали з ними в залежності від настрою чи натхнення.
 
Владимирович78, давайте пари? Я готов подъехать с собакой по Украине и провести «соревнование» сумму можем оговорить в личной переписке, но она не должна быть меньше затрат с моей стороны)
Какое пари?
 

Genry

Снайпер
Владимирович78, которое либо подтвердит ерунду что написали о не натасканном и не дрессированном дратхааре против спаниеля либо чуда не произойдёт...
 

Genry

Снайпер
Впрочем, ещё найти нужно такого дратхаара, что работает продолжительно нижним чутьем. Для этой породы верхнее чутьё и если продолжительно тыкается нижним по набродам считается недостаток.
 

Panters

Снайпер
Фігню він написав...
Особисто в мене , моє серце) завмирає у трьох випадках:
1) МУЗИКА ГОЛОСУ Гончака
2) Скачка хортої
3) Стійка лягавої
Все решта, лише заставляє моє серце трішки скоріше битися))
Що у спанієлістів таке , аби їх серця завмирали)?
Не грубіть, кожен має свої вподобання, я нікого
і тим паче ніяку породу собак не критикую, ми
говорим про те що кому подобається, а це не
фігня, я взагалі люблю собак незалежно від породи,
і поважаю думку кожного співрозмовника.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Не грубіть, кожен має свої вподобання, я нікого
і тим паче ніяку породу собак не критикую, ми
говорим про те що кому подобається, а це не
фігня, я взагалі люблю собак незалежно від породи,
і поважаю думку кожного співрозмовника.
Ви не вірно зрозуміли.
Якщо що, прошу вибачення
 

Виталий 2.

Слідопит
Вталий2, у Вас свои угодья или браконьерите?)
Вы, уважаемый это к чему ???
Меньше курите всякую дрянь, за два дня только в курилке 60 сообщений. Не мудрено что из вас потом чушь в перемешку с амбициями льется! Соскучились за общением с простыми охотниками? Как то без вас ,скучно было, а за два дня уже и поднадоели.
Я Своими угодьями, как то не обзавелся. А у вас есть свои личные угодия? Мы простолюдины, охотимся в угодьях Любимой Украины!!!
А по поводу браконьерства- вы по моему барин на грубость нарываетесь!
Но хорошо выучив вашу суть - недождетесь. А то ,опять жаловаться в Администрацию по бежите !
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Хлопці!
Не сваріться між собою, і не беріть все близько
Сваріться лише за собак, але так культурно трохи
Добре?
PS
Як гарно сваритись про собак - то сила!)), цікаво почитати...
 

Вік71

Снайпер
Універсальної мисливської породи собак не існує,як і однієї рушниці на всі випадки життя ! В нас в колективі є дратхаар, лабрадор, англійський сетер, спаніель і дві лайки! Не хочу перехвалювати свого Бакса,але таку стійку,яку робить він по куріпці та фазану-дратхаарша Міра не зробить ніколи ))) ...А підкрадання майже повзком на животі-це треба бачити :)
Зате з води качку він не подає,як я не старався,тільки на суші! А Міра і спаніель Арчі роблять це "на ура" ,і з задоволенням! Про лабрадора промовчу...правда щось там з трави інколи виганяє,і воду любить :rolleyes: Обидві лайки чудово працюють по копиту.
Так,що кожному своє ! Якось так ...
IMG-5cd4e4b3cc19953599f0eed23c1d2738-V.jpg
IMG-98110df3e7d8561cd0148a0d2772f224-V.jpg
IMG_20200105_094245.jpg
IMG-8f9f1d33634ca899c2bc6f4efdf0dc59-V.jpg
IMG-66052b0cfc3473b9ffd61508e5723ff4-V.jpg
IMG_20201220_213856.jpg
IMG_20201115_143711.jpg
IMG_20190625_133332_479.JPG
 
Зверху